Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a legtöbb nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a legtöbb nőt ha egy pasi az életében csak egyszer akár, de meglátogatott egy lakásos prostit?

Figyelt kérdés

Ezek a prostituáltak nem érzik magukat kihasználva, vagy megalázva női/emberi mivoltukban, ha egy férfi meglátogatja Őket...

Sőt sokszor Ők (persze ez csak egy réteg) érzik úgy, hogy sikeresen kihasználják a pasik másképpen működő ösztöneit, s ebből Ők jól megélnek, milyen zseniális.


De a lényeg, hogy ezen lányok/nők 1%-a sem menne el tanulni kollégiumba, mellette gyárba dolgozni, vagy gyárba dolgozni 3 műszakban munkásszálón.

Sőt egyeseknek jobb lehetőségeik is adódnak, de nem élnek vele, mert ezzel amit csinálnak 2-3 milliót minimum keresnek egy hónapban.

Mivel nem illegális a tevékenység, még adózhatnának is, de nem igazán teszik...

Nekik a pénz számít, ez a legfontosabb, ennyi.

De szerintem meg van a joguk a saját testük felett rendelkezni.


Én azt nem tudom megérteni, hogy miért bántja a legtöbb nőt, ha egy férfi egyszer járt már ilyen lakásos nőnél...

Miért?


Ilyeneket olvasok, hogy "én nem tudnék olyan emberrel járni aki fizetett valakinek a testéért".

Persze neki is meg van a joga ezt gondolni, de nagyon szeretném megérteni, hogy mi is ezzel a probléma, ha a prostituáltként dolgozó emberilény, a saját döntése alapján elkért egy összeget, majd a saját döntései alapján szexelt azzal a férfival aki fizetett, s higiénikusnak, szimpatikusnak találta, az előre meghatározott feltételek betartása mellett... Vagyis nem volt semmi olyan ami a nőnek ne férne bele.


Viszont azok a nők mit éreznek akik ezt kizáró oknak tartják?

Tényleg elvi problémájuk van ezzel? Mert mint írtam, ezt akkor rosszul gondolják, senki nincs kihasználva.


Vagy attól félnek, hogy a pasi a későbbiekben félrelép?

Szerintem ennek sem nagyon van alapja, ha kapcsolaton kívül volt azzal a prostival, s még el is modja...


Vagy az zavarja Őket, hogy veszítenek abból a hatalomból amit a puncijuk ad?


Vagy mi a gond?



2018. aug. 10. 14:30
 81/121 anonim ***** válasza:
89%
#76 Eszembe sem jutott minden ferfire rahuzni az egeszet. Azt hittem egyertelmu, h az oromlanyokhoz jarokrol beszelunk... Komolyan nem ertem miert hitted, h en ezt mindenkire ertem.
2018. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/121 anonim ***** válasza:
82%

#81 Rendben. Erezz veluk egyutt. Jarj akkor egy prostival vagy a sokat emlegetett falu bikajaert rajongo notipussal. Ugy latom beled sok tolerancia szorult, hat akkor emesztgesd csak a baratnod multjat.

Amit irtal az nem valasz, hanem egy fennhejazo elhatarolodas. En erveket irtam, hogy milyen okaim vannak tavoltartani magam ettol a vilagtol. A testi es lelki biztonsagomat tartom szem elott, es meg ennel is messzebbre tekintek, ugyanis gyereket is szeretnek, annak meg egy normalis apat. Ahh, tudom, ez mar szinte kereszteny fundamentalizmus a sok szabad lelek szamara...

2018. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/121 anonim ***** válasza:
34%

lollypop93: Elhiszem, hogy a te környezetedben minden közelebbi férfi ismerősöd erkölcstelennek tartja azt a nőt akinek volt egyéjszakása.


De ez csak a te környezeted. Miért is függene össze a kettő? Én azt tartom erkölcsösnek aki jót tesz saját magának és másnak is. Ha mind a kettő jól érzi magát, akkor hajrá. Te valami mást. Ezért utálom az erkölcs kifejezést, mert csak arra jó, hogy ki-ki a saját teljesen szubjektív kritériumai alapján jól megsértsen egy másik embert.

2018. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/121 anonim ***** válasza:
32%

Durva. Olvastam a férfi válaszolókat, és elkezdtem azt érezni, hogy szégyelljem magam, mert én csak egy sima feleség vagyok, néhány gyerekkel, és nem egy prostituált!

Jó ez így?

2018. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 anonim ***** válasza:
30%

"Durva. Olvastam a férfi válaszolókat, és elkezdtem azt érezni, hogy szégyelljem magam, mert én csak egy sima feleség vagyok, néhány gyerekkel, és nem egy prostituált!


Jó ez így?"


Ha így érzel, az nagyon nem jó így, legalábbis neked nem. Mert azt jelenti, hogy szövegértelmezési és/vagy önértékelési gondjaid vannak.

