Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korrekt lenne az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrekt lenne az, hogy tinderen ne csak a férfiak kezdeményezzenek hanem a nők is?

Figyelt kérdés

Úgy érzem 21. században cikinek érzem, hogy ezzel kell foglalkoznom. Van egy 21. századi applikáció és még ott is 19. század előtti maradiságok vannak, mint "had ne én írjak egy férfira", "férfinak kell kezdeményezni", "szedjétek össze tökeiteket.

Egy két alkalommal kezdeményeztek nálam beszélgetést, de a legtöbbször én kezdeményeztem.

El fog odáig jutni egyszer a közgondolkodás, hogy nem az a fontos, hogy ki kezdeményezzen, hanem ha szimpatikusak egymásnak akkor mindegy ki kezdi? Elavult szokásokat felesleges erőltetni.


2017. szept. 17. 09:48
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Ha nem kezdeményezek valakinél, az azért lehet, mert:

- valaki már kezdeményezett nálam, aki szimpatikus, és vele próbálkozok

- most épp nincs olyan, akivel szívesen együtt lennék

- akivel szívesen megpróbálnám, az foglalt, az meg számomra tabu, akármit is érzek egyébként

2017. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

"Ha már 19. század, akkor térjen vissza az emberiség egymás megszólításához, megismeréséhez személyesen."


Nagy tévedés, akkor ugyanis kell valaki, aki bemutat titeket egymásnak...

2017. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

"Nekem fontos hogy egy férfi igazán férfias legyen és igazán engem akarjon, ezért kezdeményezzen ő."


Hogy a fenébe akarhatná valaki igazán azt, akit nem is ismer? Sok fiatal nő szereti azt gondolni, hogy az érdeklődés neki szól, pedig valójában csak annak, hogy 1.) nő, 2.) fiatal. Ennek fényében elég gyerekes dolog azt hinni, hogy az ő lenyűgöző személyiségének szól a dolog.

2017. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
77%
Ezért kell élőben ismerkedni, vagy nem ismerkedős fórumokon más dolgokról beszélgetni és akkor kialakul az az érzés, hogy "őt akarom".
2017. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
82%

En mar irtam ra par sracra, akinek vicces volt a profilja es arra kerdeztem ra. Vagy nem valaszoltak, vagy az volt kb a valasz, hogy mit is akarok, hogy kiny.jon?


Hat koszonom, akkor inkabb bevarom az uziket, mert azt az embert legalabb tenyleg erdeklem... Tudom sokan mindenkit jobbra huznak, aztan valojaban kiderul, hogy nem is jovok be neki, en meg mar nem akarok foglalkozni ilyen alpari emberekkel.

2017. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!