Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a legtöbb nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a legtöbb nőt ha egy pasi az életében csak egyszer akár, de meglátogatott egy lakásos prostit?

Figyelt kérdés

Ezek a prostituáltak nem érzik magukat kihasználva, vagy megalázva női/emberi mivoltukban, ha egy férfi meglátogatja Őket...

Sőt sokszor Ők (persze ez csak egy réteg) érzik úgy, hogy sikeresen kihasználják a pasik másképpen működő ösztöneit, s ebből Ők jól megélnek, milyen zseniális.


De a lényeg, hogy ezen lányok/nők 1%-a sem menne el tanulni kollégiumba, mellette gyárba dolgozni, vagy gyárba dolgozni 3 műszakban munkásszálón.

Sőt egyeseknek jobb lehetőségeik is adódnak, de nem élnek vele, mert ezzel amit csinálnak 2-3 milliót minimum keresnek egy hónapban.

Mivel nem illegális a tevékenység, még adózhatnának is, de nem igazán teszik...

Nekik a pénz számít, ez a legfontosabb, ennyi.

De szerintem meg van a joguk a saját testük felett rendelkezni.


Én azt nem tudom megérteni, hogy miért bántja a legtöbb nőt, ha egy férfi egyszer járt már ilyen lakásos nőnél...

Miért?


Ilyeneket olvasok, hogy "én nem tudnék olyan emberrel járni aki fizetett valakinek a testéért".

Persze neki is meg van a joga ezt gondolni, de nagyon szeretném megérteni, hogy mi is ezzel a probléma, ha a prostituáltként dolgozó emberilény, a saját döntése alapján elkért egy összeget, majd a saját döntései alapján szexelt azzal a férfival aki fizetett, s higiénikusnak, szimpatikusnak találta, az előre meghatározott feltételek betartása mellett... Vagyis nem volt semmi olyan ami a nőnek ne férne bele.


Viszont azok a nők mit éreznek akik ezt kizáró oknak tartják?

Tényleg elvi problémájuk van ezzel? Mert mint írtam, ezt akkor rosszul gondolják, senki nincs kihasználva.


Vagy attól félnek, hogy a pasi a későbbiekben félrelép?

Szerintem ennek sem nagyon van alapja, ha kapcsolaton kívül volt azzal a prostival, s még el is modja...


Vagy az zavarja Őket, hogy veszítenek abból a hatalomból amit a puncijuk ad?


Vagy mi a gond?



2018. aug. 10. 14:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/121 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogybtermészetesen elfogadom az álláspontodat, láthatod fel is pontoztalak...

De aki nem prostizik, szimplán nőzik, az is simán megcsalhat, ha olyan a helyzet.


Én amúgy még sosem csaltam meg senkit és nem is fogok ilyet tenni, szerintem aki felvállalja előtted hogy prostizott, az szintén elég őszinte és nem hajlamos a megcsalásra...

2018. aug. 10. 21:05
 62/121 anonim ***** válasza:
65%

Nálam kizárt, hogy olyannal jöjjek össze, aki már volt prostinál.

És nem azért, mert kihasználja a nőket - ahhoz nem kell elmenni egy prostiig -, hanem a mentalitás miatt, ami ehhez társul. A prostihasználókat egyáltalán nem érdekli, hogy az adott nő vonzódik-e hozzá, hogy le akar-e vele feküdni, egyszerűen hozzávág némi casht, és elvárja, hogy a másik jópofát vágva adja neki bérbe a testét. Ez számomra gyomorforgató. Fizetsz neki a szexért, mert az ugye neked alanyi jogon jár, hát viseljen el érte. Nagyon szomorú és végtelenül kiábrándító. Persze mondhatod, hogy a prosti is akarja, mert különben elküldene melegebb éghajlatra, csak ha mindenkivel ezt csinálná, akkor egyrészt nem lenne prosti, másrészt meg éhen halna. Te sem küldöd el a fenébe a főnököd, ha egy neked nem tetsző munkát ad, mert a fizetésedre azért még igényt tartasz.

