Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb.20 évesen elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.20 évesen elfogadható magatartás egy lánytól hogy elkezdek vele beszélgetni normálisan aztán egyszer csak nem olvassa el többé amiket írok?

Figyelt kérdés

Miért nem érzi ilyenkor egy lány hogy megbántja a másikat? Őszintébb lenne ha megmondaná az igazat. Az is bántó lehetne de legalább nem húzná a másikat.


Hogy legyenek a normális férfiak rendesek a lányokkal miközben én is rendszeresen ilyenekbe futok bele.


Most jöhetnek a gyk szókaratésai: mert nem vagy helyes, biztosan unalmas vagyok, mit akarok a nyolc általánosommal stb.


Nem szeretek felvágni semmivel de a lányok helyesnek tartanak. Nekem igenis vannak normális hobbijaim, tanultabb vagyok, adok magamra és mások véleménye alapján jóarc aranyos srác vagyok.


Én általános iskolában nem mertem megmondani egy lánynak akinek tetszettem hogy bocsi de nem tetszel. Szegény ajándékot is vett nekem stb. Már rég eljutottam oda hogy intelligensen lehet kezelni ezeket a szituációkat és jobb megmondani azbl igazat.


Igazából el sem jutottunk egy normális beszélgetésig mert én kérdeztem folyton.



2018. dec. 19. 10:00
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Az elején még tudtam kérdezgetni, válaszolt. Persze hogy nem gondoltam arra hogy nem érdeklem. Utána úgy döntött hogy nem ír.

Felvett engem stb., ha nem tetszettem volna neki fel se vett volna. Utána az elején beetet, de el se jut odáig hogy megismerhessen és kiderülhessen hogy kivételesen szerény srác vagyok akinek nem az a hobbija hogy leszólja gykn a másik embert hanem próbál segíteni. És akivel értelmesen el lehet beszélgetni mert nem csak a dugás érdekli mint a férfiak 90%-át.


Ez az egész nem az önmegnyugtatás és sajnálkozás céljából lett kiírva. Arra lennék kíváncsi hogy mi ennek a valódi oka és hogy más fiúk is így járnak-e és hogy a lányok képesek-e felfogni ha a srácok egyszer csak bekattannak és tényleg csak a dugásra mennek mivel lehet pont az ilyen paraszt lányok miatt kattantak be.

2018. dec. 19. 10:43
 12/48 A kérdező kommentje:
A hozzám hasonlónál a szép nem magamra vonatkozott. De az tény hogy szerény vagyok annak ellenére hogy nem lóg a belem (kockás a hasam), mivel eddzek rendszeresen, orvosira jártam, sportautóm van, szépen rajzolok, zongorázok, sosem volt egyéjszakás kapcsolatom sem mert a lelki dolgok legalább annyira fontos mint a külső.
2018. dec. 19. 10:49
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan, akkor ha olyan szerény vagy, fogadd el azt is, hogy ezt a lány nem érdekled. Kész, pont, lapozz tovább. Lehet, hogy nem korrekt, hogy nem mondja meg kerekperec, de bármilyen hihetetlen is, sok ember nem korrekt. Ehhez szokj hozzá, a világot megváltoztatni nem tudod, elég sokat fogsz még zsörtölődni életedben, ha ilyen dolgokon fennakadsz.
2018. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
A probléma hogy valaki az egyéni frusztrációiból és neurózisából adódóan egy normális embert is megbélyegez azzal hogy fárasztó miközben ha venné a fáradtságot kiderülhetne az ellentettje.
2018. dec. 19. 11:04
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te kicsit nárcisztikus vagy. Folyamatosan hangoztatod, hogy mennyire szerény és normális vagy, de aki tényleg az, az nem hangoztatja magáról. Talán tudatában sincs annak, hogy szerény. Emellett nem tudod elviselni a visszautasítást, mert egy ilyen tökéletes pasit mégis ki mer visszautasítani. Kicsit szerintem nézz magadba, lehet rájössz, hogy te is csak egy földi halandó vagy, és csak mert orvosira jársz, nem vagy Isten.
2018. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

Túl öreg vagy.


És mi az hogy felvett? Stoppoltál vagy mi a szösz? Szétszaladt a ménes? :D

2018. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

" De az tény hogy szerény vagyok annak ellenére hogy nem lóg a belem (kockás a hasam), mivel eddzek rendszeresen, orvosira jártam, sportautóm van, szépen rajzolok, zongorázok, sosem volt egyéjszakás kapcsolatom sem mert a lelki dolgok legalább annyira fontos mint a külső."


Szerény vagy, de azért az egód a fellegekben és itt dicsekszel, hogy mid van.

Te nem vagy szerény, kicsit se!


Fogadd el, hogy nem kellettél neki, ne keress okot, mert azt az erőt, amit ebbe beleölsz, másra is fordíthatnád.

2018. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Isten, nárcisztikus sem. Nem hangoztatom hogy én milyen jó vagyok csak ha kiprovokálják belőlem. Sosem vagyok elég jó magamnak ugyanakkor senkit nem nézek le. Én még a csövessel is le szoktam állni beszélgetni ha normálisan beszélgetni szeretne mert nincs lelkem egyből lezárni anélkül hogy ne hallgatnám meg. Mások le se szarnák. Nem fogok bizonygatni senkinek semmit, felesleges.


Viszont azt észre kell venni hogy akik ide kommentelnek azok mindig beleállnak a másikba, és mindig a másikban van a hiba.


Átlagos férfi? Egy átlagos férfit manapság sokan emberszámba sem vesznek a mai lányok.

2018. dec. 19. 11:19
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésem hozzád: elgondolkodtál-e azon, hogy vajon mit ronthattál el, hogy ez az ismerkedés zátonyra futott?


Előbb magadban keresd a hibát és utána mutogass csak a másikra!

Egy kapcsolatot két személy hoz létre. Itt igaz, csak még ismerkedés van.

De ugyanaz a két személy is szükséges ahhoz, hogy a kapcsolat/ismerkedés véget érjen.

2018. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azoktól kapok itt válaszokat akiknek az élet nem éppen egy lottó ötös. Ezzel nincs probléma. De a kérdésre lehetne válaszolni hogy szerintetek elfogadható magatartás-e.
2018. dec. 19. 11:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!