Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van felhaborodva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van felhaborodva egy pasi, ha azert lett kidobva, mert otthon nem kepes felesbe elvegezni a hazimunkat?

Figyelt kérdés

"Emiatt nem muszaj felrugni egy kapcsolatot"

Pedig de.

Sajnos a legtobb nonek is alap,hogy kinyalja a pasija segget es mindent megcsinal helyette, es elturi akar elete vegeeig.


2019. okt. 16. 18:18
 71/97 anonim ***** válasza:
9%

Ha relatív új berendezésű lakásban élsz ahol újak a burkolatok, tiszta a fal nem szükséges annyit takarítani főleg ha ketten dolgoznak.

Veszel egy mosogatógépet, már 80 ezerért kapsz kisebbet ami elmosogat. Felmosni, bedobni egy mosást, vasalni nem olyan nagy dolog egy normális méretű lakásban.

Nem azt mondom hogy tarts rendbe a kertet, takarits 200+ négyzetméteren. Aki egy lakást két dolgozó ember mellett nem tud rendbe tartani az milyen munkát végez?

28/N

2019. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 A kérdező kommentje:

62


Igen, igen, ne rugjunk fel 14evnyi kapcsolatot, hanem eljunk meg tovabbi 30et egy olyan "ferfival" aki azon kivul,hogy dolgozni jar, masra nem is jo.

Ertem en, otthon te ezt lattad, de nem kell raeroltetni a masikra, ha te egy megalkuvo szerencsetlenseg vagy, lelked rajta, masnak nem kell ugy elnie ,mint neked

2019. okt. 16. 21:43
 73/97 anonim ***** válasza:
0%

Jól van kedves kérdező, értettük, te elképesztően meg vagy sértve. Biztos jó lehet embereket eldobni, mert napi fél órával többet kell takarítani, borzalmas.


Én senkire nem erőszakolok rá semmit, nem én kérem ki magamnak, hogy a másik takarítson.

2019. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 A kérdező kommentje:

Nem vagyok megsertve wtf :)

A kerdes se rolam szol, en nem vagyok egy meghunyaszkodo szemelyiseg,mint te.

2019. okt. 16. 22:20
 75/97 anonim ***** válasza:
86%

"nem olyan nagy dolog"


AKkor mi gátolja meg a pasikádat, hogy megtegye?

2019. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 43-as válaszoló: nem, nem értesz meg. Először is egy 2 éves kisgyerek van, nem kettő. Másrészt kötöttünk kompromisszumot, csak a párom nem tartja be a rá eső részét. Emiatt bizony alakulnak idegesítő szokásaim, méghozzá olyanok amik eddig nem voltak és én sem szeretem magam ilyennek. Nem gondolom röhejesnek hogy nem szándékozom a házicseléd szerepét játszani akárhány év után sem. Még valamit nem értesz: azt írod bizonyos kor után nem annyira változnak már az emberek... nos, pont azt mondom hogy az én emberem igenis változott, mert mindenben partnerek voltunk, csak amíg én itthon voltam 2 évet és mindent megcsináltam, nyilván kényelmesebb lett neki az élet. Te sem gondolod komolyan hogy el kell viseljem, hogy mindenki után én takarítok stb... Elmondanám hogy 12 órában dolgozom, tehát 7-19-ig. Emellett ingázom a munkahelyemre, tehát fél 5-től este 9-ig tart a napom mire hazaérek mit tudok már csinálni a házimunkával? Főleg mikor másnap 4-kor megint csörög az ébresztőm. Pihenésre sem elég ez az idő, hát még bármi másra. Nem egyértelmű, hogy ilyenkor az csinálja meg a házimunkát aki hamarabb hazaér??? Miért kell, hogy minden megvárjon? Van hogy csak 1 szabadnapom van 4 munkanap között. Most is így lesz hétvégén. Azon az egy szabadnapomon mire mindent megcsinálok a kicsi gyerek mellett, este fél 11 mire ágyba esek. Szerinted hogy lehet így feltöltődni, szabadidős programot szervezni vagy bármit amitől nem csak házirobot funkciót látok el, hanem párkapcsolat maradunk??? Egyre inkább nem érzem magam nőnek, "csupán" droid anyának...

Talán ha segítene a kedves párom kicsit többet, akkor nem jutnánk el a "házisárkány az asszony és már a szexhez is alig van kedve" fokozatig - ezt nagyon nem szeretném, mert számomra is nagyon fontos, de van az a fáradtsági szint amikor már nincs hozzá energiám. Ezért nem gondolnám hogy röhejes vagyok, ha azt mondom vagy sikerül ezt véges időn belül megoldanunk, bár így nehéz ha Ő nem tartja be a kompromisszum rá eső részét, vagy, viszlát. Ami nem megy, nem kell erőltetni. El tudom tartani a gyerekem és magam.

