Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi sértőnek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi sértőnek sok férfia a #metoo kampányt?

Figyelt kérdés
Nem ez az első ilyesmi (pár hónapja volt egy "te miket kapsz") és a férfiak 90%-a a hozzászólások alapján felháborodik rajta. Szerintük ez az összes férfi ellen irányul, már bókolni se lehet, a nők túlérzékenyek, stb., és úgy tesznek, mintha minden nő azt állítani, hogy az összes férfi ilyen. Én rengeteg ilyen történetet végigolvastam, de egyikben sem az volt, hogy "a férfiak" fogdostak a vonaton, ordibálták utánam az utcán, hogy miket csinálnának velem, tett megjegyzéseket a munkahelyemen, hanem csak az a részeg szemét, vagy az az egyébként ártalmatlannak tűnő alak, vagy az a mások előtt rendes ember, tehát sehol sem írják általánosságban, hogy ezt A férifiak tették volna. Akkor mégis miért veszi sok férfi ennyire magára, miközben ők semmi ilyet nem tettek? Miért gondolják magukra sértőnek, hogy az emberek fel próbálják hívni arra a figyelmet, hogy ha egy ilyen megtörténik velük, nincs kihez fordulniuk? Miért zavarja őket, ha valaki azt szeretné, hogy az emberek nagyobb biztonságban éreznék magukat az ilyenekkel szemben?
2017. okt. 21. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy így semmibe veszed, csak azt bizonyítja, hogy kellenek ilyen kampányok. Nem ismerek olyan nőt, akinek nincs legalább egy követős sztorija.


Nem veszed komolyan a félelmeinket, mert nők vagyunk. Miattad is történik a rossz.

2017. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
34%

"Bármikor jogukban áll a férfiaknak is, hogy nyíltan beszéljenek az őket ért zaklatásokról. Más férfiak lehet lenézik őket ezért, de komolyan, az nem a nők hibája."


Ez társadalmi jelenség, a társadalomnak pedig a nők is ugyanúgy részei mint a férfiak.

2017. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
47%

71%


"Miattad is történik a rossz."


Tehát már én is felelős vagyok? :D Azért ezt nem gondoltam volna. :D


Azért így a végén kiderül kit milyen cél vezérel.Aki más véleményen van az bűnös.Ellenség. Valamiért ismerős ez az ideológia.

2017. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
59%

#42


Indulhat is lassan a férfiak deportálása a lágerekbe, mert úgyis mind titokban erőszaktevő, így jobb a biztonság...

2017. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
40%

"Miért kéne nekem eltűrnöm azt, hogy idegen férfiak mutogassák tömegközlekedési eszközön vagy az utcán a farkukat"


Amig a ferfiaknak el kell turni az ilyeneket: [link]


addig a nok ne szoljanak szerintem semmit.

2017. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, számodra ez a kép ijesztő bármilyen formában? félsz, hogy rád veti magát ez a nő vagy inkább kívánatos? Nos, ez a különbség.
2017. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
25%

"Utolsó, számodra ez a kép ijesztő bármilyen formában?"

Undorito. Ahogy a noknek sincs tobb oka attol tartani hogy egy penisz mutogato rajuk ugrik, mint egy ferfinek a joganadragos pina mutogatoktol.

2017. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
74%
Félsz ettől a nőtől? Én féltem nagyon 14 éves koromban az álló f.s.ú szatírtól. Ez a különbség, jó lenne, ha megértenéd, és nem vennéd ezt semmibe. köszi.
2017. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
35%

"Félsz ettől a nőtől? "

Hogy ki mitol fel az mindenkinek a maganugye. Ha a pokoktol felesz akkor azokat is irtsuk ki?


Egyenjogusag van, ha a nok mutogathatjak magukat, akkor a ferfiak miert ne?

2017. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
45%

Egyebkent miert gondolod hogy egy allo farku ferfi rosszabb hatassal van a gyerekre mint egy pina mutogato?


A linkelt kepen perze egy vonzo no van, de az utcan eleg sok ilyen van az 40+os nok kozott is, akiktol a hanyinger kerulget amikor igy oltoznek.

2017. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!