2018. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/121 anonim ***** válasza:
23%

"Amit irtal az nem valasz, hanem egy fennhejazo elhatarolodas. "

Tökéletesen megfogalmaztad, mi a baj a hozzáállásoddal. Gőgös és fennhéjázó, de még csak nem is azért, mert nem jársz olyan férfival, aki valaha fizetett a szexért, hanem ahogy nyilatkozol azokról, akikkel nem egyezik a látásmódod vagy másféle életet élnek. Éppen te vagy az elhatárolódó, nem is értem, mit csodálkozol, ha tőled is elhatárolódnak az emberek.

2018. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/121 anonim ***** válasza:
75%
#86 A jo eg aldjon meg, megindokoltam miert hatarolodok el, nem alaptanul gogoskodok. Gorgess vissza es szamold ossze hany kezzelfoghato ervet irtam. Leirtam hogyan hatna ez az eletemre es ez nekem miert nem felel meg. Neked csak a sertettseged van es aztan ujjal mutogatsz. Kirekesztes! Elhatarolodas! Neked semmi indokod nincs, csak az erzelmeid.
2018. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/121 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésre tökéletes indok a 74-es válaszoló leírása, hozzáállása a kapcsolatokhoz, prostizáshoz. Akkor is menne, ha lenne barátnője. Nem érez semmi tiszteletet a nők iránt, pontosan ezért tartja csak őket egy használható tárgynak. A barátnőjével, választott párjával is így viselkedne. Annyira torzult a gondolkodása, személyisége, hogy azt írja, rá CSAK jó hatással van. Jó hatás az, hogy megcsalná a barátnőjét mindenféle prostival, mert annyira ráfüggött arra, hogy ha fizet neki, akkor azt és annyit kap szexuális téren, amennyit csak kíván? Jó hatás az, hogy semmit nem kell tennie, nem kell vonzónak, igényesnek lennie, nem kell a (nem létező) intelligenciáját használnia, hogy vonzalmat keltsen? És a kapcsolatára milyen jó hatással lenne, ha rendszeresen prostituálthoz járna mellette? Esetleg valami betegséggel megfertőzné a párját? Vagy tőle is ugyanazokat a dolgokat várná el, nem lenne célja, hogy kölcsönösen örömet okozzanak egymásnak, hiszen ez egy prostinál szinte lehetetlen (még ha ezzel is áltatják magukat egyesek)? Nem is fogja fel, mert nincs hozzá sem értelmi, sem érzelmi téren kellő fejlettsége, hogy belássa, mennyire nem normális, egészséges, amit ír. Ez nála függőség, hiszen írta, inkább szakítana, ha érezné, hogy mennie kell prostihoz, eldobna egy kapcsolatot, de neki akkor is szüksége lenne rá, hogy eljárjon.

Mű hisztinek, dacnak értelmezi, ha valaki nem szeretné, hogy prostituáltakkal csalják. Szerintem ezzel a résszel abszolút megmutatja az intelligenciája hiányát, hogy valójában milyen beteg mentálisan és pszichésen is.


Azt írja, legyen egy kapcsolat szexuális téren minden szempontból tökéletes. Neki!!! Ez azt jelenti, ha nem annyiszor, akkor, úgy van szex, ahogyan ő akarja, akkor csalás lesz a következmény, azaz prostizás. Nem érdekli, hogy a másiknak miért nincs kedve, mert egy érzelmileg ennyire alulfejlett személy nem tud empátiát érezni. Tehát ha beteg vagy, és nincs szex, ő megy prostihoz. Ha meghalt az édesanyád, és nincs szex egy rövid ideid, mert neked éppen akkor nem az ő kielégítése a prioritásod, akkor megy prostihoz. Ha a munkahelyeden nagyon lefárasztottak, valami komolyabb feladatod van, ami miatt pár napig egyszerűen nincs igazán energiád arra, hogy szexeljetek, akkor megy prostihoz…

És természetesnek veszi a „közös” élményeket, pl. szvingerklub, hármas, vagy ennél jóval több (bármire is utaljon ezzel). Ez legtöbbször nem közös élmény, csak az egyik fél belemegy minden ellenérzése esetén is, hiszen nem szeretné, hogy a társa prostihoz menjen, megcsalja, elhagyja ezért, ahogyan azt a kérdező le is írta, hogy Ő így tenne. Ezt gondolja ideálisnak, reálisnak. Annyira megrekedt a fejlődés szintjén, hogy szerinte az az ideális, ha a másikat érzelmileg zsarolod, „kényszeríted” ezáltal, hogy részt vegyen olyasmiben, amiben valójában nem szeretne, de hajlandó rá, ha érzelmi függés alakul ki a párja irányába, és nem szeretné, ha megalázná, megcsalná őt. Neki ez vált realitássá. Minden más ezen kívül esik, ahogyan ő leírta.