2019. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
100%

A többség úgy látom nem érti amit mondok. Nem azt állítom hogy holnap költözök a gyerekkel és elhagyom a párom 14 év után. Azt mondom, hogy nem tetszik amerre tart az életünk, és nem fogok további 40 évet várni a megoldásra. Azt egy szóval sem említettem hogy nem teszek érte semmit. Pont hogy én teszek érte többet jelenleg. A fiamnak is azt tanítom hogy a problémákat meg kell oldani, de feláldozni magam, a nőiességem nem fogom. Anyám megtette és mire ment vele? Boldogtalan volt és mi veszekedések közepette nőttünk fel a nővéremmel. Nem fogom a fiam ennek kitenni. A gyereknek nyugalomra és biztonságra van szüksége. Ha az anya nincs jól, a gyerek sincs jól. Ezért mondom, hogy ami nem megy tovább, azt nem kell erőltetni ha már mindent megtettünk a dologért.

32/N

2019. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
100%

77.

Teljes mértékben igazad van. X év ide- oda, senkinek se kötelező tűrni, hogy a pàrja elkényelmesedjen, ellustuljon, ezàltal pedig az ő nyakàba szakadjon az összes otthoni munka ( a màsik mellett amiért fizetést is kap). Ha a tàrsunknak fontosak vagyunk, nem hagyja hogy egyedül robotoljunk munka mellett.

2019. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 Diazepam ***** válasza:
0%
Minek szül gyereket az, aki aztán reggel fél 5től este 9ig nincs otthon? Hogy mered a párodat okolni bármiért is? Te inkább dolgozol minthogy a gyerekeddel legyél, azt meg ne próbáld meg bemagyarázni hogy ez az egyetlen munkahely az országban. Ha a férjed nem lenne el tudod tartani magadat és a gyerekedet? És mégis ki vigyázna rá amíg te 12 órázol? Kinek passzolnád le, hogy kb nevelje fel helyetted?
2019. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
0%

#76

Akkor nem értelek meg. Ez olyan világi probléma, ez a takarítás kérdés, amit egy hozzám halandó véletlenül sem érthet meg. Azt hiszem összetehetem a kezem, hogy az éhezés, a mély szegénység, a világ pusztulása mellett nem kell még ezt a terhet is elviselnem mindennap, hogy takarítanom kelljen.


A kompromisszum nem egy szerződés. Arra céloztam, hogy elhiheted, te sem vagy tökéletes és neked is vannak a dolgaid, amik zavarják, de elfogadja. Egyébként meg nem védem, senkinek nem törik le a keze, csak mert takarítani kell. Sem neki, SEM NEKED. És ez nem a másik függvényében változik. Ha változnának az emberek, akkor a barátod a megbeszéltekhez tartaná magát, mintegy változna, de nem teszi, így kicsit ellentmondásos, de ez egyébként sem dogma, mint sem általános dolog. Például te is hozzászokhatnál, hogy takarítanod kell, de nem teszed.


Így is úgy is kell takarítani, az, hogy neked 12 órát kell dolgoznod, a te problémád, amit nem másnak kell kompenzálnia. Az, hogy ingázol, szintén a te problémád, amit nem másnak kell kompenzálnia. Ezeket te választatottad, vállalj felelősséget érte, ez azzal jár amivel jár. Ugyanígy minden más fárasztó lenne, erről te tehetsz. Válts munkahelyet.


Hát nem tudom, itt minden nőnek két hetes programnak tart a takarítás, bár én valahogy nem érzem így. Igen, mindjárt jön a családi ház, portörlés, vízkőoldás zuhanyzó/kád/wc sikálás, ablakpucolás, porszívózás, felmosás, főzés, mellette gyerek, igen-igen. Köszöntelek a felnőtt világban, rajtad kívül még jó pár millió ember csinálja ezt nap mint nap. Persze én biztos nem tudom, én soha nem csinálom ezeket :(


Persze ha elválsz, akkor k**vára könnyebb lesz minden, akkor már mást sem fog senki megcsinálni, kevesebb pénz lesz, cserébe minden rád hárul, akkor aztán bejön majd a k**va jó élet. Zseniális.


Nem az a röhejes, hogy fáradnak érzed magad, az sem röhejes, hogy a párodnak szerinted be kéne segíteni, így van, be kéne neki segíteni. De ezért eldobni egy kapcsolatot és minden problémát arra levetíteni, hogy neked takarítanod kell, igenis röhejes.


Ha nem szeret, ha alkoholista, ha ver, ha megcsal, akkor nyilván. DE CSAK MERT NEM TAKARÍT. Azt hiszed a másik tökéletes lesz? Mindenkinek vannak hibái, ha nem a takarítással, akkor majd mással lesz gond, mert nem vagytok királylányok, mi meg nem vagyunk királyfik mese országban.


#79es átállt a "sötét oldalra" :O

2019. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!