Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a legtöbb nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a legtöbb nőt ha egy pasi az életében csak egyszer akár, de meglátogatott egy lakásos prostit?

Figyelt kérdés

Ezek a prostituáltak nem érzik magukat kihasználva, vagy megalázva női/emberi mivoltukban, ha egy férfi meglátogatja Őket...

Sőt sokszor Ők (persze ez csak egy réteg) érzik úgy, hogy sikeresen kihasználják a pasik másképpen működő ösztöneit, s ebből Ők jól megélnek, milyen zseniális.


De a lényeg, hogy ezen lányok/nők 1%-a sem menne el tanulni kollégiumba, mellette gyárba dolgozni, vagy gyárba dolgozni 3 műszakban munkásszálón.

Sőt egyeseknek jobb lehetőségeik is adódnak, de nem élnek vele, mert ezzel amit csinálnak 2-3 milliót minimum keresnek egy hónapban.

Mivel nem illegális a tevékenység, még adózhatnának is, de nem igazán teszik...

Nekik a pénz számít, ez a legfontosabb, ennyi.

De szerintem meg van a joguk a saját testük felett rendelkezni.


Én azt nem tudom megérteni, hogy miért bántja a legtöbb nőt, ha egy férfi egyszer járt már ilyen lakásos nőnél...

Miért?


Ilyeneket olvasok, hogy "én nem tudnék olyan emberrel járni aki fizetett valakinek a testéért".

Persze neki is meg van a joga ezt gondolni, de nagyon szeretném megérteni, hogy mi is ezzel a probléma, ha a prostituáltként dolgozó emberilény, a saját döntése alapján elkért egy összeget, majd a saját döntései alapján szexelt azzal a férfival aki fizetett, s higiénikusnak, szimpatikusnak találta, az előre meghatározott feltételek betartása mellett... Vagyis nem volt semmi olyan ami a nőnek ne férne bele.


Viszont azok a nők mit éreznek akik ezt kizáró oknak tartják?

Tényleg elvi problémájuk van ezzel? Mert mint írtam, ezt akkor rosszul gondolják, senki nincs kihasználva.


Vagy attól félnek, hogy a pasi a későbbiekben félrelép?

Szerintem ennek sem nagyon van alapja, ha kapcsolaton kívül volt azzal a prostival, s még el is modja...


Vagy az zavarja Őket, hogy veszítenek abból a hatalomból amit a puncijuk ad?


Vagy mi a gond?



2018. aug. 10. 14:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 anonim ***** válasza:
38%

50: "A mai világban szinte minden szórakozóhelyen összelehet szedni fiatal csajokat akikkel ellehet hitetni mindent.. és lehet csak egy üveg borba kerül.. :D"


Na ez tényleg undorító. Olcsójános átveri a csajokat és ez neked a szimpatikusabb. Tényleg különbözik az értékrendünk, és bocs, de büszke vagyok erre. Szándékosan nem verek át senkit, és vigyázok arra a nőre, aki sérülne azért mert nem ért, vagy nem akar érteni. Ez akkor is így volt, mikor prostiztam és most is amikor nem.

2018. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/121 A kérdező kommentje:
50. Nagyon gusztustalan amit írsz. Ráadásul leitatni valakit, s úgy szexelni, azon túl hogy VALÓBAN gusztustalan dolog, a mai világban még nemierőszak is...
2018. aug. 10. 17:21
 53/121 anonim ***** válasza:
84%

Jó kérdés.

Még nem jöttem rá, hogy ez engem zavar-e igazán. Gyakorlatilag nem - a volt barátomnak volt prostis múltja, nem foglalkoztam vele, amikor elmondta. De tény, hogy ehhez egy olyan hozzáállása volt a nőkhöz általánosan, ami, ha most ismerném meg, biztosan megálljt parancsolt volna nekem. Persze akkor, 21 évesen sokkal naivabban láttam ezt - a többi nő nem én vagyok, én lehetek kivétel - nem így lett.

Örülök, hogy a férjem nem fizetett még szexért. Vagy legalábbis nem tudok róla. Tudja jól, hogy elmondhatná, nem ítélném meg érte. Alapvetően nagyobb tisztelettel van a nők felé, mint a legtöbb férfi, így felém is és nekem ez a fontos.

