Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi férfinél kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi férfinél kizáró ok a műköröm? Élőben miért mást tapasztalok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az a "milyen nővel nem jönnél össze soha" kérdés, és a válaszok között visszatérő tulajdonság volt a műköröm. Más kérdéseknél is rengetegszer látom, hogy úgy beszélnek róla, mintha kb a leprával egyenértékű betegség lenne...

Mindeközben élőben nekem egy csomó pasi is megdicsérte már a műkörmöm, még azok is, akik általánosságban azt mondták, hogy nem nagyon szeretik a mű dolgokat. (Mondjuk szerintem egyszerűen nem tudták, hogy mű, mert tettek megjegyzéseket rá, hogy milyen sok idő lehetett megnöveszteni :D )

Szóval tényleg ennyire taszító? De ha igen, akkor miért mást tapasztalok?

Komolyan valakinek kizáró ok tud lenni egy műköröm?

Egyáltalán, mi számít ezeknek a pasiknak műkörömnek?

Miért rosszabb, mintha simán festené?

Egyáltalán: a pasinak mi lesz rosszabb, ha a (potenciális) párja bármit csinál a körmeivel?

Ez tényleg annyira kardinális kérdés, hogy vannak akik elutasítanának emiatt egy egyébként szimpatikus nőt?


2018. jún. 26. 09:12
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ebben a témában is sokszor fekete-fehéren gondolkodnak az emberek.


Velem már többször éreztették műkörmöt viselő lányok, hogy mennyire gáz, még csak nem is festem a körmöm. Mondjuk ezek általában csili-vili csicsás műkörmöt viselő lányok voltak, sokszor láthatóan koszos alatta a köröm. Ez az egyik véglet.

A munkakörömbe olyan fizikai munka is tartozik, ami nem körömkímélő, plusz én ekcémás leszek a körömlakktól.

Másrészt nagyon szépek alapból a körmeim, többször kérdezték már, hogy nincsen rajta semmi natúr cucc? :O


Viszont édesanyám nemrégiben kezdett el műkörmöshöz járni és neki nagyon szép, diszkrét, ovális (nem tudom mi a szakneve) körmöket csinál a lány, visszafogott színeszekkel. Anyum ettől jobban érzi magát. Na olyat csináltatnék néha, ha nem lennék rá allergiás. Az a lány nagyon tehetséges és ízlésesen dolgozik.


Sok kontár is van, hiszen divatos szakmáról beszélünk.

2018. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
95%

A helyzet az, hogy baromira nem tetszik.

De most ha történetesen életem nagy szerelmének műkörme lenne, nem mondanám azt, hogy "áhh, nem kellesz, undorodom tőled" csak azért, mert a körme nem olyan, ami maximálisan bejön.

Egyébként meg ki így, ki úgy. Nyilván arra a kérdésre azok válaszoltak a műkörömmel, akiknek nem tetszik. Van kb ugyanannyi pasi, akinek meg tetszik.

2018. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

#30

Akkor olvasd el, mert épp nem arról van szó, amiről te írsz. :D

Amúgy miért asszociálnak a linkelt képre a férfiak? Mennyi nőt láttok a mindennapokban ilyen versenyre épített, szándékosan eltúlzott körmökkel? :D

Mi más érdekeljen egy laptopon, pc-n, telefonon, ha nem a teljesítménye? Nyilván a proci meg a videokártya prioritás. Mi MÁS alapján választanék, ha ezeket nem nézném? o.O

2018. jún. 26. 11:33
 34/54 anonim ***** válasza:
35%

Nem kényesség kérdező. Inkább az, hogy kivonja magát a fizikai jellegű munka alól, amit nem akar elvégezni. Tudod, így maradhat kislány/hercegnő. Én meg csak ilyet láttam. Mondjuk ezt azukra értem, akiknek csicsás vagy hosszú. Aki azért rakat, mert gyenge a körme és normál hosszúságú, annál én sem láttam ilyet. Nézd. Ennyi erővel én is lehetek márkás öltöny/lakkcipő/óra kombóban, aztán tárogathatok, hogy dehát a cipőm/ruhám koszos lesz, elszakad, az órám pedig munkavédelmi szempontból nem megfelelő, jaajj nekem, hát muszáj lesz neked budit takarítani, füvet nyírni, autót szerelni stb. Remélem érted mire gondolok. Fogni sem lehet olyan körmökkel :D

31/f

2018. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
41%
"Mi más érdekeljen egy laptopon, pc-n, telefonon, ha nem a teljesítménye?" --csakhogy egy nő "teljesítményéhez" semmit nem tezs hozzá a műkörme. Ergo felesleges vacak, mint a PC dobozán a matricák.
2018. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

#34

Hát nekem hosszú van, minden házimunkát megcsinálok, a hobbimban se korlátoz (lovaglás, túrázás), és a munkámban se (gyakran kell pakolnom dolgokat) + páromnak szoktam segíteni a kocsit megszerelni, ott se volt gond soha. Simán lehet fogni velük :)


#35

Igaz, de nem erre lett felhozva a példa eleve. :)

2018. jún. 26. 11:42
 37/54 anonim ***** válasza:
19%
"Hát nekem hosszú van" --hát pont itt ütöd a saját érved, amit korábban írtál, hogy neked azért "kell", mert gyenge és szar formájú. Ha csak ez lenne az indok, nem kellene hosszúra csináltatni. Amúgy is bírom, mikor a 90 %-uk ezzel takarózik, közbe meg hosszú színes csicsás műkörmeik vannak.
2018. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
19%

"Akkor olvasd el, mert épp nem arról van szó, amiről te írsz"


Megpróbáltam leírni a valóságot többféleképpen is, de úgy látom a bugyuta agyad nem képes elvonatkoztatni az elmeroggyant képzelgéseidtől. Mindjárt dél, és te kicsivel 9 után tetted fel a kérdést, vagyis kb 3 óra alatt nem voltál képes felfogni mennyire érdektelen, semmitmondó témán feszengessz már órák óta...további kellemes értetlenkedést :D:D

2018. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
87%

Én küzdősport miatt mindig rövidre vágom a körmöm, ami egyébként teljesen egészséges, de ökölbe szorítva a tenyerembe vág, ha hosszú. Emiatt már többször kaptam beszólást pasiktól, hogy "nem nőies" szóval ennyit a természetes dolgokért rajongásról...


Szerintem egy szép műköröm kapósabb, mint a sima rövid. Tökmindegy mit mondanak. A férfiak az igényesen sminkelt, stb nőket kedvelik, nem az igazán természeteseket. Csak nem tudják, hogy a szépen sminkelt nem a natúr. Ugyanez igaz a körömre is.

2018. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
54%

#38 gondolatmenet nyomán, mit főztél az uradnak ezidő alatt? Esetleg autót kellet szerelni?

31/f

2018. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!