Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a legtöbb nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a legtöbb nőt ha egy pasi az életében csak egyszer akár, de meglátogatott egy lakásos prostit?

Figyelt kérdés

Ezek a prostituáltak nem érzik magukat kihasználva, vagy megalázva női/emberi mivoltukban, ha egy férfi meglátogatja Őket...

Sőt sokszor Ők (persze ez csak egy réteg) érzik úgy, hogy sikeresen kihasználják a pasik másképpen működő ösztöneit, s ebből Ők jól megélnek, milyen zseniális.


De a lényeg, hogy ezen lányok/nők 1%-a sem menne el tanulni kollégiumba, mellette gyárba dolgozni, vagy gyárba dolgozni 3 műszakban munkásszálón.

Sőt egyeseknek jobb lehetőségeik is adódnak, de nem élnek vele, mert ezzel amit csinálnak 2-3 milliót minimum keresnek egy hónapban.

Mivel nem illegális a tevékenység, még adózhatnának is, de nem igazán teszik...

Nekik a pénz számít, ez a legfontosabb, ennyi.

De szerintem meg van a joguk a saját testük felett rendelkezni.


Én azt nem tudom megérteni, hogy miért bántja a legtöbb nőt, ha egy férfi egyszer járt már ilyen lakásos nőnél...

Miért?


Ilyeneket olvasok, hogy "én nem tudnék olyan emberrel járni aki fizetett valakinek a testéért".

Persze neki is meg van a joga ezt gondolni, de nagyon szeretném megérteni, hogy mi is ezzel a probléma, ha a prostituáltként dolgozó emberilény, a saját döntése alapján elkért egy összeget, majd a saját döntései alapján szexelt azzal a férfival aki fizetett, s higiénikusnak, szimpatikusnak találta, az előre meghatározott feltételek betartása mellett... Vagyis nem volt semmi olyan ami a nőnek ne férne bele.


Viszont azok a nők mit éreznek akik ezt kizáró oknak tartják?

Tényleg elvi problémájuk van ezzel? Mert mint írtam, ezt akkor rosszul gondolják, senki nincs kihasználva.


Vagy attól félnek, hogy a pasi a későbbiekben félrelép?

Szerintem ennek sem nagyon van alapja, ha kapcsolaton kívül volt azzal a prostival, s még el is modja...


Vagy az zavarja Őket, hogy veszítenek abból a hatalomból amit a puncijuk ad?


Vagy mi a gond?



2018. aug. 10. 14:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/121 anonim ***** válasza:
77%
Oké. Te ilyen vagy. Én meg máshogy működöm. Ezért nem leszünk egy pár. (többek között:-))
2018. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/121 A kérdező kommentje:

31. Csak az a baj, hogy azon kívül, hogy "én másképpen gondolkodom a szexualitasról, annak szerelemből kell jönnie, stb." dolgon kívül még nem írtál igazi indokot...

Azt meg elárúlhatom, hogy a szexualításról egy heteró férfi sem így gondolkodik, esetleg egy aszexuális.

2018. aug. 10. 15:56
 33/121 A kérdező kommentje:

A betegségeket azért nem fogadom el indoknak, mert úgyhiszem, ha mutatnék neked egy eü. igazolást, akkor sem akarnál velem járni (vagy mással aki volt prostinál)...

Vagy tévedek?

2018. aug. 10. 15:58
 34/121 anonim ***** válasza:
78%

Hányingert kapok ettől a "bizony MINDEN férfi így gondolkozik ahogy én, amelyik meg nem, az b***i/aszexuális" mentalitástól.

Képzeld, volt haverom prostinál, és azt mondta, nagyon rossz volt, sose menne vissza. A férfi ismerőseim nagyrésze meg eleve nem találja vonzó lehetőségnek. NEM, NEM mindenki ugyanolyan, mint te. Fogadd el.

2018. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/121 anonim ***** válasza:
29%

A válasz egyszerű: ki kell kerülni a dolgot, a nőnek nem kell feszegetnie a férfinak pedig el kell kerülnie a választ.


Egyébként kíváncsi lennék, hogy azon nők közül, akik "támogató viszonyban" éltek vagy több "egyéjszakás kalandjuk" volt, esetleg pénzért cserébe elfogadtak pénzt, "mert szükségük volt rá", azok bevallják-e ezeket.


No offense, csak nem kell álszenteskedni vagy olyan dolgokat feszegetni, amikett igazából nem is akar tudni az ember.

2018. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/121 anonim ***** válasza:
45%
"A férfi ismerőseim nagyrésze meg eleve nem találja vonzó lehetőségnek." --Nagy része??? Persze, hogy ezt mondják. De ember, virágzik a prostitúció, mindig is virágzott, ha ez így lenne, már rég bezárták volna a boltot. Ez ugyanaz, mint a nőknél, hogy azt mondják, hogy fúj két pasival nem,...aztán a legtöbbnek a fantáziájában meg ott motoszkál.
2018. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/121 anonim ***** válasza:
74%
De kérdező, milyen érveket vársz? Elég világosan leírták többen, hogy nem fér bele az értékrendjükbe, hogy érzelmek nélkül kefélsz. Elgondolkodtatò, miért csak pénzért tudsz szexet venni. Mi lehet veled a baj, amiért a tisztességes nőknek nem kellesz. Ennél észszerűbb érvet nem fogsz kapni.
2018. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/121 A kérdező kommentje:

Szóval a haverodnak volt egy rosszélménye, s ezért nem megy többhöz, de ha jó lett volna akkor menne? :D

Ez aztán az érv.


Biztos nem mindenki úgy gondolkodik mintén, még erről sem, ez igsaz, de 99%-ban, ha egy heteró férfi 'nem találja vonzó lehetőségnek", az vagy hazudik, vagy fél a betegségektől... VAGY olyan szinten lenézi a prostituáltakat, hogy nem veszi Őket, sem ember, se állat számba, hányingere lesz Tőlük.

Szvsz ez a legrosszabb, szerintem ennk sokkal inkább kellene kizáró oknak lennie, hogy valaki így tud viszonyulni emberekhez.

2018. aug. 10. 16:05
 39/121 anonim ***** válasza:
64%

#37

Szóval, ülök a barátaimmal, akikkel együtt kevertük a pisikását még anno, italozgatunk egy szép nyári estén, és szóba jön a téma. Ketten-hárman simán bevallják, hogy voltak már, vagy szívesen mennének. A többiek kizártnak tartják a dolgot. Miért hazudnának erről, ha ők is ugyanannyira elfogadottak a társaságban, ugyanúgy tét nélkül beszélhetnének erről, és igazából ennél már sokkal cikibb dolgokat meg megdumáltunk? :D

2018. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/121 anonim ***** válasza:
73%
A másik, ami elgondolkodtató, hogy vajon milyen perverzióid lehetnek, amiket csak prostin lehet kiélni? Igen, képzeld, ezek a dolgok aggasztóak egy nőnek.
2018. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!