Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van felhaborodva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van felhaborodva egy pasi, ha azert lett kidobva, mert otthon nem kepes felesbe elvegezni a hazimunkat?

Figyelt kérdés

"Emiatt nem muszaj felrugni egy kapcsolatot"

Pedig de.

Sajnos a legtobb nonek is alap,hogy kinyalja a pasija segget es mindent megcsinal helyette, es elturi akar elete vegeeig.


2019. okt. 16. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
0%

#90

Örülök, hogy jól szórakozol, bár nem csak a takarításban, de szinte abban is biztos vagyok, hogy te sose leszel olyan "sikeres" mint én.


Annyit elárulok, hogy svájcban dolgozom, és nem gyári/kiszolgálói munkát végzek. Biztos megalkuvó vagyok :/ Szórakozz csak.

2019. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
61%

Gyakori - az oldal ahol mindenki milliomos, külföldön milliomos, über-sikeres és nagyon menő.


Még jó, hogy mesélni bármit lehet, csak ügyelni kell, hogy ne ütközzön két mese.

2019. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 A kérdező kommentje:
Szerinted erdekel hol dolgozol? Vagy barmi ami veled kapcsolatos? Szanalmas, de egyben mulatsagos a vergodesed, jokat mosolygok a logikai failjaidon.
2019. okt. 17. 21:54
 94/97 anonim ***** válasza:
0%

Értelmi zsákutca vagyok, de három összefüggő gondolatod nem volt. Nem érdekellek, de még mindig visszaírsz. Tévesen ítélkezel, majd amikor leírom, hogy tévedsz akkor már nem érdekel, de továbbra is te vagy a intellektuális én meg a hülye, akin te szórakozol. Aha, oké!


Légy szíves írd le ötödjére is mennyire jól szórakozol, te az én nyomoromon, mikor te neked világfájdalmat okoz egy takarítási kérdés megoldása.


Kedves Anxious pedig ajánlom, hogy nézz tükörbe. Ahogy mondtam. Szoktam látni az írásaid és még mindig pontosan tudom, hogy miről beszéltünk. Ennek fényében hiteltelen vagy és ugyanúgy szánalmasan vergődsz mint azelőtt. Ennek fényében kérlek te ne tegyél rám megjegyzéseket.


Egyébként nem vagyok milliárdos, ha tudni szeretnéd fejlesztőként dolgozom. Forintba megfelelően kb nettó 3 milliót keresek, ami Magyarországon k**va sok, itt viszont csak simán "jobb" fizetés, de elárulom azt is, hogy itt egy lakás 100 millió fölött van.


Gyakorin nem mindenki milliomos, hanem mindenki buta munkás, szegény, buta, sértett. Ez utóbbi valamelyest én is. Elhiheted, hogy akinek frankón rendben van az élete, az itt nem ezekre a sérült emberekre pazarolja az idejét. Látod, én is leállok itt vitázni ezekkel az idiótákkal, pedig olyan értelmi szinten állnak, hogy valószínű azt sem tudnám nekik elmagyarázni, hogy a Föld nem lapos. Viszont, hogy példát mutassak neked, nézd! Én elengedem!

2019. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
23%

#94


De akkor neked legalább lehetőséged lenne elmenni innen, ami tulajdonképpen még szomorúbb, mint az én helyzetem, mert nekem lehetőségem sincs elmenni innen. Ha én keresnék 3 milliót - akár még ott is - nem lennék itt. Pont nem érdekelne ez az egész oldal meg a többi baromság.


De ahhoz csoda kellene, mert hiába írtál pár random általánosságot anno a "tanulj valamit" meg ilyenek nem konkrétum. Nem tudom pontosan mit. Ami ingyen van. Semmiben nem voltam jó sosem, így nehéz kiindulási pontot találni.

2019. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
100%

83. Nyilvàn nem hagyom magára a gyerekem, ha az apja nem vigyáz rá🤷🏻‍♀️Azt próbáld megérteni, hogy egy családban mindenkinek ki kell vennie a részét a házimunkából, főleg ha mindketten dolgoznak.

Ha folyton csak az egyik fél nyakába szakadnak az otthoni teendők, egy idő után bele fog fáradni, és jobban érzi majd magát inkább egyedül.

Igen, a hölgynek akkor is kell majd takarítani, ha kidobja a férjét, de lényegesen kevesebbet, ezenkívül megszűnik számára egy plusz stresszforrás.


Komolyan azt hiszed, hogy csak a te életed kiegyensúlyozott?

Én is külföldön élek( Németország), egy olyan férjjel, aki ugyanúgy takarít, házimunkázik, ahogy én. Hozzá sem mentem volna, ha meló után csak tespedni járna haza.

Kíváncsi lennék a véleményedre fordított esetben... ha a hölgy (akivel vitàzol)lenne korábban otthon és a férfi panaszkodna, mert neki kell 12 óra utàn egyedül takarítani, vajon ugyanezt írnád e. Ha jó sejtem, nem.

2019. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
*jól sejtem
2019. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!