Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet lerázni egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lerázni egy házas férfit, ha nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés
Ahol gyakorlaton voltam ősszel, ott dolgozott ő is. Felesége van, de állandóan dicsért, megvárt munka után, utolsó napomra ajándékot hozott, azt mondta hogy bárcsak korábban ismert volna meg engem stb. Már akkor nagyon kínos volt, de reménykedtem hogy ezután megszabadulok tőle. Nekem pont akkor kezdődött a kapcsolatom, úgyhogy rá sem néztem más férfira. Viszont azóta is állandóan irogat facebookon,hogy mennyire hiányzom neki, minden nap eszében vagyok, szomorú nélkülem és bánatában már iszik is. Nem szoktam megnyitni az üzeneteit, hátha leáll és észreveszi magát. Viszont valamelyik nap meguntam és annyit írtam neki hogy keveset vagyok fent facebookon, főleg este. Erre visszaírt hogy biztos sokat dolgozok és amiatt. Nem pont erre céloztam,hanem a barátomra. De nem képes felfogni. Ha a barátomat megemlítem neki akkor mindig eltereli a témát vagy megsértődik. Egyre jobban unom,és kezdem teljesen megutálni őt. Visszautasítottam többször is szépen,nem bunkó stílusban, de nem ért a szép szóból. Félek ha letiltom facebookon akkor telefonon hívogatna engem. :( A barátom mindent tud és elolvashatja az üzeneteim is, viszont egyre jobban unja már, hogy ez a férfi nem képes leszállni rólam, aki ráadásul házas... Milyen megoldást javasoltok, hogy végre teljesen eltűnjön az életemből??
2018. jan. 28. 10:32
1 2 3 4
 31/31 Interferencia ***** válasza:
Talán ezzel kellett volna kezdeni...
2018. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!