Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi férfinél kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi férfinél kizáró ok a műköröm? Élőben miért mást tapasztalok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az a "milyen nővel nem jönnél össze soha" kérdés, és a válaszok között visszatérő tulajdonság volt a műköröm. Más kérdéseknél is rengetegszer látom, hogy úgy beszélnek róla, mintha kb a leprával egyenértékű betegség lenne...

Mindeközben élőben nekem egy csomó pasi is megdicsérte már a műkörmöm, még azok is, akik általánosságban azt mondták, hogy nem nagyon szeretik a mű dolgokat. (Mondjuk szerintem egyszerűen nem tudták, hogy mű, mert tettek megjegyzéseket rá, hogy milyen sok idő lehetett megnöveszteni :D )

Szóval tényleg ennyire taszító? De ha igen, akkor miért mást tapasztalok?

Komolyan valakinek kizáró ok tud lenni egy műköröm?

Egyáltalán, mi számít ezeknek a pasiknak műkörömnek?

Miért rosszabb, mintha simán festené?

Egyáltalán: a pasinak mi lesz rosszabb, ha a (potenciális) párja bármit csinál a körmeivel?

Ez tényleg annyira kardinális kérdés, hogy vannak akik elutasítanának emiatt egy egyébként szimpatikus nőt?


2018. jún. 26. 09:12
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem itt egy kicsit tovább kell nézni a műkörömnél. Nem maga a dolog a lényeg, hanem amiket ehhez az emberek társítanak. Ez egy szimbólum. Szimbóluma a pénzszórásnak felesleges dolgokra, a libás viselkedésnek, hogy szereti a felesleges tárgyakat, bizgentyűket, porfogókat. Vagy ahogyan egy korábbi válaszolónál is láttuk szimbóluma a fennhéjázó viselkedésnek (kis mellű nő nem nő, műköröm nélküli nő nem ápolt, rá nem lehetnek büszkék a családtagjai). Vagy egy arrogáns, ki ha én nem nő jut az ember eszébe, vagy pedig ez a magas hangon vinnyogó, mindene csipkés és rózsaszín és mindenen elpityeredik tündérke. Szóval érted, többről van szó, mint pusztán egy körömről, ennek az egésznek a vonzata az, ami a leginkább taszító. Amikor kerek-perec kijelenti egy férfi, hogy műkörmös nőt soha akkor erre az egész csomagra mond nemet, ami ahogyan az egyik válaszoló is bizonyította sajnos létezik.
2018. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
45%

Az nem az, csak gondolom, ha ragaszkodik hozzá. Műköröm=egy rohadt edényt nem mos el (általában), mert letörik/sérül stb. Ha olykor kirittyenti magát, mert ez kell a lelki békéjének, csak tessék.

31/f

2018. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

#20

Elolvastad, amiket írtam?

Férfiak írták, hogy kizáró ok nekik. Ezzel szemben én is ezt tapasztalom, hogy vagy tetszik nekik, vagy tojnak rá.

Épp ez a kérdés, hogy ezt hogy.

2018. jún. 26. 10:29
 24/54 A kérdező kommentje:

#21

#22

De ezeknek a hüüü lye sztereotípiáknak mi értelme? :D EGYETLEN ilyen viselkedésű műkörmös csajt se ismerek, pedig ismerek párat... Aki meg ilyen kényeske, az saját körömmel is ilyen lesz. Akkor írjuk kizáró oknak a kényességet, ne a műkörmöt...

2018. jún. 26. 10:30
 25/54 anonim ***** válasza:
77%
23. Azért, ha egy pasi azt mondja neked, hogy tetszik, még nem biztos, hogy úgy is gondolja. Nem fogja a szemedbe mondani, hogy "Huu de ronda baz.meg, minek ez??". :D
2018. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

#25

Minek mondaná már, hogy tetszik neki, ha amúgy nem tetszik? Amúgy de, a pasi haverjaim gondolkodás nélkül lerondázzák bármimet, ha épp rondának látják, nem hiszem, hogy a körmömmel kivételt tennének, és dicsérgetnék csak úgy :D

2018. jún. 26. 10:43
 27/54 anonim ***** válasza:
94%
Sztem minden nő szarja le, más mit gondol a retkes lerágott körméről, avagy az 5 centis hegyes karmairól. 22/N Nekem pl. unalmas körmöm van, de ez tetszik.
2018. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy van-e értelme vagy nincs az egy másik kérdés. Nem beszélgetek túl sűrűn erről a témáról, de nekem a megfigyelésem az, hogy ilyenkor egy tulajdonsághalmazra is gondolnak, nem pusztán csak a körömre. Szóval ez is egy válasz a kérdésedre, hogy mi lehet ennek az oka.
2018. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 peca1000 ***** válasza:
65%

A 21. válaszoló leírta a légyeget.


A rá jellemző körítés zavar minket.


Na meg engem is zavarna egy 10 cm-es karmú csaj :)

2018. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
17%

"#20


Elolvastad, amiket írtam?"



Csak félig meddig, mert úgy is baromság. Találkoztál férfiakkal, akiknek nem tetszett ez, nem tetszett az blablabla....ebből pedig óriási logikai következtetéssel eljutottál odáig, hogy minket bármilyen szinten is érdekel a körmötök. Pedig kvára nem. Annyira érdekel minket, mint a glamúúúúr napok meg a többi baromság. Lefogadom, ha a műkörmös (vagy eredetivel rendelkező) nők most mind odamennének a közelükben lévő férfiakhoz és megkérdeznék őket milyen, 99 százalékuk a következőt reagálná: Ránéz-színes-tök szép. Semmi többet nem kell belegondolni.


Valaki írta, hogy a "műköröm" mint olyan, egy bizonyos nőtípust juttat az eszünkbe.Ez így van, mi férfiak valami ilyesmire asszociálunk, ha műkörömről van szó:


[link]


Ez nem a mi hibánk, egyszerűen annyira sem érdekel minket ez a téma, hogy utánajárjunk milyen egy átlagos műköröm. Sőt, már eleve furcsállom, hogy jómagam ennyit írok a témáról...biztos nem vagyok normális :D


Na de a lényeg, hogy felejtsd el az eddigi okfejtéseidet és gondolj arra, téged mondjuk mennyire nem érdekel hány magos és milyen processzor fut a telefonodon, milyen videókártya van a gépedben stb... körülbelül mi is így állunk a körmökhöz.

2018. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!