Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van felhaborodva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van felhaborodva egy pasi, ha azert lett kidobva, mert otthon nem kepes felesbe elvegezni a hazimunkat?

Figyelt kérdés

"Emiatt nem muszaj felrugni egy kapcsolatot"

Pedig de.

Sajnos a legtobb nonek is alap,hogy kinyalja a pasija segget es mindent megcsinal helyette, es elturi akar elete vegeeig.


2019. okt. 16. 18:18
 11/97 A kérdező kommentje:

5

Tehat, ha en sokkal tobbet keresek nokent,akkor a paromnak mindent meg kell csinalnia helyettem jol ertem?

2019. okt. 16. 18:41
 12/97 anonim ***** válasza:
3%

#10


Akkor mivel egyensúlyozza ki a dolgot? Valamivel ki kell, mert ez nem így igazán fair. Kis különbség esetén nem számít, de mikor az egyik többszöröse a másiknak, ott nem igazán tisztességes egyes dolgoknál felezni nagyon komolyan, de pl. pénzben fizessen csak többet a hülye gazdagja, "azért van!"

2019. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
91%
Én is kidobtam volna. Sőt, soha össze sem jöttem igénytelen, lusta disznókkal.
2019. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
8%

#11


Ha 2-3szor többet keresel, akkor igen, feltéve ha te fizeted az utazásokat meg a többi szart, amire neki nem lenne pénze alapból. Valamivel csak ellensúlyoznia kellene a számára nem elérhető életszint elérését általad.

2019. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 A kérdező kommentje:

Nalad komoly gondok vannak, ha ilyen szabalyokat allitasz fel, gondolom otthon is ezt lattad.

Sajnalom :(

2019. okt. 16. 18:44
 16/97 anonim ***** válasza:
10%

#15


Viszont amit te mondasz az nem igazán tisztességes. Végtére is ezért fognak mindig kihasználni :) Mert nem gondolsz bele ilyesmikbe, holott mindent egyensúlyban kell tartani, hogy ne legyen semmi egyoldalú.

2019. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
15%
Pff. Mi az, hogy ha az egyik fél többet keres, akkor nem kell takarítania? A párja akkor már egy cseléd lesz vagy mi? Én egyetemista vagyok, de nemcsakhogy nálam sokkal gazdagabb pasijaim voltak, akik mindent fizettek nekem, de még takarítanom sem kellett volna, ha nem akarok. Csajok, valamit nagyon szarul csináltok :D Bár tény, hogy ehhez jól is kell kinézni.
2019. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 A kérdező kommentje:
Arra nem lennek buszke utolso,hogy eltartanak, de igazabol te dolgod, egy jo pinat meg kell fizetni :)
2019. okt. 16. 18:51
 19/97 anonim ***** válasza:
9%

#17


Nem "nem kell", hanem kevesebbet, arányosan azzal, amennyivel többet járul hozzá a kiadásokhoz. A kereset elhanyagolható, ha MINDEN kiadást feleznek. És nem az van, hogy X gazdagabb, akkor szépen X fizet ki ezt meg azt egyedül, mert csak. Ilyenkor hová lesz a nagy felezés? Vagy ilyenkor az nem számít? Miért nem? Neki kötelező felemelni Y-t? Miért? Alanyi jogon? Csak úgy?


Ez tisztességtelen!

2019. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
15%

17-es

Imádlak! :D

2019. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!