Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korrekt lenne az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrekt lenne az, hogy tinderen ne csak a férfiak kezdeményezzenek hanem a nők is?

Figyelt kérdés

Úgy érzem 21. században cikinek érzem, hogy ezzel kell foglalkoznom. Van egy 21. századi applikáció és még ott is 19. század előtti maradiságok vannak, mint "had ne én írjak egy férfira", "férfinak kell kezdeményezni", "szedjétek össze tökeiteket.

Egy két alkalommal kezdeményeztek nálam beszélgetést, de a legtöbbször én kezdeményeztem.

El fog odáig jutni egyszer a közgondolkodás, hogy nem az a fontos, hogy ki kezdeményezzen, hanem ha szimpatikusak egymásnak akkor mindegy ki kezdi? Elavult szokásokat felesleges erőltetni.


2017. szept. 17. 09:48
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
82%
El kell hogy keserítselek babus, a nők is szoktak kezdémenyzni..az,hogy nálad eddig nem,hát.. most komolyan én mondjam ki? :)
2017. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
Nem használok Tindert, de benne van valahol a szabályzatban, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek?
2017. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
25%
Azért nem fog soha a nő kezdeményezni, mert alapból nem áll össze egyik lány sem olyan pasival, akinek nincs se töke, se türelme udvarolni, kapcsolatot teremteni. Ezzel a kényelmeskedéssel csak az olyan nők fognak neked max írni akiknek már tök mindegy. Gondolj csak bele, ha egy olyan dolgot nem vagy hajlandó megcsinálni ami századtól függően mindig a pasi feladata volt, akkor mit gondoljon rólad a kiszemelted? Az életben hogy boldogulsz? Mennyire lehetsz sikeres? Milyen biztonságot tudnál te neki nyújtani ha még kezdeményezni se mersz?
2017. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
68%
"Azért egyes dolgokban jó lenne, ha megmaradnának a hagyományok." - Hát, ha te csak hagyományból menstruálsz, akkor irigyellek... :-D
2017. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, hogy a nők nem emiatt nem kezdeményeznek, hanem a férfiak miatt. Annyian írnak nekik, hogy nem jut idejük arra, hogy kezdeményezzenek másoknál. Egyszerűen csak kiválasztják a több száz jelentkező közül, amelyik tetszik nekik. Ennyi.
2017. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
29%
#13 Kérlek ne hirdesd a butaságaid, köszi :D
2017. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
15%
#13-nak teljesen igaza van, max azok a lányok kezdeményeznek, akiknél a pasik nem szoktak...én csinos lány vagyok és nem szoktam kezdeményzni, ahogy a többi csinos baránőm sem, ha van egy nőben tartás akkor nem fárasztja magát ezzel. Így is van elég nagyképű pasi itthon...
2017. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A legrosszabb ***** válasza:
8%
Tindertől függetlenül érzékelhető, hogy mennyire nem képesek úgy nagy általánosságban a nők logikusan, ésszerűen gondolkodni. Magyarán kezdeményezzenek a férfiak, mert az az ő kötelességük, de egyébként már a tökük kivan azzal, hogy a héten a századik bikát kell lekoptatniuk.
2017. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
0%

#6

FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategóriában vagyunk. Nem pedig politikai és gazdasági kategóriában!!!

Mondatokat tudni kéne értelmezni és nem csak a saját egódat fényesíteni, hogy beleköss a másikba teljesen nem odaillő dologgal hogy megmutasd hogy a másik hibázott.


Bocsi kicsi szívem. Máshol puffogtasd a tudálékosságodat!



A menstruáció biológia, nem hagyomány.

De persze könnyebb kisarkítani és belekötni a másikba.

Hagyomány pl. férfi kezdeményez, udvarol, fizeti az első randit, tisztelettudóan viselkedik...stb.

2017. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
78%
#1: Ez mind nagyon szép és jó, de máskor meg pont a nők követelik, hogy a férfi szinte váljon nővé. Pl. ha férfiként egy kapcsolatban nem veszed át a női feladatok egy részét, akkor kikiáltanak mocskos disznónak. A gond ott kezdődik, hogy nagyon sokan ugyanattól a férfitól az idők során teljesen mást várnak el. Az ismerkedésnél akkor férfi a férfi, ha kezdeményez, udvarol, lovagias, bátor, ha meg összejön a kapcsolat, akkor meg akkor férfi a férfi, ha ellátja a női feladatokat is. Vagyis a nők többségének olyan elvárásai vannak, hogy a férfi egyszerre legyen férfi is meg nő is, egyszer akkor férfi, ha férfi, másszor meg akkor, ha "nő". Ez így nem működik, és ne csodálkozzatok, ha összemosódnak a nemek. Én sem értek egyet a nemi különbségek eltűnésével, viszont ti akartatok egyenlőséget, akkor pl. a kezdeményezést is simán át lehetne venni. Persze értem én, hogy csak olyan dolgokban akartok egyenlőséget, ami nektek jó, és ami feladatot ró rátok, abban már nem, én is szívesen válogatnék, hogy a női munkák elvégzésében ne legyünk egyenlőek, de a férfi munkák elvégzésében már igen, mégse lehet.
2017. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!