Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a legtöbb nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a legtöbb nőt ha egy pasi az életében csak egyszer akár, de meglátogatott egy lakásos prostit?

Figyelt kérdés

Ezek a prostituáltak nem érzik magukat kihasználva, vagy megalázva női/emberi mivoltukban, ha egy férfi meglátogatja Őket...

Sőt sokszor Ők (persze ez csak egy réteg) érzik úgy, hogy sikeresen kihasználják a pasik másképpen működő ösztöneit, s ebből Ők jól megélnek, milyen zseniális.


De a lényeg, hogy ezen lányok/nők 1%-a sem menne el tanulni kollégiumba, mellette gyárba dolgozni, vagy gyárba dolgozni 3 műszakban munkásszálón.

Sőt egyeseknek jobb lehetőségeik is adódnak, de nem élnek vele, mert ezzel amit csinálnak 2-3 milliót minimum keresnek egy hónapban.

Mivel nem illegális a tevékenység, még adózhatnának is, de nem igazán teszik...

Nekik a pénz számít, ez a legfontosabb, ennyi.

De szerintem meg van a joguk a saját testük felett rendelkezni.


Én azt nem tudom megérteni, hogy miért bántja a legtöbb nőt, ha egy férfi egyszer járt már ilyen lakásos nőnél...

Miért?


Ilyeneket olvasok, hogy "én nem tudnék olyan emberrel járni aki fizetett valakinek a testéért".

Persze neki is meg van a joga ezt gondolni, de nagyon szeretném megérteni, hogy mi is ezzel a probléma, ha a prostituáltként dolgozó emberilény, a saját döntése alapján elkért egy összeget, majd a saját döntései alapján szexelt azzal a férfival aki fizetett, s higiénikusnak, szimpatikusnak találta, az előre meghatározott feltételek betartása mellett... Vagyis nem volt semmi olyan ami a nőnek ne férne bele.


Viszont azok a nők mit éreznek akik ezt kizáró oknak tartják?

Tényleg elvi problémájuk van ezzel? Mert mint írtam, ezt akkor rosszul gondolják, senki nincs kihasználva.


Vagy attól félnek, hogy a pasi a későbbiekben félrelép?

Szerintem ennek sem nagyon van alapja, ha kapcsolaton kívül volt azzal a prostival, s még el is modja...


Vagy az zavarja Őket, hogy veszítenek abból a hatalomból amit a puncijuk ad?


Vagy mi a gond?



2018. aug. 10. 14:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/121 anonim ***** válasza:
5%

86 "A jo eg aldjon meg, megindokoltam miert hatarolodok el, nem alaptanul gogoskodok. Gorgess vissza es szamold ossze hany kezzelfoghato ervet irtam. Leirtam hogyan hatna ez az eletemre es ez nekem miert nem felel meg. Neked csak a sertettseged van es aztan ujjal mutogatsz. Kirekesztes! Elhatarolodas! Neked semmi indokod nincs, csak az erzelmeid."


Pedig tetszik, nem tetszik, te is csak érzelemből beszélsz. Hogy kerestél rá pár buta indokot, nem lesz igazad. Totálisan a beléd nevelt sztereotípiák szerint élsz és még van képed azt írni, hogy ezek ésszerű indokok. Egyébként meg tökmindegy, akármilyen indoklással élsz, egy gőgös, rideg, öntelt majom vagy.

2018. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/121 anonim ***** válasza:
35%
89: valamikor, a sok negatív tapasztalat után, én is az mondtam, hogy én olyan kapcsolatot szeretnék, amiben mindent elmondunk és mindent elmondhat nekem a másik, de egyetlen kivétel van, a valamikori prostizásomat átlag nőnek sosem fogom mondani. De azóta szerencsére úgy alakult át teljesen a környezetem, hogy sokkal elfogadóbb és nyíltabb emberek vesznek körül. Már egyáltalán nem szeretnék visszakerülni olyan emberek közé, főleg nem szeretnék olyan párkapcsolatba kerülni, ahol egyáltalán felmerül, hogy bármi szexualitással kapcsolatos dolog - ami kölcsönös beleegyezéssel folyt - erkölcstelen. Ez már egy másik világ. Már egyáltalán nem titkolódzok ha szóba kerül, és ha valakinek ez nem tetszik, akkor nem baj, nem illünk össze, mindkettőnknek jobb mással. Nem érdemes az őszinteséget feladni.
2018. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/121 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%
A hozzászólásokat olvasva egyáltalán nincs annak értelme, hogy kerülöm az egyéjszakás kalandokat. Ha minden nőt egy lapra vesztek, akkor tökmindegy, hogy várok egy őszinte, komoly kapcsolatra, vagy minden nap rommá kúratom magam.
2018. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/121 A kérdező kommentje:

93. Miért Téged csak a megítélés tarrnvissza attól, hogy mindennap rommá qrasd magad?

Mert felőlem, akkor csináld, jöhetnek az egyéjszakások, sőt látogass meg férfi prostit, ha léik egyszerre vonzó és igényes, csak ügyelj a biztonságra.

Én aztán biztos nem ítélnélek el, de tiltó listára sem kerülnél ami a kapcsolatot llleti...

