Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a legtöbb nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a legtöbb nőt ha egy pasi az életében csak egyszer akár, de meglátogatott egy lakásos prostit?

Figyelt kérdés

Ezek a prostituáltak nem érzik magukat kihasználva, vagy megalázva női/emberi mivoltukban, ha egy férfi meglátogatja Őket...

Sőt sokszor Ők (persze ez csak egy réteg) érzik úgy, hogy sikeresen kihasználják a pasik másképpen működő ösztöneit, s ebből Ők jól megélnek, milyen zseniális.


De a lényeg, hogy ezen lányok/nők 1%-a sem menne el tanulni kollégiumba, mellette gyárba dolgozni, vagy gyárba dolgozni 3 műszakban munkásszálón.

Sőt egyeseknek jobb lehetőségeik is adódnak, de nem élnek vele, mert ezzel amit csinálnak 2-3 milliót minimum keresnek egy hónapban.

Mivel nem illegális a tevékenység, még adózhatnának is, de nem igazán teszik...

Nekik a pénz számít, ez a legfontosabb, ennyi.

De szerintem meg van a joguk a saját testük felett rendelkezni.


Én azt nem tudom megérteni, hogy miért bántja a legtöbb nőt, ha egy férfi egyszer járt már ilyen lakásos nőnél...

Miért?


Ilyeneket olvasok, hogy "én nem tudnék olyan emberrel járni aki fizetett valakinek a testéért".

Persze neki is meg van a joga ezt gondolni, de nagyon szeretném megérteni, hogy mi is ezzel a probléma, ha a prostituáltként dolgozó emberilény, a saját döntése alapján elkért egy összeget, majd a saját döntései alapján szexelt azzal a férfival aki fizetett, s higiénikusnak, szimpatikusnak találta, az előre meghatározott feltételek betartása mellett... Vagyis nem volt semmi olyan ami a nőnek ne férne bele.


Viszont azok a nők mit éreznek akik ezt kizáró oknak tartják?

Tényleg elvi problémájuk van ezzel? Mert mint írtam, ezt akkor rosszul gondolják, senki nincs kihasználva.


Vagy attól félnek, hogy a pasi a későbbiekben félrelép?

Szerintem ennek sem nagyon van alapja, ha kapcsolaton kívül volt azzal a prostival, s még el is modja...


Vagy az zavarja Őket, hogy veszítenek abból a hatalomból amit a puncijuk ad?


Vagy mi a gond?



2018. aug. 10. 14:30
 71/121 Ollókezű Edward ***** válasza:
71-es: És elmennél akkor is, ha lenne barátnőd? Ha nem, mi tartana vissza?
2018. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/121 anonim ***** válasza:
78%

Visszatero revans a valaszok kozott, hogy bezzeg az egyejszakassal nincs gond. Ki szerint? Mert pl. szerintem van. Magamnak abszolut kizart, masnal keveset el tudok nezni, de nem mondhatnam, hogy olyan hu de lazan kezelnem. Ennyit rolam.

A ferfiak szerint is gond, ha egy nonek sok egyejszakasa volt, valakinel mar az egy is kizaro ok. Legyszi hadd ne kelljen ezt most bizonyitanom. Mindenki tudja, hogy a ferfiak igenis szigoruak, ha a baratnojuk erkolcseirol van szo. A csaladcentrikus, komoly ferfiak nagyon nem dijazzak ezt egy nonel, szoval egyaltalan nincs elnezve. Egy no a jo hirevel fizet a kalandjaiert, sok ferfi szive emiatt biztosan zarva marad elotte. A kettos mercet is emlegettek paran, jellemzoen a noktol kevesebbet nez el az a ferfi is, aki amugy habzsolja az ilyen tipusu elvezeteket.

A masik erdekes visszavagas, hogy a prostizas a ferfinek olyan, mint a nonek az egyejszakas. Akkor a ferfi egyejszakasanak mi a megfeleloje? Az valami egyedulallo tunemenye az univerzumnak? Az "jogos"?

A nemi betegseg meg igenis komoly erv, mert van, ami a ferfinel nem okoz tunetet, de a nonel es kesobb a magzatnal okozhat. Nem csak arrol van itt szo, hogy nem akarom, hogy viszkessen a nunim es csipjen a pisim, hanem egy ilyen ficsur akar a termekenysegemet is elveheti egy fertozessel.

Nem megy mindenki szuresre. Ez a vegtelen idealizus, hogy a rutinos prostihoz jarok ugyanilyen rutinosan jarnak orvoshoz kicsit el is bizonytalanitott, hogy mennyire vegyem komolyan ezt a kerdest. Az emberek egeszseghez valo hozzaallasa csapnivalo, csak akkor mennek orvoshoz, ha mar faj. A gyanu keveseknel elegendo motivacio.

