Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi férfinél kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi férfinél kizáró ok a műköröm? Élőben miért mást tapasztalok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az a "milyen nővel nem jönnél össze soha" kérdés, és a válaszok között visszatérő tulajdonság volt a műköröm. Más kérdéseknél is rengetegszer látom, hogy úgy beszélnek róla, mintha kb a leprával egyenértékű betegség lenne...

Mindeközben élőben nekem egy csomó pasi is megdicsérte már a műkörmöm, még azok is, akik általánosságban azt mondták, hogy nem nagyon szeretik a mű dolgokat. (Mondjuk szerintem egyszerűen nem tudták, hogy mű, mert tettek megjegyzéseket rá, hogy milyen sok idő lehetett megnöveszteni :D )

Szóval tényleg ennyire taszító? De ha igen, akkor miért mást tapasztalok?

Komolyan valakinek kizáró ok tud lenni egy műköröm?

Egyáltalán, mi számít ezeknek a pasiknak műkörömnek?

Miért rosszabb, mintha simán festené?

Egyáltalán: a pasinak mi lesz rosszabb, ha a (potenciális) párja bármit csinál a körmeivel?

Ez tényleg annyira kardinális kérdés, hogy vannak akik elutasítanának emiatt egy egyébként szimpatikus nőt?


2018. jún. 26. 09:12
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
62%

A rendesen megcsinált köröm nem karmol.

Mindent meg lehet vele csinálni. Nyilván nem az extra hosszú karvalyra gondolok, hanem a normál (szinte alig hosszabb, mint ha rövidre lenne vágva)hosszúságra.

Én évek óta csináltatom, semmi baj nincs vele. Nem is értem egyesek miért kritizálják ezt. Engem nem zavar, ha valaki szeret természetes lenni, de a műköröm miért zavar bárkit is?

2018. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem. Vannak emberek, nem is kevesen, akik valami okból deformált, sérült, vagy aká te hiányzó kezekkel, ujjakkal meg tudnak csinálni mindent. Mi az, amit hosszabb körmökkel lehetetlen? :D

Van egy nő, akinek ilyen fél méteres, már begöndörödött saját körmei vannak. Félretéve, hogy rettenet, még ő is megmutatta a tévében, hogy simán tud házimunkát csinálni így...

Mindent probléma nélkül megcsinálok ezekkel, amit kell (pl házimunka) vagy amit szeretnék (pl nyergelés). Ezeken kívül meg mást úgyse csinálnék, ha van hosszú körmöm, ha nincs...

Komolyan érdekelne, hogy mikre gondolnak, akik szerint sok dolgot nem lehet megcsinálni így :D

2018. jún. 26. 16:00
 53/54 A kérdező kommentje:
Ill. átfogalmazva: ha valaki akar csinálni olyasmit, vagy muszáj neki, amiben zavarja a körme, akkor úgyis mellőzni fogja a hosszabb körmöt. Amíg úgy érzi, hogy megoldja a dolgait úgy is, addig meg miért akarja más bemagyarázni, hogy igenis zavaró? :D
2018. jún. 26. 16:02
 54/54 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szépen megcsinált, nem csicsás, hosszabb, szalonkocka műköröm nagyon szexi. Főleg, ha a hölgy ujjai is hosszabbak. (F/30)
2018. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!