Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi sértőnek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi sértőnek sok férfia a #metoo kampányt?

Figyelt kérdés
Nem ez az első ilyesmi (pár hónapja volt egy "te miket kapsz") és a férfiak 90%-a a hozzászólások alapján felháborodik rajta. Szerintük ez az összes férfi ellen irányul, már bókolni se lehet, a nők túlérzékenyek, stb., és úgy tesznek, mintha minden nő azt állítani, hogy az összes férfi ilyen. Én rengeteg ilyen történetet végigolvastam, de egyikben sem az volt, hogy "a férfiak" fogdostak a vonaton, ordibálták utánam az utcán, hogy miket csinálnának velem, tett megjegyzéseket a munkahelyemen, hanem csak az a részeg szemét, vagy az az egyébként ártalmatlannak tűnő alak, vagy az a mások előtt rendes ember, tehát sehol sem írják általánosságban, hogy ezt A férifiak tették volna. Akkor mégis miért veszi sok férfi ennyire magára, miközben ők semmi ilyet nem tettek? Miért gondolják magukra sértőnek, hogy az emberek fel próbálják hívni arra a figyelmet, hogy ha egy ilyen megtörténik velük, nincs kihez fordulniuk? Miért zavarja őket, ha valaki azt szeretné, hogy az emberek nagyobb biztonságban éreznék magukat az ilyenekkel szemben?
2017. okt. 21. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
96%

#21


Szerintem ő az ilyen hajnali 2-4 órakor prolidiszkóból hazatámolygó félrészeg tiniribikre gondol. Persze ez nem menti fel az erőszakolókat, de azért ez a fokú felelőtlenség nem éppen a józan ész erénye.

2017. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem azok, akik soha nem követtek el ilyesmit, jogosan érzik úgy, hogy ok nélkül hangolják a férfiak ellen a közvéleményt.

Arról pedig valóban nem hallani, hogy a férfiakat sújtó bántalmazás bárkit is érdekelne. Bár az utóbbi időben meg-megjelennek ilyen tárgyú cikkek is, ezek javarészt visszhang nélkül maradnak. Valahogy mintha a közvéleményt csak a nők érdekelnék, a férfiak nem.

2017. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
77%
Nem a férfiak ellen hangolják a közvéleményt, hanem a bántalmazó, molesztáló, erőszaktevő emberek ellen.
2017. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
37%

#24


Svédországban ez a "Tiltsunk ki MINDEN férfit a koncertről, mert úgyis majdnem mind erőszaktevő" felfogásban valósult meg. Bár Svédország jelenleg Európa állatorvosi lova.

2017. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
84%

"Nem ezt érzem sértőnek, hanem azt, hogy egy ronda férfitől már az is zaklatás, ha csak ráköszön egy nőre, egy jóképűtől pedig az sem, ha letapizza.

"


Rohadt egyszerű, az az erőszak, amibe a másik nem egyezik bele.

2017. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
31%

#21 Azt csinalsz amit akarsz, de ha egyedul maszkalsz veszelyes kornyeken ne csodalkozz ha kirabolnak vagy megeroszakolnak. Akar ferfi vagy, akar no, ugyanis nem csak a noket szoktak pl kirabolni.


Mindegy hogy neked van igazad, mert valoban buncselekmeny, a kozbiztonsag azonban nem fog valtozni attol hogy a ferfiakat elkonyveli mindenki eroszaktevonek.

2017. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
80%

Nem értitek, hogy ez a kampány nem a férfiak ellen ment, hanem a szexuális zaklatások ellen. Szerintem ha ezen valaki felkapja a vizet, az tudja, hogy változtatni kéne a viselkedésén.


James van der Beek és Terry Crews is beszéltek arról, hogy fogdosták őket.


Akit nem érint, nem veszi magára. Ha engem mondjuk leqrváz valaki, fel sem veszem, mert én tudom, hogy milyen vagyok, hogy pasim sem volt még, nincs időm mindenen idegeskedni meg mindenkinek bizonygatni, hogy ki vagyok. Egyszerűen normálisan kell viselkedni, és fel sem merül senkiben.


Még egyszer, ez NEM a férfiak ellen ment. Olyat is olvastam, aki a női producerek némaságán van kiakadva. Az egész kultúra ellen megy.

2017. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
25%

"Rohadt egyszerű, az az erőszak, amibe a másik nem egyezik bele."


Illetve ma már az is, ha akkor ott helyben beleegyezel, de utólag bármilyen okból mégis kitalálod, hogy erőszak volt. Sajnos ilyenekről is elég sokat hallani.

2017. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: mindez elkerülhető volna, ha az emberek megválogatnák a szex partnereiket és legalább minimális ismeretség és bizalom lenne közöttük. Aki ezt ki akarja kerülni, menjen fizetőshöz.
2017. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
23%

"Nem értitek, hogy ez a kampány nem a férfiak ellen ment, hanem a szexuális zaklatások ellen."


Az a baj drága,hogy mi nagyon is értjük mit értenek zaklatás alatt és azt is látjuk,hogy mekkora maszatolás és csúsztatások vannak a téma körül. Álljunk azért már meg egy kicsit manapság úgy a nők 99,99 %-át senki nem erőszakolja meg és életük során csak nagyon kivételes esetben és ritkán vannak zaklatásnak kitéve. És itt van az ördög elásva,mert ti MINDEN szexuális közeledést,ha azt nem egy hős és szimpatikus lovag teszi zaklatásnak bélyegeztek és így próbáljátok ezeket lekommunikálni. Ezt már nagyon sok embernek-férfinak és nőnek-nem lehet eladni,mit gondolsz miért van pl annyi nő,aki kifejezetten ellenszenves ezekkel a kampányokkal és még képes a józan eszével gondolkodni?


Semmi mást nem csináltok,csak az élet egyszerű jelenségeit erőszaknak,sőt szexuális erőszaknak állítjátok be,és mindenki legyen elájulva ettől a két szótól. Aztán kiderül,hogy az átlag nőt maximum olyasmi "zaklatás" éri,hogy egy számára nem szimpatikus férfi szexuális ajánlatot tesz neki,hol kedvesen,hol bunkó stílusban,de ettől még senki sem bántott titeket,zaklatott,erőszakolt,hiába szeretnétek a figyelem középpontjában lenni és minden közeledést így beállítani.

2017. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!