Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem legföbb vagya hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem legföbb vagya hogy leadjam azt a 3-4 kilot a hasamrol ami szüles utan 1 evvel is meg ott van. Ezt folyton megjegyzi nekem. Ez termeszetes?

Figyelt kérdés

En is tudom h nem kene az oda,de meg nem volt

idöm ezzel foglalkozni.Azonban zavar mar hogy mondja, ugy erzem a testen fontosabb neki a lelkemnel.


2017. jún. 21. 23:06
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem próbáld meg leadni...remélem nem eü. okok miatt nem megy...csinálj kétnaponta 30-40 felülést, egy hónap alatt lemegy...
2017. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

#41


a felülés az semmit se ér, azzal max tönkre teszi a gerincét

kardió és aerob edzésekkel lehet fogyni

a kérdező hiába csinál hasizomerőstő gyakorlatokat, hisz a felülés az az, az izom feletti zsírréteget nem fogja eltüntetni a csak felülés!!! tapasztalat, és én nem 30-40-et csináltam, hanem 100-at!

2017. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Kèrdező!


Ja CSAK a hasadon van, az nem túlsúly, hanem ún. Haskötèny.

A baba miatt megnyúlnak a szalagok, illetve a hasizmok " mögül" előre nyomul a kötőszövet.

Nem "háj".

Csak speciális mozgással, extrèm esetben plasztikával szűntethető meg.

Nèzzetek utána :)


DE teljesen normális állapot már szült nőknèl.

2017. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Hmm, mennyi válasz.Nincs időm elolvasni. Ne add le, ha nem akarod. Ez a te tested, ha így is jól érzed magad, mert 3 kiló nem sok, akkor maradjon meg. Értse meg a férjed, hogy az emberek idővel megváltoznak. Ő is megfog. Pl. Eddig rendes volt, most meg bunkó.
2017. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Egy felhasználó belinkelte egy másik kérdéshez a kérdésed, korábban nem láttam, de lenne némi hozzáfűznivalóm, ha még olvasod, kérdező.


1. Mennyi voltál szülés előtt és mennyi vagy most azzal a plusz 3-4 kilóval? Nem mindegy, hogy csinosan indult a terhességed, vagy eleve volt túlsúlyod, és arra jött még rá. Volt általános iskolában egy osztálytársnőm, aki mindig duci volt. Most már 30-as felnőtt nő, feleség és anya. Szülés előtt is volt túlsúlya, de úgy döntött, hogy (a saját és a leendő gyerek egészsége miatt is) nem akar kövér kismama lenni, ezért életmódot váltott, fokozatosan, tornázott, változtatott az étrendjén, és nagyon szép, formás, csinos nő lett, amikor is úgy döntöttek a párjával, hogy most már jöhet a baba. Nem találkoztam vele azóta, hogy elment babázni, de ha tartotta az új életmódját, akkor most jó alakja lehet anyukaként is.


2. Nem szabad félvállról venni a túlsúly kérdést, mert a halogatásból könnyen lehet a kicsiből nagy túlsúly, aztán jönnek a betegségek, szövődmények... stb.


3. Nem kell nagy megerőltetésekre gondolni, sokféle mozgás létezik, de a te egészséged a tét, és neked nem mindegy. A bajt mindig könnyebb (és olcsóbb) megelőzni akkor, amikor még csak elkezdődik kicsiben, mint kezelni, amikor már ott van nagyban. Van a családomban elhízott, ő is kicsivel indult, és látom, mi lett a vége.

2017. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
na? leadtad a 4 kilót? lejárt az erő fitogtatás, hogy ki a tökösebb a kapcsolatban? Tovább tudtatok léptetni a 4 kilós hülyeségen vagy odáig fajult, hogy inkább nincs szex és nincs szerelem?
2018. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!