Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van felhaborodva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van felhaborodva egy pasi, ha azert lett kidobva, mert otthon nem kepes felesbe elvegezni a hazimunkat?

Figyelt kérdés

"Emiatt nem muszaj felrugni egy kapcsolatot"

Pedig de.

Sajnos a legtobb nonek is alap,hogy kinyalja a pasija segget es mindent megcsinal helyette, es elturi akar elete vegeeig.


2019. okt. 16. 18:18
 31/97 A kérdező kommentje:
Erdekes, mar az egyetem alatt netto 350 volt a fizetesem, de igen, nem az eszedert szerettek teged se.
2019. okt. 16. 19:04
 32/97 anonim ***** válasza:
100%
Edricus, majd mániás szakaszban írj, akkor normális vagy, nem pedig egy buta sheggfej. Ezt úgy mondom, hogy amúgy bírlak.
2019. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
5%

#32


Bár lehetne ezt irányítani, de így... egy állandó hullámvasút, az életben nem fogok "tűrhetően" sem élni emiatt.

2019. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
7%
Bár szerintem már mániás se leszek többet, annyira szétcsúszott minden. Nagyon közel már az utolsó oldal. Nincs már remény.
2019. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
92%

Aktuális élethelyzet. 14 év párkapcsolat, 2 éves kisgyerek. Most mentem vissza dolgozni 3 hónapja. Amíg nem volt gyerek, feleztük a házimunkát. Amíg itthon voltam a gyerekkel, mindent megcsináltam. Mielőtt visszamentem dolgozni megbeszéltük, hogy megint felesben lesznek a dolgok, de egyelőre marhára nem így alakul. Eredmény: én 12 órázok, a párom 8 órázik, én: hullafáradt üzemmód. A gyerekkel arányosan foglalkozunk, de a házimunka még mindig rám marad. Van, hogy a 2 napos mosogatnivaló megvár míg szabadnapom lesz és megcsinálom. Iszonyú fáradt vagyok és már csak arra vágyom hogy pl. beleüljek egy kád vízbe az 5 perces zuhany helyett...

Kezd előjönni egy eddig ismeretlen, "sárkány" részem amikor a levetett ruháit szedem össze a nappaliból, vagy a szennyeskosár mellől... apró dolgok, mégis egyre feszültebb vagyok és mérges rá hogy még erre sem képes.

Ha beszélünk róla, kb 2 napig javul a helyzet.

Én nem vagyok az általad említett "mindent megcsinál helyette sggnyaló" típus, így nem is fogom ezt sokáig megoldatlanul hagyni. Keresek annyit mint ő, nem félek akár felrúgni egy kapcsolatot végsősoron. Nem tetszik amerre a kapcsolatunk 14 év után tart és nem akarom feladni a nőiességem. Márpedig lassan afelé haladok.

32/N

2019. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
86%

"Kiszipolyozható birkák az ilyenek"


Aki jóval fiatalabb, csinos egyetemistát akar, az így jár.

2019. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
0%

#36


Sokan azonos életkorral is ezt játsszák el. Férfiak is, nők is. Csak nem tudnám miért engedik nekik - sokuk annyira pofátlan, hogy mikor a birka végül megunja akkor még vádaskodnak és rá is támadnak átvitt értelemben... Hogy van gerince ehhez sokaknak? És miért tartja ezt a társadalmunk egyre inkább elfogadottnak, bármilyen nemi felállásban is történik ez?

2019. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:

35

barcsak minden felnott no ilyen lenne, mint te :) de azert remelem sikerul megoldani, talan megjon az esze es nem hagyja,hogy valas legyen a vege.

2019. okt. 16. 19:22
 39/97 anonim ***** válasza:
100%

Edricus, elég régóta mondogatod, hogy mindjárt vége mindennek. Nyugi, nem lesz. De ilyenkor inkább ne idegenítsd el még jobban az embereket. Tudom, hogy nem gondolod így, tudom, hogy ha lenne barátnőd, akkor nem centiznéd ki a házimunkát, nem várnád el tőle, hogy kiszolgáljon.


Nagyon szereted a hülye phaszt játszani, de nem vagy az. Nézz meg másokat az oldalon, borzasztó hiteltelen vagy a mindent lekakiló, érzelemmentes troll szerepben.

2019. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
3%
Amelyik nő nem tudja a házat rendben tartani,otthont teremtenni,az nem való párkapcsolatba.Az éljen egyedül a macskáival+öleb kutyussal.
2019. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!