Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet lerázni egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lerázni egy házas férfit, ha nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés
Ahol gyakorlaton voltam ősszel, ott dolgozott ő is. Felesége van, de állandóan dicsért, megvárt munka után, utolsó napomra ajándékot hozott, azt mondta hogy bárcsak korábban ismert volna meg engem stb. Már akkor nagyon kínos volt, de reménykedtem hogy ezután megszabadulok tőle. Nekem pont akkor kezdődött a kapcsolatom, úgyhogy rá sem néztem más férfira. Viszont azóta is állandóan irogat facebookon,hogy mennyire hiányzom neki, minden nap eszében vagyok, szomorú nélkülem és bánatában már iszik is. Nem szoktam megnyitni az üzeneteit, hátha leáll és észreveszi magát. Viszont valamelyik nap meguntam és annyit írtam neki hogy keveset vagyok fent facebookon, főleg este. Erre visszaírt hogy biztos sokat dolgozok és amiatt. Nem pont erre céloztam,hanem a barátomra. De nem képes felfogni. Ha a barátomat megemlítem neki akkor mindig eltereli a témát vagy megsértődik. Egyre jobban unom,és kezdem teljesen megutálni őt. Visszautasítottam többször is szépen,nem bunkó stílusban, de nem ért a szép szóból. Félek ha letiltom facebookon akkor telefonon hívogatna engem. :( A barátom mindent tud és elolvashatja az üzeneteim is, viszont egyre jobban unja már, hogy ez a férfi nem képes leszállni rólam, aki ráadásul házas... Milyen megoldást javasoltok, hogy végre teljesen eltűnjön az életemből??
2018. jan. 28. 10:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
47%

Végre valaki, aki le akarja rázni. :)


Egyébként szakítsd meg vele a kapcsolatokat (a telókon már van automatikus híváselutasítás), és ha még így is megtalálja a módját, hogy zaklasson, akkor tálalj ki.

Szemét dolog, de gondolom, ő csak ebből ért.


22/N

2018. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Igen. köszi! remélem most már megoldódik végleg..
2018. jan. 28. 13:22
 23/31 anonim ***** válasza:
Tisztázd le Vele, hogy számodra elfogadhatatlan a helyzet, tekintve, hogy nős. Utalj rá, hogy Téged zavar a közeledése, és ha nem ért a szép szóból jelentsd fel zaklatásért.
2018. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
56%
Gyenge elmevel te rendelkezel, ha felnott no letedre, nem tudsz egy olyan mondatot kiszenvedni magadból, hogy legyszives hagyj békén, mert párom van és zavar, hogy zaklatsz. Hany eves vagy te? 12?
2018. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Képzeld visszautasítottam többször is. Te viszont nem bírod felfogni hogy nem akarok vele lenni. Csak nyomod a baromságod. Engem ne sértegess. Inkább tanulj meg helyesen, ékezetekkel írni mielőtt osztod az észt. Az meg nem kifogás hogy telefonról írsz, mert én is arról írok.

Talán a nagy okoskodásodban ki tudod számolni hány éves vagyok ha gyakorlaton voltam. Legalább lesz min gondolkodnod.

2018. jan. 28. 15:30
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell fogyatékosnak lenni. Tényleg vannak ilyen férfiak. Akiknek semmi nem elég, új számot csinálnaky ha kell, kikeresik az e-mail címed, bevárnak a munkahelyeden, ujraregelnek fbre, ha letiltod őket... Kétheted őket bárhogy, mondhatod bárhogy, sokan akkor értenek meg, ha elküldöd őket a jó kva anyjukba, vagy kiplakátolod velük a fél internetet. Sokan akkor sem. Ha ekkora egy mocsok, gond nélkül megmondanám neki, hogy apukám, vagy csomót kötsz a fäszodra, vagy választhatsz, hogy a nejedhez megyek először, utána a rendőrségre zaklatás miatt, vagy fordítva.
2018. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsetlen....
2018. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Azóta se találta meg az ékezeteket a 76%-os. Egy felnőtt ember nem ír úgy mint ő, és ő sérteget másokat. Fura emberek vannak ezen az oldalon.
2018. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

hát én azért nem félnék tőle, mert nem lett egyértelműen megmondva neki hogy hagyjál békén örökre, nem akarok tőled semmit.

tiltogatás helyett én inkább határozottan megmondanám neki, hogy barátom van, nem akarok tőled semmit sem most, sem máskor. szerintem ez így sokkal tisztább.

max ha a határozott elutasítást is semmibe veszi, akkor tiltanám le mindenhonnan.

2018. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Ma is írt nekem és bevallotta hogy szerelmes belém már hónapok óta. Most tudtuk tisztázni világosan a dolgokat. Tudatosítottam benne hogy barátom van, és én nem akarok tőle semmit. Azóta eltűnt. Remélem felfogta és vége ennek az egésznek.
2018. jan. 28. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!