Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb.20 évesen elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.20 évesen elfogadható magatartás egy lánytól hogy elkezdek vele beszélgetni normálisan aztán egyszer csak nem olvassa el többé amiket írok?

Figyelt kérdés

Miért nem érzi ilyenkor egy lány hogy megbántja a másikat? Őszintébb lenne ha megmondaná az igazat. Az is bántó lehetne de legalább nem húzná a másikat.


Hogy legyenek a normális férfiak rendesek a lányokkal miközben én is rendszeresen ilyenekbe futok bele.


Most jöhetnek a gyk szókaratésai: mert nem vagy helyes, biztosan unalmas vagyok, mit akarok a nyolc általánosommal stb.


Nem szeretek felvágni semmivel de a lányok helyesnek tartanak. Nekem igenis vannak normális hobbijaim, tanultabb vagyok, adok magamra és mások véleménye alapján jóarc aranyos srác vagyok.


Én általános iskolában nem mertem megmondani egy lánynak akinek tetszettem hogy bocsi de nem tetszel. Szegény ajándékot is vett nekem stb. Már rég eljutottam oda hogy intelligensen lehet kezelni ezeket a szituációkat és jobb megmondani azbl igazat.


Igazából el sem jutottunk egy normális beszélgetésig mert én kérdeztem folyton.



2018. dec. 19. 10:00
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, bármennyire is szeretnéd, soha nem lesz egyetlen nő sem rád szorulva. Az meg, ahogy itt erőlködve magyarázod mindenkinek, hogy de hát te mekkora főnyeremény lennél, nemcsak komikus, de nagggyon szánalmas is.
2018. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Irigykedőkből nincs hiány továbbra sem. Akinek az jött le hogy én egy nárcisztikus, önfényező paraszt vagyok mivel túl szép lenne ez az egész így ahogy van, hát téved. Mindenki szerénynek ismer aki ismer valójában. Szóval nem jött be sajnálom. Én ezzel a lánnyal 2 napot beszéltem mindössze. Egy darab saját kérdése nem volt. Legyen bennem továbbra is a hiba mert mindenki akkor örül ha ez a végeredmény.
2018. dec. 19. 17:18
 43/48 A kérdező kommentje:

Kivételesen azért kezdtem a leírásban pár értékemmel mert mindjárt gondoltam azokra akik nekem támadnak azzal hogy egy darab sz*r vagyok aki nézzen ki valahogy és unalmas biztos mint egy darab sz*r.

Ha itt valakinek reális önképe van és megemlíti hogy miben jó akkor már egy arrogáns paraszt.

Igazából sok helyen tapasztalom az irigykedést mert nekem szebb autóm van, izmosabb vagyok (strandon) stb. Általában ez jellemző a magyarokra. Nem tudok mit csinálni, nem adok lejjebb lányban sem. Sőt mikor leálltam zongorázni valahol az emberek le se szartak tisztelet a kivételnek. Ez megint nyilván az én hibám. Mindenkinek van jobb dolga is mint velem foglalkozni most mondhatjátok, hát b*sszátok meg 1 perce mindenkinek van.

2018. dec. 19. 17:24
 44/48 anonim ***** válasza:

"Egy darab saját kérdése nem volt."


Mert te őt NEM ÉRDEKELTED. Nagyon nehéz ezt benyelni?

Amúgy kár hízelegni magadnak azzal, hogy az irigység beszél belőlem, mert őszintén szólva, amikor a soraidat olvasom, az egyetlen érzés, amit irántad érzek, az a szekunder szégyen.

2018. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Furcsa mód én egyszer sem álltam bele itt egy darab kérdés kiírójába sem. Soha. Mindig a kérdésre válaszoltam és próbáltam tanácsot adni. Itt mindenkitől azt hallom hogy én vagyok a seggf*j öntelt paraszt. Akkor miért ennek az ellentettjét hallom mindenkitől?

Aki használt Tindert pontosan tudja hogy valami nem stimmel azokkal a lányokkal. Ha nem így van akkor győzzetek meg róla.

2018. dec. 19. 17:35
 46/48 anonim ***** válasza:

"Sőt mikor leálltam zongorázni valahol az emberek le se szartak tisztelet a kivételnek. Ez megint nyilván az én hibám. Mindenkinek van jobb dolga is mint velem foglalkozni most mondhatjátok, hát b*sszátok meg 1 perce mindenkinek van."


Ezt hogy kell elképzelni? Idegen embereknek vagy a családtagjaidnak kellett volna meghallgatnia?


Volt egyébként már barátnőd?

2018. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

Plázában voltam ahol leálltam zongorázni és az emberek sunyin odanéztek többnyire majd elmentek. Nem foglalkoztak velem. Egy két kivétel volt. Például egy anyuka a kisgyerekével hallgatott kicsit majd a gyereknek odanyomott egy szazast hogy hozza oda. De egy csodálatos hangú srác aki énekelt Pesten annál ugyanezt tapasztaltam. Én egyből leálltam hallgatni. Volt barátnőm 3 eddig de nehéz dolgom van mert szűk réteg amelyik mentalitásra hasonló mint én és még tetszik is. A szebbek közül elszállnak sokan.

Súlyos társadalmi problémák vannak aminek fő okozója a közösségi média. Aki ezt nem veszi az nagyon szűk keresztmetszeten látja a világot. Nehéz dolog nem tudomást venni róla de aki mentálisan ép akar maradni annak tényleg a saját kis burkában kell élnie a kis barátaival.

2018. dec. 19. 18:46
 48/48 anonim ***** válasza:
Hát ez nemsemmi.
2020. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!