Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi sértőnek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi sértőnek sok férfia a #metoo kampányt?

Figyelt kérdés
Nem ez az első ilyesmi (pár hónapja volt egy "te miket kapsz") és a férfiak 90%-a a hozzászólások alapján felháborodik rajta. Szerintük ez az összes férfi ellen irányul, már bókolni se lehet, a nők túlérzékenyek, stb., és úgy tesznek, mintha minden nő azt állítani, hogy az összes férfi ilyen. Én rengeteg ilyen történetet végigolvastam, de egyikben sem az volt, hogy "a férfiak" fogdostak a vonaton, ordibálták utánam az utcán, hogy miket csinálnának velem, tett megjegyzéseket a munkahelyemen, hanem csak az a részeg szemét, vagy az az egyébként ártalmatlannak tűnő alak, vagy az a mások előtt rendes ember, tehát sehol sem írják általánosságban, hogy ezt A férifiak tették volna. Akkor mégis miért veszi sok férfi ennyire magára, miközben ők semmi ilyet nem tettek? Miért gondolják magukra sértőnek, hogy az emberek fel próbálják hívni arra a figyelmet, hogy ha egy ilyen megtörténik velük, nincs kihez fordulniuk? Miért zavarja őket, ha valaki azt szeretné, hogy az emberek nagyobb biztonságban éreznék magukat az ilyenekkel szemben?
2017. okt. 21. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
70%
Vannak akiknek fáj, hogy elveszítik a képzelt hatalmukat. Az ok, akik ilyet tesznek az utcán, kontrollálják a helyzetet, ezért érzi magát olyan rosszul, az akivel ez megtörténik. Ezért kell erre felhívni a figyelmet. Kaptam kéretlen képeket farkakról, füttyögtek utánam az utcán, mutogattak autóból kihajolva, mit tennének vele, volt aki élőben vette elő a farkát az utcán. Természetesen ez nem minden férfi, de miért kell elszenvedni bárkinek is akár csak egy ilyen attrocitást. Én pl. a szatírról évekig nem mertem beszélni senkinek, úgy megrémített. Nem szeretek elmenni építkezések előtt sem, egyszerűen rosszul érzem magam, hogy nem lehet embernek tekinteni, csak egy szextárgynak. sajnálom, hogy vannak emberek, akiknek nincs elég érzelmi intelligenciájuk ezt megérteni.
2017. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
80%

Velem szerencsére csak egyszer volt ilyen (fütyülős munkásokat leszámítva, azt nem számoltam), amikor télen nagykabátban vártam a buszt, és mögöttem aki eljött megfogta a fenekem és rámarkolt, aztán már tovább is ment...


Srácok, ha nektek ez a bókolás, akkor légyszi ne bókoljatok. Ha pedig normálisan fejezitek ki, hogy tetszik a nő, és értetek a nem szóból, akkor nem kell ezt magatokra venni, ilyen egyszerű.


22N

2017. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
26%

Mert az eloitelet nem valogat, es hirtelen minden nonek eszembe jut hogy ot is megeroszakoltak, igy a legtobb ferfi torveny szeruen eroszakoskodo.


A masik problema ezzel hogy, mar most megfordult a dolog, es ha egy no azt mondja hogy eroszakoskodott vele egy ferfi akkor alapbol bunos, amig be nem bizonyitja hogy nem az. Pl koveteltek annak a rendezonek a felfuggeszteset amig lezarul a nyomozas.


Gondolom eleg nagy lenne a felhaborodas hogy ha a szinesznot tennek elozetes letartoztatasba, amig kiderul hogy hazudott-e, pedi ugyan arrol van szo.

2017. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel semmi baj nincs, viszont Svédországban egyre inkább elterjedő "minden férfi gonosz, rossz és szexmániás" nézet annál inkább rossz, igaz csak azoknak rossz, akik nem ilyenek és kapják a negatív általánosítást a taplók miatt. De ez majdnem minden általánosításnál és előítéletnél így van. Bajban is vannak pl. a dolgos romák a suttyó rokonság miatti előítéletek miatt.
2017. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
23%

#1-es jol le is irta a lenyeget. Nem mer epitekezesek elott lemenni mert az epito munkasok eroszakoskodo allatok. Akkor most inditsanak #meetoo kampanyt az epito munkasok is?


Vagy pont ma volt masik 2 kerdes, amiben undorito dagadt nok kuldtek mesztelen kepet magukrol, keres nelkul, akkor most a ferfiak is inditsanak kampanyt hogy a dagadt nok ne fotozhassak magukat?

2017. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
66%
Azért maradjunk annyiban, hogy nagyságrendekkel kevesebb a férfiak zaklatása a nőkkel szemben.
2017. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
84%
Fárfiak is ugyanúgy használhatják a #metoo-t a megsértődés helyett, ha történt velük ilyen.
2017. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
19%

"Fárfiak is ugyanúgy használhatják a #metoo-t a megsértődés helyett, ha történt velük ilyen."


Ha szeretnek hogy az egesz vilag rajtuk rohogjon mert megeroszakolta oket egy no es meg panaszkodnak is.

2017. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
77%
#8 ezért max más férfiak nevetnék ki őket. Érdekes, hogy ilyen téren a nők összetartóbbak, holott elvileg rólunk elterjedt, hogy egymás háta mögött keverjük a sza.rt és nincs köztünk tartós barátság.
2017. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
91%

"Ha szeretnek hogy az egesz vilag rajtuk rohogjon mert megeroszakolta oket egy no es meg panaszkodnak is."


Nem csak megerőszakolásról van szó, hanem bármilyen zaklatásról.


Egy férfit nem csak nő erőszakolhat meg.

2017. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!