Mondok akkor egy masik peldat kerdezo. A prostihoz jaro olyan, mint aki homeopatias gyogyszert hasznal. Az sem karos elvileg, hiszen nem mergezi meg a falu kutjat, tegyuk fel mast nem beszel le a hagyomanyos gyogyszerrol es nem folytat oltasellenes propagandat sem. Senkinek nem art a valasztasaval. Es megis, aki ilyen baromsagban hisz azzal nem akarom osszekotni az eletem, mert aki egy hulyesegnek bedol az be fog masnak is. Van egy res a pajzson, amin idovel egyeb orultsegek is beszivarognak, amik viszont karosak lehetnek.

Ez a baj a prostizos multtal. Valamirol teljesen mashogy gondolkodik, mint en. Olyan embert szeretnek, aki hozzam hasonlo. Nem szeretnem a kapcsolatot rogton egy toleralni valo dologgal inditani. Miert nezzem el, ha bennem semmi ilyesmit nem kell elnezni? Erted... Csunyan hangzik, de mit kapok ezert cserebe? Miert alkalmazkodjak, miert turjek el ilyesmit? Miert jarok ezzel jol? Ez tolem egy aldozat, amiert nem jar kezcsok sem, hanem nagy gogosen az arcomba vagjak, hogy nekem ezt kotelessegem elnezni, hiszen en egy no vagyok es ugysem erthetem. Ha itt kijatssza az ugysem erthetem kartyat akkor kesobb nem fogja? Akarom en, hogy mindig ezzel fojtsak belem a szot? Ertelemszeruen nem.

Masik elidegenito dolog: mindig megjelennek azok az emberek, akik elkezdik a nok szivebe csopogtetni a merget, hogy minden ferfi ilyen, az o parjuk is ilyen. Ez egy alavalo gonoszsag. Tudjak, hogy az ide iro nok szerelmesek, csodaljak a parjukat, es ok kihasznaljak a nok erzekenyseget es oda szurnak, ahol a legjobban faj. Ez az egesz arrol szol, h a nok ne erezzek biztonsagban magukat. Ha sikerul megingatni a parjukba vetett bizalmat akkor lehet folytatni az agymosast es elhitetni a nokkel, h ez teljesen normalis. Nem csak a puncinak van hatalma, hanem a szavaknak is. Nehany valaszolo nem csak utalgat, hanem kerek perec megmondja, hogy xy kommentelo se bizzon a baratjaban, az is volt fizetos nonel, mikozbe erre SEMMI bizonyiteka nincs. Csak tudja, hogy amit mond az mennyire faj a masiknak. Akarok egy olyan emberrel egyutt lenni, aki elvezi, hogy banthat masokat? Ertelemszeruen nem.

Ez az egesz nem szol masrol, mint a pszichologiai hadviselesrol. Megprobaljatok megtorni az erkolcsos noket, hogy ti folytathassatok az erkolcstelenseget.

Ujabb szokasos kirohanas: jaj, a gonosz nok el akarjak toletek venni a szexet. Nem igaz. Nem a prostitucio betiltasarol beszelgettunk. Nyugodtan menjetek oda, jo szorakozast. Mi itt csak annyit szeretnenk, hogy nyugodtan nemet mondhassunk egy veletek valo randira anelkul, hogy meg nekunk kene bizonygatnunk az igazunkat.

Van meg egy felreertes, ez pedig maga a "bezzeg a nok" szofordulat. Alig van nehany no, akivel ugyanazok a nezeteink. Rengeteg mindenben nem ertek veluk egyet, csomo minden nekem nem fer bele, ami masoknak igen. Nem ohajtom vallalni a felelosseget az aranyasok, ribik es egyeb elfajzottak irant. Az igazsagtalan elvarasaikrol sem tehetek. Szeretnem, ha nem azzal tromfolnanak le, hogy "bezzeg TI hentereghettek a falu bikajaval". Nincs ti, nincs mi, vagyok en meg ok. Beszelgessetek akkor ezekkel a bezzeg lanyokkal, ok talan toleransabbak lesznek. Valasszatok oket. Zsak meg a foltja, aztan toleraljatok es szeressetek egymast.

2018. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/121 anonim ***** válasza:
21%

52-es és kérdező..

Nő vagyok tehát tudom hogy így megy a férfiaknál..! És nem undorítóbbmint egy rongyhoz járni majd esetleg továbbadni tiszta nőknek az éppen megszerzett betegségeket.. És az pont ne írja hogy ez milyen undorító,mert az undorítóbb hogy fizetsz x összeget egy prostinak mert épp lusta vagy összeszedni egy nőt.. és mikor lenne valakid akkor kiakadsz mert ha elmondod neki h kikbe járkálták nem kesz gusztusa hozzá!

A kérdést te raktad ki mit gondoltál hogy a nők díjjazzák ha kiderül h a drága párjuk ilyen rongyokhoz jártak?? Ember gondolkozz már!! Undormány ami mellett te kiállsz.. nyílván valamit jól csinálnak ha ennyire többe nézed mint egy normális nőt aki ezt megveti..

