Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem legföbb vagya hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem legföbb vagya hogy leadjam azt a 3-4 kilot a hasamrol ami szüles utan 1 evvel is meg ott van. Ezt folyton megjegyzi nekem. Ez termeszetes?

Figyelt kérdés

En is tudom h nem kene az oda,de meg nem volt

idöm ezzel foglalkozni.Azonban zavar mar hogy mondja, ugy erzem a testen fontosabb neki a lelkemnel.


2017. jún. 21. 23:06
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Ui. Magyarul írj légyszi és ne keverd bele a német szavakat!!!!
2017. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
70%

Én csak magamból indulok ki. 4 kiló biztosan nem zavarna, de ezek szerint őt igen.

Elmondta, hogy mi az ami jelenleg nem tetszik annyira neki, ennyi. Menjetek el együtt valamerre futni/túrázni, ha van rá időtök.

2017. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
90%

amúgy két felnőtt ember akik gyereket vállalnak, nem tudnak megoldani egy olyan problémát ami max 14 éveseknél valódi probléma

aki ilyen életképtelen az minek vállal gyereket? itt sirsz hogy nem fontos neki a lelked... hát most mit csináljon szerencsétlen ha egyszerűen nem tetszel neki? meg miért gyakorin rinyálsz ezért? majd mi fogyjunk le helyetted, vagy beszéljük meg vele? nálatok nem ismert az a kifejezés hogy kommunikáció?

felbszol itt éjfélkor...xd

2017. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
56%

Van olyan hogy hasra hízik valaki meg olyan is hogy csak segre meg combra.

Én terhesség alatt hiztam ösz visz 5kilot,3,75volt a gyerek.

Rajtam is maradt felesleg. Engem nem zavar,páromat se.

3 4 kilo nem a világ,párod elég taplo!

n25

2017. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Szoval ne azon zizegjen mar 1-2 kommentelö, hogy vajon ez a tök ismeretlen nö, tök ismeretlen helyzetben miert is nem adta meg le a felesleget :D
2017. jún. 21. 23:45
 26/46 Szergej55 ***** válasza:
83%
Tehát te is magadat igazoló kifogások kereséséért jöttél ide, ez a történet szikrányit sem bonyolultabb.
2017. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
21%

akkor miről zizegjünk drága? csak mert erről szól a kérdésed, szóvá tette hogy 1 éven keresztül nem adtad, le... oké, van valami indokod amit anonim nem osztasz meg velünk, jó oké..legyen igazad, de akkor meg mi a rákért jössz gyakorira panaszkodni mint egy kisgyerek? beszéld meg a pároddal


komolyan..sajnálom szegény csávót most már...

2017. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
11%

#25


Jól van, akkor megkapod amire vágysz


A férjed égjen el a pokolban, mocskos aljaféreg.


Neked pedig nincs más teendőd, mint hátradőlni, falni a hamburgert meg a csokit, és akkor is jogosan jár majd egy kockahasú 20 éves külföldi (néger) férfi.


Hurrá, éljen a Kérdező!

2017. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

"Amugy ket felnött...."


Figyu, nem irigyellek teged....

Magadat" b...d fel ejfelkor", ahogy irtad, mit keresel meg itt?. Valoszinüleg valami komolyabb problemad van az eletben mint az enyem, azert irsz itt bekes kismamaknak sertö, tragar kommenteket.


Valaszom arra hogy ne vallaljak gyereket, csak annyi, hogy en sem lennek olyan mergezett lelkü szülö gyerek mint amilyen te vagy. En is nagy hülye vagyok h valaszra meltatlak. Nezz magadba.

2017. jún. 21. 23:59
 30/46 anonim ***** válasza:
9%
abban igazad van hogy van problémám, kényszeresen belemerülök a vitákba és makacs módon próbálok nyerni, megmutatni a pór népnek a gyengeségüket és segiteni nekik, de reménytelen a helyzet... ez olyan hogy a hülye sosem lesz vele tisztában hogy hülye...mert ahhoz hülye
2017. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!