Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korrekt lenne az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrekt lenne az, hogy tinderen ne csak a férfiak kezdeményezzenek hanem a nők is?

Figyelt kérdés

Úgy érzem 21. században cikinek érzem, hogy ezzel kell foglalkoznom. Van egy 21. századi applikáció és még ott is 19. század előtti maradiságok vannak, mint "had ne én írjak egy férfira", "férfinak kell kezdeményezni", "szedjétek össze tökeiteket.

Egy két alkalommal kezdeményeztek nálam beszélgetést, de a legtöbbször én kezdeményeztem.

El fog odáig jutni egyszer a közgondolkodás, hogy nem az a fontos, hogy ki kezdeményezzen, hanem ha szimpatikusak egymásnak akkor mindegy ki kezdi? Elavult szokásokat felesleges erőltetni.


2017. szept. 17. 09:48
1 2 3 4 5 6
 21/55 AchromaticSmarties ***** válasza:
9%
xD
2017. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
24%
Itt sír a sok szerencsétlen lusta, aki arra vár, hogy a nők kezdeményezzenek náluk, behalok :D Csak azokat a nőket már rég elvitte egy FÉRFI randizni :D
2017. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
77%
Én nőként kezdeményeztem, akinél akartam, volt, hogy bejött, volt, hogy nem. Valahogy ezt nem tartom olyan "hagyománynak", ami ne lehetne rugalmas. Megjegyzem, azért régen is kezdeményeztek nők, max. a filmek mutatnak mást (de még azok sem mind), szóval ez nem valami kőbe vésett dolog. Csak a nőknek más az eszköztára, mint a férfiaknak. És ahogy férfiak között is van, aki nem mer lépni, úgy nők között is akad. Nem kell általánosítani.
2017. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
20%
#19: Milyen kár, hogy amikor meg azt mondjuk, hogy hagyomány, hogy a nő veszi fel a férje nevét egy házasságban, vagy hogy vannak tipikusan női feladatok egy családban, akkor felháborodtok, hogy ez már idejétmúlt dolog.
2017. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
75%
Közös háztartásban a házimunka is közös, mert közösen termelik a háztartásban élők a koszt. És kezdeményezni is kezdeményezhet bármelyik fél, nem kell itt nyavalyogni, hogy ki miért nem hajlandó...
2017. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
0%

Akkor valaki aki olyan okos, mondja már el, mi a nő feladata?

Mert a férfikara hárítotok minden olyat,ami felelősséggel jár,és a legnehezebb dolog.

De halljuk akkor ha a leírtak a férfi feladatai,akkor mi a nők feladata?

2017. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
88%

#24


Tudod a nőnek régen itthon volt a helye, és gyereket nevelt.

Ma már el kell mennie dolgozni aztán jöhet a 2. műszak otthon. Erről csak ennyit. És manapság mi a lusta pasi feladata csak? Dolgozni a munkahelyén. Aztán felháborodik ha a nő segítséget kér tőle, mert a nő nem házirabszolga.

2017. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A legrosszabb ***** válasza:
14%
Imádom, amikor összehordanak a nők mindenféle zagyvaságot, amiben szerepel a "közös" szó. Igen, párkapcsolatban, házasságban minden közös, bár ez részükről inkább csak amolyan "fogjuk meg ketten, oszt' cipeld" közös.
2017. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fent voltam társkeresőn, úgy voltam a kezdeményezéssel, hogy én is megtehetem az első lépést. Most ha látok valakit, aki szimpatikusnak tűnik, miért ne írhatnék én neki? Lehet, hogy az én adatlapomat még fel sem dobta neki a rendszer, nekem az övét meg már igen. És attól még nem volt kevésbé férfi a másik fél, csak mert én előbb írtam neki, mint ő nekem. Aki gyávaságból nem próbálkozik, az más.
2017. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
83%
Én jelenleg egyedül tartom el magam, nem szorulok rá egy férfira, de közös háztartásban nem fogom egyedül vinni a teendőket, hanem megosztva. Miért? Mert ebben nőttem fel, a szüleim is ezt csinálják. Nincs sem anyám sem apám túlterhelve. Dolgoznak és otthon is megosztják a munkát. Öcsémnek is ez a természetes.
2017. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!