És hozzá teszem normális faszi nem is megy el ilyen nőkhöz.. mert egy jó kapcsolatban bármit meglehet beszélni és kilehet elégíteni mindkét fél vágyait érzelmekkel is ráadásul! ;)

2018. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/121 anonim ***** válasza:
0%

Ollókezű Edward:


A magam részéről minden további nélkül mennék akkor is ha barátnőm van. Rám csak jó hatással van és a kapcsolatomra is. Ha pont belefutok egy rossz élménybe akkor nem, de ez egy munkahelyen is előfordulhat.


Nem megyek viszont, ha a barátnőm TÉNYLEG nagyon rosszul viseli. Volt olyan, akiről tudtam, hogy orvosi értelemben is belebetegedne. Mindegy, hogy én tudom, hogy hülyeség amit csinál, ha ilyen akkor ilyen, így vállaltam. Ha mégis ott tartok, hogy nagyon akarok valami ilyesmit, akkor szakítok.


Ezt jobb megbeszélni előre, hogy kinek mi fér bele. Pl. volt aki azt mondta, hogy jó, ha nagyon akarok menjek, de ő ne tudjon róla. Vagy volt akit nem zavart egyáltalán. Vagy aki csak a betegségtől félt. A legtöbb nő nem viseli el.


Van egy szürke zóna, aki nem viseli el, de ez inkább valami dac nála, műhiszti. Akiről tudom, hogy valójában még ha nagy megrázkódtatás lenne neki, akkor is átlendülne. Nála ismerve magamat, erre nem vagyok büszke, de ha nagyon olyan hangulatom lenne, akkor szintén elmennék a háta mögött is. Ahogy egyre idősebb és tapasztaltabb vagyok, úgy kerülöm az ilyen szürke zónás kapcsolatokat. Vagy legyen a kapcsolat szinte tökéletes minden szempontból, különösen szexben. De ez ritka, egyetlen ilyen kapcsolatom volt. Vagy hagyjuk meg egymásnak megbeszélés szerint a kisebb nagyobb kilengéseket. Ami lehet közös élmény is akár, egy időnkénti swingerklub például. Vagy volt olyan barátnőm, aki 3-asban szerette volna. De felőlem mehetünk ennél jóval messzebb is. Egy kapcsolat ebben a formában is lehet ideális és inkább ez a reális lehetőség.

2018. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/121 anonim ***** válasza:
38%

lollypop93:


A végén elmeséled, hogy alig van olyan nő akivel egyezne a te gondolkodásmódod. Ehhez képest úgy általánosítod a férfiak viselkedését, hogy beleszédül a fejem.


Elárulom neked, hogy én is csak kevés olyan férfit ismerek, aki hozzám hasonlóan gondolkodik. Egyre több van, mert keresem a társaságukat, de még így se több mint a tizede.

2018. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/121 anonim ***** válasza:
21%

74: "Nő vagyok tehát tudom hogy így megy a férfiaknál..!"


Én meg férfi vagyok, de akkor ezek szerint nálam is jobban tudod, hogy mit gondolok és csinálok. Én azért megfontolnám, hogy a férfiak gondolkodásmódját egy férfitől kérdezem meg, de ha a te kis világod így kerek, hogy te női fejjel is tudni véled, hogy gondolkodik egy, sőt minden férfi, akkor hajrá, érezd továbbra is jól magad.

2018. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/121 anonim ***** válasza:
62%

"Ehhez képest úgy általánosítod a férfiak viselkedését, hogy beleszédül a fejem."


Nézz körül itt, minden férfi úgy nyilatkozik, hogy "minden, ismétlem, minden férfi azt gondolja, hogy..." a végére meg, "amelyik nem, az aszex, homo, bána".

2018. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/121 anonim ***** válasza:
47%
*béna, mint ezek szerint én is, mert nem tudok betűzni
2018. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/121 anonim ***** válasza:
68%

"Az okok. Én azt gondolom továbbra is, hogy hiába keresed, racionális ok nincs. Ha mindenáron magyarázatot akarsz, kulturális oldalról érdemes megközelíteni a problémát. Az európai kultúrkörben a szexualitàs a szerelem kiteljesedèse. Hogy ez miért alakult így, annak sok oka van. Európában a keresztény vallás terjedt el, ami elvárja a monogámiát. Évszázadokig csakis házasság keretén belül volt elfogadott a szexualitás bármilyen formája. Évszázados, évezredes társadalmi berögződéseket nem mindig lehet pár évtized alatt felülírni."


Mit akartok, ez egy teljesen jó magyarázat a fő kérdésre.

Az emberek többsége amúgy is berögzült minta szerint él és gondolkodik, miért lenne ez másképp a szexszel kapcsolatban?

2018. aug. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/121 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes olvasgatni itt. Hogy egyesek úgy nyilatkoznak, hogy "rongy" meg "elfajzott". Emberekről beszélnek így, de szerintem fel se fogják. Az biztos, hogy előbb érzek együtt bármelyik útszéli prostival, mint a kis nyalókával meg a 62%-ossal.
2018. aug. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!