Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem legföbb vagya hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem legföbb vagya hogy leadjam azt a 3-4 kilot a hasamrol ami szüles utan 1 evvel is meg ott van. Ezt folyton megjegyzi nekem. Ez termeszetes?

Figyelt kérdés

En is tudom h nem kene az oda,de meg nem volt

idöm ezzel foglalkozni.Azonban zavar mar hogy mondja, ugy erzem a testen fontosabb neki a lelkemnel.


2017. jún. 21. 23:06
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Ö abszolut nem fitt, de vekony.
2017. jún. 21. 23:19
 12/46 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Mikor hisztiztek, hogy a külföldi pasikban vajon mi jobb, mint a magyarokban, gondoljatok erre a kérdésre. Életemben egy külföldivel nem találkoztam, aki szerint proli dolog az, ha egy nőn van 3 kiló felesleg.

És akkor ti meg úgy néztek ki, mint akit a kutya seggéből cibáltak elő és még a s-ggeteket se mossátok rendese sz-rás után.

Nevetséges pnák vagytok.

2017. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
50%
Ez mekkora kifogás, hogy a "testem a fontos neki, és nem a lelkem, hüpp-hüpp". Bocs, de az írásod alapján te is olyan anyuka leszel, aki a gyereke diplomaosztóján is a szülést okolja a tulsulyaert. Egy év eltelt, ne a kifogásokat keresd, hanem változtass. A férjed teljesen korrekt módon jelezte, hogy így neki annyira nem vagy kívánatos, kert, hogy figyelj erre oda. Ha meg nem szólt volna, de egyszer csak azt vetted volna észre, hogy már vagy 4 hónapja nem szexeltetek, akkor meg az lenne a gond...
2017. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
28%

#13 +1

nem volt időd lefogyni? az meg hogy lehet? a fogyáshoz még mozogni sem kell, csak kevesebb kalóriát bevinni

mindfuck hogy az emberek milyen sötétek ilyen téren....

2017. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

1. Ez az, nem megyek bele magyarazkodasba, de van indokom eleg.

2. Te nökent felszolalo, csaszar utan hogy rakod magad rendbe 2 honap utan?

3. Letezik olyan hogy csak a hason van felesleg :)

2017. jún. 21. 23:26
 16/46 Szergej55 ***** válasza:
100%
Szerintem felnőttek vagytok, intézzétek el magatok, úgysem mi fogjuk Isten tudja honnan megmondani a frankót.
2017. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
50%

#12


Ennek mi köze a magyarokhoz? A proli dolgot én személyesen úgy értem, hogy ez szokott lenni a folyamat eleje. És el lehet járni tornázni idősen is nem kötelező az igénytelenedés. Heti 2 óra edzés simán visszafordítja a pár kg túlsúlyt. Én is kövér vagyok még, de járok edzeni, ennek megszűntetése érdekében. És ha én képes voltam elmenni kövéren (tényleg kövéren), akkor más is elkezdheti. Pár hét alatt még egy kövér ember is formálódik annyit, hogy sokkal pozitívabb megítélése legyen. 5 kg meg simán eltűnik. Vagy még jobb, formásíthat is.


Az általad bálványozott "külföldiek" pedig akkor gondolom maguk is a "ha van gyerek hízzunk el a rákba" felfogást követik, gyönyörűek is lehetnek, a másfél mázsás szülők.

2017. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
22%

már megbocsáss kérdező, de ha kicsit gyorsabb ütemben fogysz akkor heti 1kg lemegy simán, de az ajánlott az a heti fél... akárhogy számolom 4kg akkor 8hét, kevesebb kalóriát kell bevinni

bár amennyi sületlenség megy mindenhol, fogyi tabik, meg hánytatás, meg este6utánneegyél meg paleo meg minden sz.r , ezeknél még a te hülyeséged is jobb

egyél kevesebbet, menj el futni heti 3szor, az rendbe teszi az anyagcserét, és igyál napi 3-4 liter vizet

ez akkora kihivás?

2017. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Ben auf irtam hogy csak a test fontos neki, hanem a test a leleknel.... Es nem is biztos hogy igy van, csak ebböl an wegen ugy. A kerdes lenyege meg hogy Logos lehet az erzesem vagy sen... Nem önigazolas meg ilyesmi...


+ nem irtam egy kifogast sem, igy nem ertem ezt a kommentet... (nekem nem kifogasaim vannak, hanen tenyek, de nem ez a lenyeg a kerdesnek, h valami miert nem ad le 4 kilot..... Tenyleg nem...

2017. jún. 21. 23:39
 20/46 anonim ***** válasza:
66%

#15


1. A kérdésben Sehol se szerepelt hogy császárral szültél.

2. Te továbbra is csak a kifogásokat fogod gyártani, mert lusta vagy.

3. És mégis, milyen indokaid vannak?


(Anyukám is császárral szült engem. 149 centijéhez felszedett 20 kg-t. És képzeld, ő simán leadta ha jól tudom egy éven belül, mert magán érezte hogy nem tesz jót neki ez sok súlyfelesleg.)

2017. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!