2018. aug. 12. 14:35
 95/121 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%
Kérdező: Nem csak az tart vissza, hanem a saját magammal szemben érzett igényesség is, csak kicsit hülyének érzem magam. Mintha én itt tartogatnám magam, és nem találok hasonlóan igényes társat, míg a női és férfi rongyok meg egyik kapcsolatból a másikba, egyik ágyból a másikba.
2018. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/121 Ollókezű Edward ***** válasza:
Persze ezután sem fogom magam szétkúratni senkivel, de csak rosszul esik, hogy nekem évek óta semmi, ti pedig boldogan mentek a prostihoz/faszihoz a csajotok/pasitok mellett.
2018. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/121 anonim ***** válasza:
91%

Nem értek néhány válaszolót... Úgy ki tud pár pasi akadni azon, hogy pl én nem jönnék össze prostihoz járó férfival, mintha azt írnám, hogy be kéne tiltani a prostitúciót, és mindenkit aki ezzel foglalkozott, vagy kuncsaftként járt már egynél, ki kéne végeztetni...... :D

Ennyire nem megy a szövegértés?

Menjetek, ha az esik jól, szerintem igen kevés embernek van ezzel így általánosságban problémája. (Mondjuk az a válaszoló, aki írta, hogy kapcsolat mellett is menne, ha úgy tartja kedve, az már a gusztustalan kategória, de ott se a prosti maga a baj, hanem hogy ilyen simán félrekefélne, ha kedve szottyan... tisztesség 0)

Az viszont engedtessék már meg, hogy olyan partnert válasszak, akivel úgy érzem, összeillünk, és hasonlóképpen gondolkozunk - hogyan is lehetne valakivel jó szexuális kapcsolatom, ha teljesen mást gondolunk a szexualitásról, mást várunk tőle?


Igazából ez már többször meg lett itt kérdezve, de nem látok rá értelmes választ... Szóval még egyszer megpróbálom, hátha:


Nekem, mint ilyen téren "konzervatívabb" nőnek, akinek a szex csak és kizárólag egy szerelmen alapuló stabil párkapcsolat részeként elképzelhető, MIÉRT lenne jó, miért érné meg összejönnöm egy olyan férfival, akivel homlokegyenest másképp állunk ehhez?

Vagy a másik oldalt sem értem, egy szabadosabb habitusú férfi, akinek beleférnek a kalandok, prostituáltak, mi a túrót akarna egy konzervatívabb nőtől?


Tényleg kíváncsi lennék ezekre... szerintem maga a probléma nem igazán valós, hiszen a két csoport (prostizó férfiak & prostizást nem toleráló nők) úgyse egymást keresi, egyik félnek se érné meg a másikkal összejönni, innentől kezdve nem is értem, miért baj, hogy az egyik elutasítja a másikat... Nem összeillő emberek, ennyi, igazából szerintem tök jó, hogy van ilyen "szűrő", amin hamar fennakadnak azok, akik nem lehetnének megfelelő partnerek.

Mi ezzel a baj?

2018. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/121 anonim ***** válasza:
94%

#97 „Tényleg kíváncsi lennék ezekre... szerintem maga a probléma nem igazán valós, hiszen a két csoport (prostizó férfiak & prostizást nem toleráló nők) úgyse egymást keresi, egyik félnek se érné meg a másikkal összejönni, innentől kezdve nem is értem, miért baj, hogy az egyik elutasítja a másikat... Nem összeillő emberek, ennyi, igazából szerintem tök jó, hogy van ilyen "szűrő", amin hamar fennakadnak azok, akik nem lehetnének megfelelő partnerek.”


Ezek a férfiak nem egy prostival akarnak kapcsolatban lenni, őket csak használják. Itt is olvastam már olyan válaszokat férfiaktól, hogy a barátnőjük, feleségük nagyon jó beszélgetőpartner, csodálatos anyja a gyerekeiknek, intelligens, lehet vele mutatkozni bárhol, megjelenni család, barátok előtt, a hasonló humorérzékük miatt nagyon jól kijönnek egymással, jó szakács, finomakat főz, gondoskodó természetű, csak nem hajlandó mindenféle általa elvárt perverziót bevállalni, ezért megcsalja rengeteg nővel, akár prostikkal is. Szóval a hétköznapi életében minden egyéb téren megfelel neki a konzervatívabb nő, csak a szexet akarja megélni másokkal, akár prostikkal is. Nem hajlandó lemondani arról a lehetőségről, hogy neki minden járjon. És mivel ezt egy személyben nem találta meg, ezért mindegyiküket az általa legmegfelelőbbnek ítélt módon használja, kihasználja.

2018. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/121 anonim ***** válasza:
16%

"hiszen a két csoport (prostizó férfiak & prostizást nem toleráló nők) úgyse egymást keresi, egyik félnek se érné meg a másikkal összejönni,"


De lehet pont egymást keresi, csak nem találja meg emiatt, és hasonló babonák miatt, meg se ismerik egymást igazán.

2018. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/121 anonim ***** válasza:
88%

#98

Ez végtelenül szomorú!

Ráadásul nem is igazán értem, lehetséges olyan párt találni, akivel minden tuti, és a szex is jó... csak ezek szerint sokan a "könnyebb utat" választják, bár sose fogom megérteni, mások szerint miért könnyebb konstans hazudozásban élni, mint normális partnert keresni :)

2018. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!