Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi sértőnek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi sértőnek sok férfia a #metoo kampányt?

Figyelt kérdés
Nem ez az első ilyesmi (pár hónapja volt egy "te miket kapsz") és a férfiak 90%-a a hozzászólások alapján felháborodik rajta. Szerintük ez az összes férfi ellen irányul, már bókolni se lehet, a nők túlérzékenyek, stb., és úgy tesznek, mintha minden nő azt állítani, hogy az összes férfi ilyen. Én rengeteg ilyen történetet végigolvastam, de egyikben sem az volt, hogy "a férfiak" fogdostak a vonaton, ordibálták utánam az utcán, hogy miket csinálnának velem, tett megjegyzéseket a munkahelyemen, hanem csak az a részeg szemét, vagy az az egyébként ártalmatlannak tűnő alak, vagy az a mások előtt rendes ember, tehát sehol sem írják általánosságban, hogy ezt A férifiak tették volna. Akkor mégis miért veszi sok férfi ennyire magára, miközben ők semmi ilyet nem tettek? Miért gondolják magukra sértőnek, hogy az emberek fel próbálják hívni arra a figyelmet, hogy ha egy ilyen megtörténik velük, nincs kihez fordulniuk? Miért zavarja őket, ha valaki azt szeretné, hogy az emberek nagyobb biztonságban éreznék magukat az ilyenekkel szemben?
2017. okt. 21. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
44%
Mert férfiként ennél ezerszer durvább megalázások is érnek, főleg társkeresésnél, csak azzal a kutya nem törődik. De a "jaj, tegnap utánam fütyültek a munkások" az biztosan egy életre szóló traumát okoz. :D
2017. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim válasza:
36%

ja de az katona dolog. A nők megérdemlik azt hogy sajnáld őket ha utánnuk fütyülnek a fiatalok.

A férfiak sokkal nagyobb fájdalmakat viselnek el anélkül hogy kipletyiznék a barátnőkkel vagy kampányt indítanának. nem értem miért keverik a szexuális erőszak közé a fütyülést és a szurkálódó beszólásokat.

2017. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim válasza:
100%
írjon aki részt venne a #stop bullying kampányban, állítsuk meg az iskolai cdúfolódást, szekálást!
2017. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
81%
#63, a valasztasokig csak brusszelt tudjuk megallitani, masra nincs ido
2017. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
76%
#62: Nem csak erőszakról hanem zaklatásról is szó van. És hadd ne ne kelljen már elviselni a zaklatást se!
2017. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
30%
Tulajdonkeppen nem zavar, inkabb vicces. Azert mert ha egy no megk**atja magat a jobb pozicioert akkor o tovabbra is egy k***a mem pedig ZAKLATÁS áldozata. Ő eladhatja a testét a jobb pozièrt, én meg nem tudom, még ha akarnám se. Gusztustalan ez a szandekos egyoldalu torzitas amit a mítús ringy*k altal futotatott kampany csinal. Ha az embernek van egy kis esze nem foglalkozik a nokkel. Tobbletjogaik is vannak a noknek, peldaul a valasnal vagy a gyerekvallalasnal de az ottani egyenotlensegek ellen persze nem emelik fel a se**uket, akarom mondani hangjukat. De ahogy már mondtam az is igaz hogy az épeszu embert -azaz ferfit- nem erdekli ez a kampany mert nem foglalkozik a nokkel. :D
2017. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:

# 66


Szerinted milyen többletjogaik vannak a nőknek a válásnál és a gyerekvállalásnál?

2017. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
váljlál el és rögtön megtudod :)
2017. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
87%

Két dolog:

[link]

[link]



"A legfontosabb jele annak, hogy egy férfiből zaklató lesz, az, ha hisz a nemi erőszakot övező mítoszokban – mondják a pszichológusok. Ilyen például az, hogy ha egy nő hazamegy egy férfival a randi után, akkor automatikusan szexelni is fog vele, vagy bizonyos ruhadarabok azt jelentik, hogy a nő megérdemli, ha zaklatják."


A többit szerintem össze tudjátok rakni. Úgyhogy akik itt nagyon áradoznak dolgokról "áldozatkibáztatás" címke alatt, szálljanak magukba, mert az, amit írnak, csak az ő beteg agyukat írja le, nem azt, hogy ki mit érdemel meg. Ideje gerincet növeszteni.


Egyébként nemi erőszak áldozata már nem voltam, de nagyon sok kellemetlen élményem van különböz "férfiaktól" azzal kapcsolatban, hogy mennyire jogot formálnak abból, hogy rendelkezzenek a nőkről vagy a szexről, vagy arról, hogy mikor és hova nyúlnak a másik testén és milyen undorító, szexuális tartalmú megjegyzéseket tesznek egy idegen nőre. Ugyanide sorolnám azt is, aki erőszakos, a szó bármilyen értelmében. Ha én azt mondom, hogy nem, és szépen mondom (de akkor is így lenne, ha nem szépén mondanám), és abból a másik nem ért, az zaklatás. Az is, ha nem érsz hozzám egyy ujjal sem és nem mondasz disznó dolgokat, de üldözöl a szereteteddel meg követsz meg hívogatsz meg üzenetekkel bombázol. Bár utóbbi lightosabb elborulásokhoz már hozzászoktam. Ahhoz nem, hogy valaki az utamat állja, rángasson, vagy erőszakkal benyúljon a lábaim közé első randin. Nőjetek fel, srácok, a szex és a kapcsolat és minden társas interakció közös megegyezés eredménye. Ha forszírozzátok, hosszú távon ti fogjátok a rövidebbet húzni.

2017. nov. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
0%

A ferfiak rosszak. Az "aldozat" nem hibas csupan a gyerekes es beteges viselkedesuk elszenvedoje.

Vegeredmenyben minden nonek az a zaklatas amit o annak gondol. Innentol kezdve meg ossze vissza hazudozhatnak (lasd minden ***** bejelntkezik zaklatasert amerikaban es lassan itthon is, pedig anno milyen szepen ivelt fel a karrierjuk. Ajanlom figyelmedbe a magyar "botranyrobbanto" muvesznonek - huhh a nevet sem tudom- az egyik eloadasat amikor azert vetkozik pucerra hogy kifejezze nemtetszeset azert mert kevesebb allami tamogatast kapott a vartnal.) ugyis nekik van igazuk mert nok. (Mas szavakkal de ugyanezt irtad korul te is.)

Hat hogy ki huzza a rovidebbet arra kivancsi leszek. Most is csak a puncitokert szeretnek a ferfiak. A ferfiak jelentos resze nem kepes ennek ellenallni es ezt rondan ki is hasznaljak. De az idok valtoznak es remelhetoleg minel tobb ferfi fogja belatni hogy mennyi jo dolog van azon a napi 10percen tul es mennyi mindentol fosztjak meg ot a "parkapcsolatok". :)

2017. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!