Szóval nem zavarna, soha nem is érdekelt, ha valaki fizetett a szexért valamikor. A motiváció a lényeg. Csak érdekes megfigyelésem, hogy akiknél előfordult, főleg ha rendszeresen, azok valahogy eleve kevesebbe nézik a nőket.

A másik: nálam az egyéjszakás nem ugyanaz, mint a szexért fizetni. Egyéjszakás és egyéjszakás között nagy különbség tud lenni szerintem. Nem kell ahhoz szerelmesnek lenni, hogy embernek tekintsd a partneredet.

2018. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 anonim ***** válasza:
65%

"Tényleg elvi problémájuk van ezzel? Mert mint írtam, ezt akkor rosszul gondolják, senki nincs kihasználva."


Elvi problémám van vele, de nem ezért. Szerintem egy normális értékrendű férfiben fel sem merül a prostizás, hogy pénzért szexeljen. Aki nem ilyen, azzal nem egymást keressük.

2018. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/121 A kérdező kommentje:

54.


Nagyon hasznos válasz...


Amúgy szerintem sokan akik prostihoz járnak nem a nőket nem értékelik, hanem pont hogy saját magukat nem. Sokszor vannnak ezeknek az embereknek önértékelési problémáik...


De elhiszem, hogy olyan is van amit Te írtál :D

2018. aug. 10. 17:44
 56/121 A kérdező kommentje:

55. Oké, nekem lehet hogy nem teljesen normális az értékrendem, de mutass olyat akinek igen... :D


Mondhatnám, hogy szerintem a normalis értékrendű nő nem eszik húst, sőt vegán, de azért hogy kizáró ok legyen ha nem az...


Megértem egyébként, hogy nem akarsz egy ilyen férdival járni, kapcsolatban lenni, de azokokat is nagyon szerettem volna megérteni, ami sajnos nem igazá sikerült.

Többnyire azt érzem, mint anikor fiatal koromban 1-2 évvel idősebb lánnyal akartam járni, mert egész egyszerűen Ők tetszettek meg.

És rendes indokot, vagyis ami nekem is elfogadható, megérthető arra sosem kaptam, hogy ez miért probléma.

2018. aug. 10. 17:52
 57/121 A kérdező kommentje:

Vajon ki pontozta fel 50-est?

Azért az nem semmi, hogy van aki vele egyetért.

2018. aug. 10. 17:54
 58/121 anonim ***** válasza:
78%

"54.

Nagyon hasznos válasz..." - Köszi. :)


"Amúgy szerintem sokan akik prostihoz járnak nem a nőket nem értékelik, hanem pont hogy saját magukat nem. Sokszor vannnak ezeknek az embereknek önértékelési problémáik..." - Ebben biztosan van igazság. Sőt, azt mondom, a prostituáltak jó része is ugyanilyen problémákkal küzd.


"De elhiszem, hogy olyan is van amit Te írtál :D" - Én meg elhiszem, hogy olyan is van, mint te, bár a tapasztalataimhoz képest nagy kivétel vagy.

2018. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/121 Ollókezű Edward ***** válasza:
92%

Nekem azért nem kellene olyan férfi, aki prostinál volt, mert abszolút nem tudnék benne megbízni. Hogyan is tudná azt garantálni, hogy ha lesz valami probléma a kapcsolatunkban, nem rögtön a könnyebb utat választja, és elmegy levarrni a prostit?

Másrészt pl. HPV-t is lehet kapni gumihasználat mellett is, persze nektek mindegy, mert csak nőket betegít meg. Nekem viszont nem hiányzik, hogy virítson a mézesbödönöm.

És amúgy nekem is szokott viszketni, mégsem farkaltatom meg magam, várok, amíg lesz valami komoly, addig pedig használom a kezem. Ilyen egyszerű.

2018. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/121 A kérdező kommentje:

HPV valamelyik fajtájával 80% fertőzött, szóval ha ettől félsz, akkor szerintem egyáltalán ne szexelj.


Amúgy nem férdi vagy, vagy miért Edward?

2018. aug. 10. 21:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!