Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi férfinél kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi férfinél kizáró ok a műköröm? Élőben miért mást tapasztalok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az a "milyen nővel nem jönnél össze soha" kérdés, és a válaszok között visszatérő tulajdonság volt a műköröm. Más kérdéseknél is rengetegszer látom, hogy úgy beszélnek róla, mintha kb a leprával egyenértékű betegség lenne...

Mindeközben élőben nekem egy csomó pasi is megdicsérte már a műkörmöm, még azok is, akik általánosságban azt mondták, hogy nem nagyon szeretik a mű dolgokat. (Mondjuk szerintem egyszerűen nem tudták, hogy mű, mert tettek megjegyzéseket rá, hogy milyen sok idő lehetett megnöveszteni :D )

Szóval tényleg ennyire taszító? De ha igen, akkor miért mást tapasztalok?

Komolyan valakinek kizáró ok tud lenni egy műköröm?

Egyáltalán, mi számít ezeknek a pasiknak műkörömnek?

Miért rosszabb, mintha simán festené?

Egyáltalán: a pasinak mi lesz rosszabb, ha a (potenciális) párja bármit csinál a körmeivel?

Ez tényleg annyira kardinális kérdés, hogy vannak akik elutasítanának emiatt egy egyébként szimpatikus nőt?


2018. jún. 26. 09:12
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
40%

Műköröm között is van különbség:

Van ami már akkora mint egy karom (na az undorító), de van olyan ami alig haladja meg az igazi körmöt. Tehát nem egy bitang nagy karomról beszélünk.

Általában a férfiak azért utálják a műkörmöt, mert az ilyen nők hisztérikusan törnek ki magukból, ha úr isten, le tört a körmük. És általában az ilyenek semmilyen házimunkát nem hajlandóak megcsinálni. Se mosogatás, se takarítás. Mert egyből az a kifogásuk, hogy jaj, tönkre megy majd a műkörme.

Ha az egyes típusú műkörmöd van, akkor nem fogsz kelleni egy normális pasinak sem.

Ha a második fajta, az tolerálhatóbb. De én pl olyan fajta ember vagyok, srác, aki az önálló szépségéért szeret valakit. Nem szeretem ha mindenféle hülyeséggel elcseszi azt, aki.

2018. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a festett köröm se tetszik, de nyilván nem fogok elzavarni mindenkit, aki festi, ha meg nem látszik, hogy mű akkor teljesen mindegy.
2018. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
77%
Olyasmi lehet ez, mint a smimk nélküliség, ami több réteg alapozóból meg nude szemfestékből és egyéb kiegészítőkből áll. Sokan nem tudják ezt, csak mondják, amit kötelező. Nehéz valódi felvállalt véleménnyel élni.
2018. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
47%
Egy szolid, nem négyszögletes, hanem kerekebbre csiszolt, igényes festésu műköröm még be is indít, ami nem olyan hosszú, hogy a seggét vakarja a hölgy és a tarkóján érzi. 😊 A legjobb a franciaköröm, áttetsző gyöngyházzal vagy mivel áthúzva. Lábakon is! De a természetes köröm híve vagyok, lehetőleg barack, bordó, kék, fekete, zöls, sárga, pink színekkel kifestve.
2018. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

#1


"Műköröm között is van különbség"

Én tudom, az említett válaszolók viszont nem tettek különbséget. :)


"az ilyen nők hisztérikusan törnek ki magukból, ha úr isten, le tört a körmük. És általában az ilyenek semmilyen házimunkát nem hajlandóak megcsinálni. Se mosogatás, se takarítás. Mert egyből az a kifogásuk, hogy jaj, tönkre megy majd a műkörme."

Életemben nem láttam még ilyet. :D Van a családban körmös, az összes vendége teljesen jól megcsinálja a házimunkát, meg én is, semmiben nem akadályoz. Ráadásul a mű, ha letörik, csak vissza kell építeni. :)


"pl olyan fajta ember vagyok, srác, aki az önálló szépségéért szeret valakit"

És ha valakinek nem szépek a körmei maguktól? :D

2018. jún. 26. 09:35
 6/54 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem általában túloznak. Nem kizáró ok, csak egyszerűen sokaknak nem tetszik. Többek között nekem sem.
2018. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerű: a szolidabb cucc még belefér. Alkalmakkor okés, de minden nap szerintem gáz, mert akkor elveszti a különlegességét.
2018. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
65%

Van műkörmöm évek óta és azt tapasztalom, hogy egyáltalán nem zavarja a férfiakat. A műköröm sem a takarításban, sem a mosogatásban nem zavaró, ha letörik javíttatom hiszti nélkül.

Én szeretem kiélni a nőiességemet, ezért sminkelek is,ékszereket is hordok a hajamat is rendben tartom, és erről nincs az a férfi akiért lemondanék. Akinek ez nem tetszene az nem az én emberem.

2018. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
59%
9. Ha szerinted a nőiesség = műköröm, smink, akkor te nagyon el vagy tévedve...
2018. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
67%

Pont, hogy műkörömmel bátrabban állok neki a takarításnak, mint festett körmökkel, mert nem pattogizk le:D

Egyébként a legtöbb férfinek fel se tűnik, egyszer kaptam ajándékba köröm-bérletet, akkor pár hónapig volt, a barátommal akkor már együtt voltam, semmit nem szólt rá.

Olyan férfiak írják, hogy kizáró ok ez meg az, akinek sose volt még nője.

Pl. két teljesen más világ ez:

[link]

és ez:

[link]

és ez:

[link]

2018. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!