Van még kérdés, hogy miért nem akarnak a nők ilyen férfival lenni, aki ilyen beteg, egyoldalú, önző módon áll a kapcsolatokhoz, a társas együttéléshez? Aki képes pénzért testet vásárolni, egy helyet, ahová ő üríthet, amit ő egyoldalúan használhat? Nem tudja tisztelni a nőket, nem tud egészséges módon állni egy kapcsolathoz, egy nőhöz. Az ide író, hozzá hasonló férfiak is lenézően, gúnyosan nyilvánulnak meg a nőkkel kapcsolatban. A te kérdésedben is megjelenik a lenőző, degradáló mondat, hogy attól félnek, elveszítik a hatalmukat a férfiak felett, nem tudják manipulálni őket. Kell még indok, hogy miért is nem akarnak az intelligens, érzelmileg is fejlett emberek azokkal kapcsolatban lenni, akik prostituálthoz járnak, jártak? Saját magatoknak adtok öngólt, amikor olyan eszközökkel, mondatokkal próbáljátok bizonygatni, hogy veletek nincs semmi gond, teljesen normálisak vagytok, és nem csak valami ócska valakiknek tekintitek a nőket, akik azért vannak, hogy titeket szolgáljanak, a ti élvezetetek legyen az elsőrangú az életükben, mint amiket ez alá a kérdés alá írtatok. Ti mutatjátok be a leginkább, hogy mi is a problémája ezzel az embereknek, miért kezelik fenntartatással a prostizó egyéneket.


#86

„Gőgös és fennhéjázó, de még csak nem is azért, mert nem jársz olyan férfival, aki valaha fizetett a szexért, hanem ahogy nyilatkozol azokról, akikkel nem egyezik a látásmódod vagy másféle életet élnek. Éppen te vagy az elhatárolódó, nem is értem, mit csodálkozol, ha tőled is elhatárolódnak az emberek.”


Pontosan a kérdés kiírásával, és a hozzászólásokkal ezek a férfiak ítélkeznek az olyan emberek felett, akik nem akarnak egy korábban prostituáltakhoz járó emberrel együtt lenni. És ezért ők vannak elítélve, lenézve. Miért ne lenne joga az embernek dönteni, hogy kivel akar együtt lenni, milyen embert szeretne társának az életében? Azzal, hogy hazugságra biztatják ezeket a férfiakat az ide írok, tehát hogy tagadják le, hogy prostiztak, úgy érzik, felsőbbrendűek, alapjuk, felhatalmazásuk van megtagadni azt az alapvető jogot, hogy eldönthessem, akarok-e ilyen emberrel együtt lenni. Sőt, még ők gondolják, hogy az ilyen nő prűd, korlátolt, egyéb degradáló jelzőkkel illetik. Ezért is képmutató az, amit írtál. JÁRJON PROSTIZNI AKI, AKAR, DE HADD LEGYEN MÁR JOGA AZ EMBERNEK ELDÖNTENI, HOGY NEKI EZ BELEFÉR-E, ELFOGADHATÓ-E! Nem elvenni akarja ezt a lehetőséget egy férfitől valaki, hiszen az ő életére egészen addig semmilyen hatással nincs, amíg nem kerül ilyen egyénnel kapcsolatba.


Ha én tiszteletben tartom azt az elhatározásodat, hogy te prostihoz jársz, felvállalva ennek minden lehetséges következményét, hatását az életedre, emberi kapcsolataidra, akkor te is tartsd tiszteletben az én döntésemet a témával kapcsolatban!

2018. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/121 anonim ***** válasza:
14%

88: igazán alapos jellemrajzot állítottál rólam össze, ez van vagy két gépelt oldal.


Nagyjából minden egyes mondatodnak az ellenkezője az ami ténylegesen történik az életemben, és majdnem minden mondatoddal az a baj, hogy nem következik abból amit én írtam. Furcsa módon ez azt is jelenti, hogy többnyire egyetértek a háttérben húzódó gondolataiddal.


A kérdezővel is olyan dolgokon vitatkozol, olyan dolgokat vetítesz rá, amiket ő már az elején elfogadott, legfőképpen hogy bárki úgy utálja ahogy a lelkéből telik, csak érdekli a miért.

2018. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem két fajta férfi van, aki volt már prostinál, vagy aki menni fog. Az előző párkapcsoltataimból kiindulva a férfiak legalább egyszer az életben igénybe veszik ezt a szolgáltatást (tisztelet a kivételnek). Emiatt egy amugy jónak ígérkező párkapcsolatot nem fogok felrúgni. Én nagy ellenzője vagyok az egyéjszakás kalandoknak, (nem is volt benne részem) de a nők is igazságtalannak tartanák, ha mondjuk emiatt a férfi, akit kiszemeltek maguknak, dobná őket. Hiszen milyen nő az, aki néhány órás(?) ismeretség után szétteszi a lábát.

Én jobban lenézem azokat a lányokat, akik goldiggerként előadják magukat, pedig csak annyi különbözteti meg őket a „hivatásos” prostiktól, hogy ők nem őszinték. Hányok az olyan nőktől, akik a szerelem jegyében vannak egyűtt egy gazdag pasival, holott nyílvánvaló, hogy arról szó sincs.

Mindenkinek vannak a múltjában dolgok amire esetleg nem büszke, mégsem kötjük a másik orrára, mert félünk, hogy esetleg kiábrándul belőlünk. Ha már a másik tisztel annyira, hogy őszinte és elmondja, igen már jártam prostituáltnál és ezért szakítanak vele, legközelebb nem fogja elmondani.

2018. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!