Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb.20 évesen elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.20 évesen elfogadható magatartás egy lánytól hogy elkezdek vele beszélgetni normálisan aztán egyszer csak nem olvassa el többé amiket írok?

Figyelt kérdés

Miért nem érzi ilyenkor egy lány hogy megbántja a másikat? Őszintébb lenne ha megmondaná az igazat. Az is bántó lehetne de legalább nem húzná a másikat.


Hogy legyenek a normális férfiak rendesek a lányokkal miközben én is rendszeresen ilyenekbe futok bele.


Most jöhetnek a gyk szókaratésai: mert nem vagy helyes, biztosan unalmas vagyok, mit akarok a nyolc általánosommal stb.


Nem szeretek felvágni semmivel de a lányok helyesnek tartanak. Nekem igenis vannak normális hobbijaim, tanultabb vagyok, adok magamra és mások véleménye alapján jóarc aranyos srác vagyok.


Én általános iskolában nem mertem megmondani egy lánynak akinek tetszettem hogy bocsi de nem tetszel. Szegény ajándékot is vett nekem stb. Már rég eljutottam oda hogy intelligensen lehet kezelni ezeket a szituációkat és jobb megmondani azbl igazat.


Igazából el sem jutottunk egy normális beszélgetésig mert én kérdeztem folyton.



2018. dec. 19. 10:00
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Ok. És honnan ismered? Miért nem akkor beszégettél vele, amikor találkoztatok?
2018. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Depressziós is voltam mert mindig minden miatt magamban kerestem a hibát. Aztán később jöttem rá hogy mindenkinek bajos az élete és az embereknek ugyanúgy magukkal/az életükkel van bajuk.
2018. dec. 19. 11:52
 33/48 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk. Ismerkedős appról vettem fel de vannak közös ismerőseink. Egy újabb eset ami miatt azt gondolhatom hogy azok a lányok akik ismerkedős appon vannak azok nem véletlenül szinglik. Én miért regisztráltam oda? Mert válogatós vagyok és ha az ember nem jár el csomó helyre - én nem járok - akkor nehezen talál megfelelő lányokat.
2018. dec. 19. 11:57
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor nem ő követte el a hibat, hanem te. Normalis férfi nem megy fel ilyen szarokra.
2018. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Igen ezzel egyetértek hogy hiba volt újból oda regisztrálnom. A Tinder a pénzéhes, szociális státusz keresésére orientált libák gyűjtőhelye, akikkel akkor matchelsz ha az ez előbbi kettőből villantasz valamit és a képekről az jön le mintha te naponta 20 ezreket költenél a belvárosban vagy külföldön de ha ez nincs meg legalább olyan kinézeted és képeid legyenek mint aki a modellkedésből él meg. A normális lányok rég kitörölték magukat onnan.
2018. dec. 19. 12:35
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

Tinder..akkor nem is csodálom. Sokat hallottam róla, de soha az életben nem regisztrálnék oda.

21L

2018. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Egy lényegében idegen ember, akitől te akarsz valamit, és nem fordítva, még ha eleinte szóba is állt veled, menet közben is bármikor úgy gondolhatja, hogy nem óhajt többé semmiféle kapcsolatot fenntartani veled. Vagy te úgy gondolod, hogy tartozik neked bármivel is? És ha igen, mégis milyen alapon?
2018. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Én (lányként) akkor szoktam így leépíteni egy kapcsolatot, ha az illető minden nap "Szia! Mizu?"-zik, normális, értelmes témát nem tud felhozni, csak hétköznapi, semleges témákról beszél, amikre nem tudok mit reagálni egy idő után.

Vagy egyszerűen csak úgy érzem, nincs közös témánk, nincs értelme ismerkedni, mert semmi hasonló nincs bennünk, vagy a másik egyszerűen egy unalmas személyiség.

Ezeket nem rád értettem, hiszen nem ismerlek, csak a legutóbbi tapasztalatomat mondtam el, meg hogy nálam mi az a pont, amikor úgy érzem, nincs értelme folytatni.

2018. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Megkaptam már párszor itt hogy miért tartozik nekem bárki bármivel is? Senki nem tartozik semmivel nekem sem. Ez elég primitív gondolkodási forma szerintem. Ilyen alapon senki nem tartozik empátiával senkinek, senki nem tartozik alapvető kedvességgel senkinek. Az őskorban még esetleg elnézték az emberek a másiknak hogy nem tartozott a másik semmivel.


Az érdekes az - és ez megint nem önfényezés - hogy a beszélgetés elején kiderült, vannak hobbijaim sőt jó is vagyok bennük. Nem az unalmas ember benyomását kelthettem.


Ha elkezdtünk beszélni akkor parasztság normális kérdések után egyszer csak belekaksizni a beszélgetésbe és nem válaszolni, nem írni semmit. Én fiú létemre nem csinálnék ilyet. Főleg ha okom sincs rá. Nekem jobban esik ha tudom hogy mi a probléma akár velem.


És most olyan mintha egy esetből általánosítanék de nem. Sokszor esélyt sem adtok arra hogy a fiúról kiderülhessenek a belső értékei mert már unalmas két mondat után aztán csodálkoztok ha csak toszni akarnak.

2018. dec. 19. 14:01
 40/48 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek veled, hogy meg kell mondani, ha nem akar tőled semmit, és nem egyszer csak eltűnni. Az tényleg rossz érzés, velem is történt már ilyen, hogy engem hagyott faképnél egy férfi se szó-se beszéd. Én például akivel leépítettem a kapcsolatot, arról tudtam, hogy normális, kedves, van humora, csak annyira eltért a világnézetünk, hogy tudtam, hogy összeférhetetlenek lennénk egy kapcsolatban. Mellesleg fizikailag sem vonzott, túl fiatal is volt nekem, nem jött be, tehát amúgy sem tudtam volna elképzelni vele haverságnál többet. Ezt meg is mondtam neki, majd a heti 4 "Szia! Mizu?" után meguntam a dolgot, és bár minden esetben válaszoltam, de úgy irányítottam a témát, hogy hamar kifogyjunk mindketten a szóból. Én magam pedig többé nem írtam rá. Így nekem és neki is unalmas lett a beszélgetés egy idő után, aztán magától kifáradt a dolog.
2018. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!