Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem legföbb vagya hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem legföbb vagya hogy leadjam azt a 3-4 kilot a hasamrol ami szüles utan 1 evvel is meg ott van. Ezt folyton megjegyzi nekem. Ez termeszetes?

Figyelt kérdés

En is tudom h nem kene az oda,de meg nem volt

idöm ezzel foglalkozni.Azonban zavar mar hogy mondja, ugy erzem a testen fontosabb neki a lelkemnel.


2017. jún. 21. 23:06
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
94%
30-as mert Te aztán biztos olyan okos vagy 😂
2017. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Nem olvasok mar el több kommentet ehhez a kerdeshez , köszi a valaszokat, (azoknak akik nem a bunko, sertö kommentjeikböl taplalkoztak.) Nem csak en vagyok itt szanalmad barataim.

Mindezek mellett szeretjük egymast köszi az erdeklödest.

2017. jún. 22. 00:06
 33/46 anonim ***** válasza:
74%

Jesszus ki a fenét érdekel 3-4 kiló, az eszem megáll....

F

2017. jún. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

3-4 kiló az még rendesen mozgósúly. Ha nem innál egy napig az 2kg minusz (csak szemléltetés).

Mivel túlsúlyként hivatkozol rá, ezért gondolom téged is zavar. Tényleg nem nehéz leadni ennyit és a császár miatt sem kell aggódnod, nem kell hasizom gyakorlatokat végezned. Ha sétálsz is bőven megteszi. Úgy is sétálsz majd a gyerekkel. Csak annyi dolgod van, hogy szénhidrátból bevitt kalóriát visszacsíped és fehérjét eszel helyette. Le fog az menni hamar.

30/f

2017. jún. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy csak egy helyrol fogysz. Gondolj mar bele, lenne egy 200 kilos kover ember, aki csak a jobb kezetrol egetne le a zsirt.
2017. jún. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!


Megkérdezhetem, hogy minek tetted fel a kérdést, ha csak azt az választ fogadod el igaznak, ami a te fejedben már megfogalmazódott?

És az pedig az, hogy a párod egy tahó ebből a szempontból?


Na, akkor foglaljuk össze:

1. a párod annak idején szépen megkért téged, hogy add le szépen a plusz 3-4 kg-t

2. azóta eltelt 1 év és semmi változást nem tapasztalt nálad

3. te hozod a kifogásokat, hogy nincs időd, meg valami ismeretlen problémád van

4. gondolom a párod is tisztában van a problémáddal, meg az időbeosztásoddal, és mivel tud róla és megkért, hogy fogyj le, biztos nem kért tőled lehetetlen dolgot

5. te saját magad is tudod, hogy nem kéne rád az a plusz 3-4 kg felesleg

6. ebből kifolyólag mégis szembe köpöd magaddal azzal, hogy lustaságból nem vagy hajlandó 1 év alatt leadni 3-4 kg-t (különben elárulnád azokat a szörnyen titkos problémákat, amiket itt rejtegetsz, hogy meg vannak rá az okaid, de mivel nem mered vállalni, ezért maradjunk csak a lustaságnál)

7. már a párodat is irritálja, hogy képtelen voltál az ő kérését teljesíteni 1 év alatt!!!, és most már inkább zaklat téged ezzel

8. és még te vagy felháborodva azon, hogy állandóan ezzel zaklat téged mostanában, miközben volt rá 1 éved, hogy leadd, de te a fenekedet se mozdítottad meg, csak a kifogások mögé bújtál, és csodálkozol azon, hogy a párod annyira nem vonzódik hozzád és nem tetszik neki a tested


9. fordítsuk meg az esetet, te kérsz valamit a párodtól szépen (az most ne legyen fogyás, hanem bármi) és ő még 1 évre rá se teljesíti azt, ami számodra fontos lenne, akkor te mit csinálnál? nyugodtan tűrnéd az egészet, hogy majd valamikor megcsinálja??? kötve hiszem


Csak a lusta ember képtelen lefogyni 1 ÉV alatt 3-4 kg-t!

2017. jún. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
75%

Jennifer Garner-rel olvastam interjút, hogy mindig azt hiszik róla, hogy terhes, mert van egy kis pocakja. És azt mondta, 3 gyerek után mindig is ott lesz a baby bump a hasán.


Gondolom, neki aztán főleg lenne ideje meg pénze felszabatni magát, mégsem teszi. De a magyar férfiak még Hollywood-nál is sekélyesebbek.

2017. jún. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
86%
4 kiló és már is nem kíván. Van ott a háttérben sok más is. 4 kiló a szex, szerelem ára? Akkor nem is volt az igazi, inkább kirakati babának, mint társnak kellettél neki. Az egy másik kérdés, akarod, bírod és mikor leadni magadért, mert neked úgy jó. Viszont a párod, csak általa idealizált alakot lát benned. Az embert, a szerethető nőt azt nem.
2017. jún. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos. Most még csak négy kiló, de később lehet negyven is ha elengeded magad. Idejében meg kell fogni az ilyet.
2017. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, hogyhogy 3-4 kg van csak a hason? Nem ment szét a hasad? Az izmok? Nekem kg-ra ugyanannyi a súlyom, de a hasam bizony látszik, nem lesz már ugyanolyan, mint gyerekszülés előtt volt, ahhoz állandóan tornásznom kellene, de engem nem piszkál a férjem. Az állandó jó kinézet állandó edzést igényel, személyre szabottat, na erre se pénzem, se időm, de főleg igényem nincs, hogy sanyargassam magam. A férjed sem jár edzeni, csak vékony, akkor mit izél? Majd ha ő is jár, akkor szekáljon.
2017. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!