Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet lerázni egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lerázni egy házas férfit, ha nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés
Ahol gyakorlaton voltam ősszel, ott dolgozott ő is. Felesége van, de állandóan dicsért, megvárt munka után, utolsó napomra ajándékot hozott, azt mondta hogy bárcsak korábban ismert volna meg engem stb. Már akkor nagyon kínos volt, de reménykedtem hogy ezután megszabadulok tőle. Nekem pont akkor kezdődött a kapcsolatom, úgyhogy rá sem néztem más férfira. Viszont azóta is állandóan irogat facebookon,hogy mennyire hiányzom neki, minden nap eszében vagyok, szomorú nélkülem és bánatában már iszik is. Nem szoktam megnyitni az üzeneteit, hátha leáll és észreveszi magát. Viszont valamelyik nap meguntam és annyit írtam neki hogy keveset vagyok fent facebookon, főleg este. Erre visszaírt hogy biztos sokat dolgozok és amiatt. Nem pont erre céloztam,hanem a barátomra. De nem képes felfogni. Ha a barátomat megemlítem neki akkor mindig eltereli a témát vagy megsértődik. Egyre jobban unom,és kezdem teljesen megutálni őt. Visszautasítottam többször is szépen,nem bunkó stílusban, de nem ért a szép szóból. Félek ha letiltom facebookon akkor telefonon hívogatna engem. :( A barátom mindent tud és elolvashatja az üzeneteim is, viszont egyre jobban unja már, hogy ez a férfi nem képes leszállni rólam, aki ráadásul házas... Milyen megoldást javasoltok, hogy végre teljesen eltűnjön az életemből??
2018. jan. 28. 10:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%

Telefonba rakd feketelistára, hiába hív, nem csörög ki nálad. Tiltsd le, törölheted a családtagjait is, kit érdekel.

Nem lesz semmi baj, kicsit határozottabban!

2018. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#9: Felénk kb 0 munkahely van, ìgy örültem volna ennek a lehetőségnek. Főleg hogy a család is megkedvelt és szívesen segítettek volna nekem. Jaa tudom a következő hasznos tanácsod erre az lesz hogy költözzek el akkor. Igen? És mégis miből? Örültem volna egy kis plusz bevételnek. Nyilván ez nem ide tartozik de nem kéne itt sértegetni.

Egy műszakban dolgoztam vele. Valamiről csak kellett beszélgetni. Ha kérdezte pl hogy hétvégén mit csináltam akkor mit mondtam volna neki? Azt hogy ültem a szobámban? Ilyenkor mondtam hogy itt ott voltam a barátommal.

Bezzeg ha letagadtam volna előtte a páromat akkor most azért támadnátok.

Mondtam hogy tiltom facebookon,felesleges továbbra is okoskodni.

2018. jan. 28. 11:17
 13/31 anonim ***** válasza:
34%

"Emiatt mem fogok telefonszámot cserélni.


Leírtam hogy utálom őt,rosszul vagyok tőle."


Ellentmondás.Annyira nem utálod, hogy minden lehetséges tiltási módot felhasználj.

2018. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem sertegettelek. Annyit tanacsoltam, hogy huzd meg a hataraidat (aki meg atlepni, az mehet jobbra el) es akkor nem kerulsz ilyen helyzetekbe. Nem azt kell mondani, hogy ultel a szobadban, hanem mittudomen, "elolvastam egy konyvet es megneztem egy filmet, meg tanultam". Udvarias cseveges, szinten meghuzva a hatarokat. Tovabbra sem sertegetlek, nem akarok neked rosszat, de ezt nokent mondom neked, hogy hasznos dolog megtanulni, mert nehany hulye nem fog ilyen aprobb zaklatassal megallni mint ez a pasi, ha picit is ugy latja, hogy beengedted a maganszferadba. Vannak valoban nem normalis alakok.
2018. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! A telefonos tiltás is jó ötlet. Most keresem hogyan kell a telefonomon ezt megcsinálni, mert még sosem tiltottam így senkit. Azt is intézem most.


A barátomat viszont nem fogom letagadni senki előtt, akár tetszik valakinek hogy párkapcsolatom van, akár nem.. Ezen nincs mit szégyellnem vagy titkolnom.

2018. jan. 28. 11:25
 16/31 anonim ***** válasza:
79%
Világi mocsok lennék, de nem érdekel: megnkndanám neki, hogy vagy leáll azonnal, vagy kitálalok a nejének.
2018. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%
Telefonon is le tudod tiltani számcsere nélkül. Vagy alapból tudja a telefonod vagy letöltesz valami hivás blokkoló programot.
2018. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
64%

Nekem valaki így rátelepülne a páromra, nagyon ideges lennék.

Ha nem sikerülne a hívószám tiltás, add át a párodnak a telefont, amikor hív a hapsi.

Én elbeszélgetnék vele a helyében, az fix....

Vannak, akik nem értenek a szép szóból, és azt hiszik, nekik mindent lehet, bármit megkaphatnak.

2018. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%
Te tényleg szeretnel megszabadulni tőle? Egyszer sem mondtad neki nyiltan, hogy ne haragudj, de ezt fejezd be, mert en nem akarok semmit toled. Ha ezek utan sem szall le rolad akkor megmondod, hogy most szolsz utoljára, hogy hagyjon békén, mert ha nem, akkor fogod es elküldöd a nejenek, amiket írogat. Ennyi.
2018. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#19: Nem,igaziból nem szeretnék tőle megszabadulni. Azt szeretném hogy a szeretőm legyen, én meg az övé és csaljuk halálra a párjainkat. Igaziból csak megjátszom hogy nem akarok tőle semmit. A kérdést is csak azért írtam ki ide hogy nevetsgessé tegyem magam mert ez annyira vicces,és jó dolgomban nem tudok mit kezdeni magammal. :)

Istenem... leírtam ezerszer hogy nem akarok tőle semmit. Aki ilyen gyengeelméjű az inkább ne írjon. Attól hogy nem voltam vele bunkó hanem kultúráltan akartam megoldani, NEM AKAROK TŐLE SEMMIT. Borzasztó hogy itt mindent bizonygatni kell 66x kb.

A számát már tiltottam. Köszönöm a tippeket!

2018. jan. 28. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!