Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi férfinél kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi férfinél kizáró ok a műköröm? Élőben miért mást tapasztalok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az a "milyen nővel nem jönnél össze soha" kérdés, és a válaszok között visszatérő tulajdonság volt a műköröm. Más kérdéseknél is rengetegszer látom, hogy úgy beszélnek róla, mintha kb a leprával egyenértékű betegség lenne...

Mindeközben élőben nekem egy csomó pasi is megdicsérte már a műkörmöm, még azok is, akik általánosságban azt mondták, hogy nem nagyon szeretik a mű dolgokat. (Mondjuk szerintem egyszerűen nem tudták, hogy mű, mert tettek megjegyzéseket rá, hogy milyen sok idő lehetett megnöveszteni :D )

Szóval tényleg ennyire taszító? De ha igen, akkor miért mást tapasztalok?

Komolyan valakinek kizáró ok tud lenni egy műköröm?

Egyáltalán, mi számít ezeknek a pasiknak műkörömnek?

Miért rosszabb, mintha simán festené?

Egyáltalán: a pasinak mi lesz rosszabb, ha a (potenciális) párja bármit csinál a körmeivel?

Ez tényleg annyira kardinális kérdés, hogy vannak akik elutasítanának emiatt egy egyébként szimpatikus nőt?


2018. jún. 26. 09:12
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
36%
#10 a nőiesség definícióját hagyd nőkre, köszönöm.
2018. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

#8

És ezt hogy kell elképzelni? Építtessem meg, aztán 2 nap múlva szedessem le? :DDD

2018. jún. 26. 09:50
 13/54 anonim ***** válasza:
27%
Igen ez a nőiesség. Van az ápoltság és van a nőiesség. És most nem a belső dolgokról beszélünk. Persze van akinek már az is elég, ha a nőnek nincs bajusza meg szakálla, meg van valami pici mellbimbója ami kiáll a mellkasából....
2018. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
80%
Abba tényleg ne menjünk bele, hogy egyetemes szinten mi tesz nővé egy nőt, mert nekem pl még sose volt műkörmöm, soha nem volt festve a hajam (nem is tervezem egyiket sem), de elhihetitek, hogy még senkinek nem jutott eszébe a férfias szó, ha rám nézett.
2018. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

Amúgy ezaz, mióta műkörmöm van, ilyen téren kevésbé "félek" a takarítástól, a saját nyeszlett körmeim még akkor is beszakadtak (fájdalmasan) állandóan, ha csutkára vágtam őket. Most így tök jól bírja a strapát, vagy ha letörik, hamar rendbe lehet hozni. :D


Az, hogy ki mitől érzi magát nőiesnek, tök egyénfüggő. Van ismerősöm, aki nem bír megmaradni lapostalpú cipőben, neki a magassarkú a nőiesség, más ismerősömnek a nonstop smink. Én nem sminkelek, nem fodrászkodok nagyon (a gyors kontyon kívül), nem hordok kifejezetten csini csajos ruhákat, viszont a körmömnek mindig makulátlannak és szépnek, színesnek kell lennie, ennyi "nőcis dilit" engedélyezek magamnak, és igen, nőiesebbnek érzem magam tőle.

Ez szerintem nem "férfi döntse el" vs "nő döntse el" kérdés, hanem mindenki magának döntse el.

Szerintem pl nem lesz férfiasabb egy férfi attól, ha kigyúrja magát, de ha szerinte az lesz, akkor ráhagyom és elhiszem :)

2018. jún. 26. 09:58
 16/54 anonim ***** válasza:
78%
"van valami pici mellbimbója ami kiáll a mellkasából...." ---hu ez egyre jobb lesz. Szóval már a kismellű nők sem lehetnek nőiesek... Na te vagy már egy Éjjel-nappal Budapest-en szocialiázódott hulladék "nő". Szerencsére az ilyeneket nagy ívben elkerülöm, és ők is engem.
2018. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
31%
16-os. Nem házicseléd vagyok, hanem családanya.Csak próbálok olyan lenni akivel a férje és a gyerekei büszkén mennek végig az utcán.
2018. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
38%
Műkörömmel rendelkező nőkről mindig csak egy jut eszembe : hogy olyan nyeszlett igazi körmei vannak,amit takarni kell.Az ápoltság ott kezdődne,hogy az igazit rendbe tegye.
2018. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

#21

Hogy "teszed rendbe", ha ronda formájú, vagy gyenge? :D

2018. jún. 26. 10:06
 20/54 anonim ***** válasza:
61%
Tipikus bugyuta női gondolkodásra vall a kérdés. A férfiak kb 99,9%-a le se sz.rja milyen színű,alakú a nő körme vagy, hogy eredeti vagy csináltatott. Ez a kivetítés tankönyvi példája, mikor ti nők élet halál harcot vívtok egymás ellen kinek van szebb körme és ezt a bugyuta rajongásotokat kivetítitek a férfiakra is, mint ha minket is érdekelne.
2018. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!