Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb.20 évesen elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.20 évesen elfogadható magatartás egy lánytól hogy elkezdek vele beszélgetni normálisan aztán egyszer csak nem olvassa el többé amiket írok?

Figyelt kérdés

Miért nem érzi ilyenkor egy lány hogy megbántja a másikat? Őszintébb lenne ha megmondaná az igazat. Az is bántó lehetne de legalább nem húzná a másikat.


Hogy legyenek a normális férfiak rendesek a lányokkal miközben én is rendszeresen ilyenekbe futok bele.


Most jöhetnek a gyk szókaratésai: mert nem vagy helyes, biztosan unalmas vagyok, mit akarok a nyolc általánosommal stb.


Nem szeretek felvágni semmivel de a lányok helyesnek tartanak. Nekem igenis vannak normális hobbijaim, tanultabb vagyok, adok magamra és mások véleménye alapján jóarc aranyos srác vagyok.


Én általános iskolában nem mertem megmondani egy lánynak akinek tetszettem hogy bocsi de nem tetszel. Szegény ajándékot is vett nekem stb. Már rég eljutottam oda hogy intelligensen lehet kezelni ezeket a szituációkat és jobb megmondani azbl igazat.


Igazából el sem jutottunk egy normális beszélgetésig mert én kérdeztem folyton.



2018. dec. 19. 10:00
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Akkor miért itt tetted fel a kérdést? Ha itt mindenki csak beleáll a masikba?


"


Nem szeretek felvágni semmivel de a lányok helyesnek tartanak. Nekem igenis vannak normális hobbijaim, tanultabb vagyok, adok magamra és mások véleménye alapján jóarc aranyos srác vagyok.

"


Ezzel kezdted. Tényleg csak a szerény maradt ki. Inkább menj és cirkálj a sportautóddal.

2018. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Normális kérdéseket tettem fel. Semmit nem rontottam el a beszélgetés alatt. Viszont ő kapásból elrontott valamit, egy saját kérdéssel nem tudott előrukkolni.

Sajnos a normális srácokat is kezdik megrontani az ilyen esetek, nehéz megmaradni rendesnek.

2018. dec. 19. 11:27
 23/48 anonim ***** válasza:

“Azok válaszolnak, akiknek az élet nem lottó ötös.”


Hát, én lassan végzek egyetemen, gazdag szülők gyereke vagyok, Pesten a belvárosban lakok lakásban, van egy boldog párkapcsolatom stb. És ezen körülmények mellett írtam, hogy elég nárcisztikus vagy. De ebből a válaszodból megint csak az jött le, hogy te vagy a hű de sikeres kiskirály, és mindenki mást lenézel :D Meg nem vagy képes elfogadni, hogy valakinek nem kellettél. Ez is annak a jele, hogy túl nagy az egod. Nem kritizálni akarlak, de hidd el, jó dolog az, ha néha tükröt állítanak neked, mert saját magunkban nehezebben vesszük észre a hibákat.

2018. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Persze hogy ezzel kezdtem mivel kapásból elkezditek mondani hogy nem vagyok helyes, nem vagyok elég okos, kövér vagyok stb. Csak ezeket akartam tisztázni előbb. Aki ismer tudja hogy sosem vágok fel semmivel. Nem akarok személyeskedésbe belemenni csak abba hogy miért van ez a tendencia hogy sok lány ilyen és aztán sírnak hogy nincs normális srác.
2018. dec. 19. 11:32
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány ilyen? Azok a lányok ilyenek, akik nem akarnak tőled semmit. Ha sok lány ilyen veled, akkor próbálj meg rájönni, hogy miért. Egyébként pasik is szoktak hülyíteni lányokat, nem kell úgy beállítani a dolgot, mintha csak szegény ártatlan férfiak és csúnya gonosz nők léteznének.
2018. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
#24 ok. Kezdjük tiszta lappal. Hogy kell ezt az eseményt elképzelni? Beszélgettek, aztán egyszer csak elhallgat? Elfordul? Vagy kimegy az ajtón? Hol volt ez? Metrón, kávézóban? Vagy hol?
2018. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az összes 65%-os válasz az enyém, én válaszoltam a kérdésre.


"Valószínűleg azoktól kapok itt válaszokat akiknek az élet nem éppen egy lottó ötös"

Diplomás könyvtáros vagyok, imádom a munkám, ezen kívül még kommunikáció és médiából is szereztem végzettséget.

Szóval, kérlek, ne legyél ennyire öntelt.


"Normális kérdéseket tettem fel. Semmit nem rontottam el a beszélgetés alatt. Viszont ő kapásból elrontott valamit, egy saját kérdéssel nem tudott előrukkolni."

Persze, te semmit se rontottál el, te vagy MR. TÖKÉLETESSÉG, az egód meg a fellegekben!

Akár mennyire is beképzeltnek és tökéletesnek hiszed magad, valami miatt a nagy tökéletességet és hibátlanságod mégse kellett annak a lánynak.

Na vajon miért? :D


"csak abba hogy miért van ez a tendencia hogy sok lány ilyen és aztán sírnak hogy nincs normális srác."

Még egyszer leírom, mert látom, hogy nagy baj van a felfogóképességeddel:

Ne keresd az okot, mert nincs miért. Különbözőek vagyunk, különböző szintű értelmi és érzelmi érettséggel.


Eléggé nehezen viseled a visszautasítást, Mr. Tökéletesség, ne én máris találtam egy hibát benned! Mégse vagy 100%-ban tökéletes és hibátlan.

2018. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Néha azt szeretném hogy nárcisztikus legyek mert jellemhibám hogy magamban keresem a hibát miközben ennél a beszélgetésnél sem hibáztam.

A nárcisztikusak szerintem boldogabbak tudnak maradni. Túl lelkiismeretesként és maximalistaként a mai világban hátránnyal indulok. Én örülök ha valaki felfedezi bennem a hibákat. Mindig túlságosan adok az emberek - még az idegenek véleményére is. Túlságosan meg akarok felelni mindenkinek és magamnak. Aki ért a pszichológiához az tudja hogy nem ez a tipikus nárcisztikus személyiségvonás.

2018. dec. 19. 11:43
 29/48 anonim ***** válasza:

"Én örülök ha valaki felfedezi bennem a hibákat."


Ahhoz képest, hogy értesz a pszichológiához, az önismeret fogalmát furcsa mód mégse ismered.

Foglalkozz ezzel, hogy még jobban megismerd magad.


Csak magadnak akarj megfelelni.

2018. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Még mindig nem vagyok tökéletes. Sőt kevés az önbizalmam, pedig eddig csak azt mondták hogy lehetne önbizalmam. Ha az eddigi közösségek mind azt mondják hogy milyen rendes aranyos srác vagyok akkor én nekik fogok hinni és nem azoknak akik itt megítélnek két mondatom alapján.

Ez a beszélgetés messengeren történt. Ha nem tetszettem volna neki fel se kellett volna vennie mivel előzetesen megkérdeztem hogy felvehetem-e.

2018. dec. 19. 11:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!