Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi férfinél kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi férfinél kizáró ok a műköröm? Élőben miért mást tapasztalok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az a "milyen nővel nem jönnél össze soha" kérdés, és a válaszok között visszatérő tulajdonság volt a műköröm. Más kérdéseknél is rengetegszer látom, hogy úgy beszélnek róla, mintha kb a leprával egyenértékű betegség lenne...

Mindeközben élőben nekem egy csomó pasi is megdicsérte már a műkörmöm, még azok is, akik általánosságban azt mondták, hogy nem nagyon szeretik a mű dolgokat. (Mondjuk szerintem egyszerűen nem tudták, hogy mű, mert tettek megjegyzéseket rá, hogy milyen sok idő lehetett megnöveszteni :D )

Szóval tényleg ennyire taszító? De ha igen, akkor miért mást tapasztalok?

Komolyan valakinek kizáró ok tud lenni egy műköröm?

Egyáltalán, mi számít ezeknek a pasiknak műkörömnek?

Miért rosszabb, mintha simán festené?

Egyáltalán: a pasinak mi lesz rosszabb, ha a (potenciális) párja bármit csinál a körmeivel?

Ez tényleg annyira kardinális kérdés, hogy vannak akik elutasítanának emiatt egy egyébként szimpatikus nőt?


2018. jún. 26. 09:12
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

#37

Miért ütném? Megcsináltattam, mert gyenge, és magától nem tud megnőni hosszúra, így meg lehet hosszú. Azt hittem éppen ez a lényege a hosszabbításnak, hiszen ha nem lenne gyenge, akkor fognám és megnöveszteném a sajátomat, értelemszerűen.


#38

Szerintem te nem fogod fel a kérdést :D Én nem írtam képzelgést, csak azt, amiket olvastam férfiaktól vs. amiket tapasztaltam személyesen.

De ha ennyire érdektelen és semmitmondó, akkor minek válaszolgatsz még mindig? :D

2018. jún. 26. 12:05
 42/54 anonim ***** válasza:
32%

Hát már ne is haragudjatok, de ez is pl. mi?


[link]


Úgy néz ki, mint egy kibas.zott csirkeláb. :DDD Inkább röhejes, mint vonzó.

2018. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
96%

A kérdezőhöz hasonlóan műkörömmel élő nő vagyok. Olyan hosszúságú körmöm van, ami nem akadályoz a munkámban és az egyéb dolgaimban, de ez valószínűleg sokaknál már a hosszú kategória, mert jóval hosszabb, mint a normál, levágott köröm. Mindent el tudok végezni vele, a legutóbbi hétvégén lakásfelújítás kapcsán bútorpakolás, szekrénymosás, nagyjából 4-5 óra mosogatás volt a program. Eszembe sem jutott közben, hogy műkörmöm van. Megszoktam, semmiben nem akadályoz. A párom semlegesen áll hozzá, ha valamelyik szín vagy minta nem jön be neki, azt jelzi, de sokszor észre se veszi, hogy "új".

Nem gondolom, hogy törvényszerű, hogy műkörömmel élő nő egyenlő hisztis, vásárlásmániás, házimunkát messze elkerülő p...a. Persze, van ilyen is. Én egy átlagos, dolgozó nőnek tartom magam, aki azért csináltatja meg a körmeit, mert így 2-3 hétig nem kell a munka és a háztartás mellett foglalkoznia vele és mégis esztétikus, ápolt marad. (Nem ezzel nem azt mondom, hogy a natúr köröm nem az, sőt... Csak azzal többször kellene fogalkoznom keveset, a művel meg egyszer többet, ami nekem jobban fekszik. Tisztán tartani meg úgyis mindkettőt kell.) Úgy gondolom, ennyi "luxust" megengedhetek magamnak.

2018. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
91%

Nem lesz népszerű a válaszom, de az itteni férfiak jelentős része se nőt, se műkörmöt nem látott még. Ezért aztán valami 20 centis szivárányszínű förvedményre gondolnak és a hozzá tartozó nőre asszociálnak.

Élőben (akik nem itt írnak privatot minden nőre) nem véletlenül tapasztalsz mást.

2018. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
96%
A feleségemnek 15 éve van műkörme. És nem azért, mert picsha hanem azért, mert a saját körme folyton beszakadt bármit csinált. Lakkozni nem tudta, semmi nem maradt meg rajta. Havonta 1x elmegy műkörmöshöz és megcsinálja neki 1 óra alatt. Ugyanúgy mosogat, takarít vele és gazolni is tud. :D sőt! A héten betonoztunk is, sosem hallottam még tőle hisztit, hogy nem akarja letörni a körmeit. Nekem egyébként tetszik, de az a legfontosabb, hogy neki tetsszen. Ha ő ettől jobban érzi magát, akkor en örülök neki.
2018. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
14%
44. Persze, ide csak lúzer, szűz, nőt soha nem látott kisfiúk járnak. A kérdésem akkor csak az: Minek is tesznek fel a nagy mindent tudó nők ide kérdéseket, ha itt csak kretének válaszolnak? Értem én, ha nekik nem tetsző válaszok születnek, akkor itt mindenki gyogyós. Bezzeg ha mindenki dícsérné a műkörmöket, itt lennének a legintelligensebb, legjófejebb pasik. :D
2018. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

#46

Nem zavar, hogy én vagyok a kérdező, és egy válaszoló írta, amire most válaszoltál? :D Lehet, hogy ő nem is ír ki kérdéseket. Én meg nem gondolom, hogy csak szüzek járnak ide.

Amúgy se az volt a kérdés, hogy a pasik szerint szép-e a műköröm, vagy sem....

2018. jún. 26. 15:07
 48/54 anonim ***** válasza:
11%

Az én páromnak pl nem tetszik, szerencsére nekem sem.

Amúgy sem hiszem, hogy mindent meg lehez csinálni veley illetve látom, hogy nem.

Műköröm mániás barátnőm látni kéne pelenkázás közben. Borzalom. Illetve a babát is karmolja. :(

2018. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
34%

A pasik javát nem érdekli a körmöd, műköröm alatt pedig a csicsásra festett karmokat értik.

Egy reális hosszal rendelkező, normális színűre pingált körmöt nem észlelnek műnek.


Nekem természetesen hosszú körmeim vannak amiket magamnak festegetek. Minden pasi műnek hiszi amelyik észreveszi.


A sztereotípiák miatt nem szokták szeretni.

-sokba kerül egy ilyen nő, nagyok az igényei

- nagyon ügyel a külsejére emiatt nem lehet vele semmit csinálni

stb

2018. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
88%
És akkor most beszéljünk a sok házimunkát és miegymást kerülô férfiról is, akik még mûkörmöt sem kell felmutassanak lustaságuk kifogásaként, csak a nôre hagynak és tôle várnának mindent. Egy mûköröm is lehet szép és ízléses, normál esetben senkit nem zavarnak a hétköznapi dolgok elvégzésében. Természetesen ne a saskarom szerû végletekben gondolkodjunk.
2018. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!