Az egyéjszakásokat pedig nem ítélem el, mert ott a kölcsönös(!) vonzódás az alapja az együttlétnek, és nem az, hogy az egyik lefizette a másikat, hogy tegye szét a lábát. Itt biztos lehetsz benne, hogy a másik is akarja az aktust, és nem csak hazudik neked a pénzedért.


N

2018. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/121 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Kérdező:

1. Tudom magamról, hogy a bizalom teljes hiánya nekem elsősorban belülről fakad. Az, hogy az illető elment prostihoz, csak rátesz egy lapáttal.

2. Azért Edward, mert az ő karakterével tudok azonosulni. Nem számít a neme.

2018. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/121 Ollókezű Edward ***** válasza:
63-mas: hidd el, van rosszabb is, pl. Elliot Rodger és hasonlóan elmebeteg incel társai.
2018. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/121 anonim ***** válasza:
91%
#65 persze, hogy van rosszabb, de attól még a sz@r nem egy mértékegység, hogy a kevésbé rosszat kelljen választanom
2018. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/121 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
66-os: Persze, hogy nem, én sem választom egyik sem a kettő rossz közül.
2018. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/121 anonim ***** válasza:
12%

60: "Másrészt pl. HPV-t is lehet kapni gumihasználat mellett is, persze nektek mindegy, mert csak nőket betegít meg."


Nem, nekem nem mindegy. Bizony, én vagyok a felelőtlen prostizó, mégis olyannyira foglalkozom a barátnőimmel, hogy most költök 100eFt-ot hogy beoltassam magam, nehogy valamelyik barátnőmnek baja legyen, az első oltás már megvolt. Pedig papírom van róla, nem is egy, hogy nem vagyok fertőzött - ezzel sem. Bár ezt véletlen a normál nőgyógyászati vizsgálaton is nézik talán, még ha csak a legrosszabbakat is.


Ha már itt tartunk, te beoltattad magad?

2018. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/121 anonim ***** válasza:
68%
Az okok. Én azt gondolom továbbra is, hogy hiába keresed, racionális ok nincs. Ha mindenáron magyarázatot akarsz, kulturális oldalról érdemes megközelíteni a problémát. Az európai kultúrkörben a szexualitàs a szerelem kiteljesedèse. Hogy ez miért alakult így, annak sok oka van. Európában a keresztény vallás terjedt el, ami elvárja a monogámiát. Évszázadokig csakis házasság keretén belül volt elfogadott a szexualitás bármilyen formája. Évszázados, évezredes társadalmi berögződéseket nem mindig lehet pár évtized alatt felülírni.
2018. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/121 Ollókezű Edward ***** válasza:

68-as: Nem. Annak idején, mikor én voltam fiatal, nem volt még HPV oltás, utána pedig azt mondta az orvos, hogy mivel nemileg aktív vagyok, ezért már nincs értelme. De lehet, hogy félretájékoztatott.

És azt megkérdezhetem, hogy pontosan miért mentél prostihoz?

2018. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/121 anonim ***** válasza:
29%

Ollókezű Edward:

Azért mentem az első pár alkalommal, mert egy hosszú kapcsolat után már nem is tudtam elképzelni, hogy más nővel vagyok. Vagy hogy egyáltalán tudok-e mással lenni. Gondoltam rá, hogy keresek normál barátnőt, de senkit nem akartam átverni. Aztán megtetszett, jól éreztem magam így, utána csak azért mentem. Egy csomó nőt megismertem így kicsit, azáltal, hogy beszélgettünk, hogy intim közelségbe kerültünk, ráadás volt szinte hogy közben szexelünk is. Sokszor álmodtam előtte ilyesmit, és itt megtörtént élőben is. Volt néhány egészen különleges jó élményem, volt nagyon sok nem kimondottan különleges, de kellemes napom és volt néhány rossz is. Aztán egy év után meguntam, azóta nem megyek. Ez már jópár éve volt, de ha olyan hangulatom lesz, nem fogok habozni.

2018. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!