Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van felhaborodva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van felhaborodva egy pasi, ha azert lett kidobva, mert otthon nem kepes felesbe elvegezni a hazimunkat?

Figyelt kérdés

"Emiatt nem muszaj felrugni egy kapcsolatot"

Pedig de.

Sajnos a legtobb nonek is alap,hogy kinyalja a pasija segget es mindent megcsinal helyette, es elturi akar elete vegeeig.


2019. okt. 16. 18:18
 51/97 Diazepam ***** válasza:
100%
A történelemben is minden zseni depressziós lett a végére. Egyszerűen ez történik ha túl okos vagy. Boldogok a lelki szegények mert megnéznek egy szabópéter videót és rendbejön az életük. :D
2019. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 A kérdező kommentje:

43as

neked is annyit sikerult kihoznod a mondandodbol,hogy a no engedjen es csinalja meg csakazertisaferfihelyett.

Koszonjuk, idofecserles helyett elmosogathattal volna.

2019. okt. 16. 20:24
 53/97 anonim ***** válasza:
92%

#43:


"A másiknak kedvességből..."

Oksi, de csak ha kölcsönös, és nem egy lusta disznó várja el.



"Hímsoviniszta, ez tetszik.

Kérdező: A férfi csinálja meg a felét a házimunkának

Férfi válasz: A nő keresse meg a felét a közös vagyonnak

Nő válasz: Te hímsoviniszta disznó"


Szó nem volt közös vagyonról.

Honnan tudod mennyit keresek? ELárulom, jól keresek. Ettől függetlenül nem várom el, hogy a férfi egyedül végezze a házimunkát, viszont egyedül én sem fogom, keresettől függetlenül sem. A többet kereső fél nem házi csicskát vásárol a kapcsolatban. Ráadásuk, hogy ki mennyit keres, az változó lehet. Nehogy már a bevétel határozza meg, kinek kit kell kiszolgálni!



"Én megértelek, de azért valljuk be, hogy ezért 14 év házasságot eldobni 2 gyerekkel, több mint röhej kategória."

Csak 32 éves. Bőven fiatal, hogy új életet kezdjen és ne boldogtalan kapcsolatban éljen kora 30 évesen.


"Ide igen kevés normális és értékes ember jár."

Igen. Veled sem gazdagodtunk.

2019. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
29%

#51


Irigylem őket. Bár én vagyok zseni, csak fura. Nem jó értelemben.

2019. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 Diazepam ***** válasza:
100%

Ebben az országban nem érdemes valakit a fizetéséből megítélni (bár szerintem alapból sem kéne).


Itt egy pizzafutár kétszer annyit keres mint egy ápoló.


Akkor most nyaljam ki a seggét a pizzafutár pasimnak, csak mert én ápolóként alul vagyok fizetve? Vagy hagyjam a faxba a hivatásomat, dögöljenek meg a betegek, menjek hordjak én is kaját a lusta népnek?


Ez csak egy példa volt, de mindent elmond.

2019. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
100%

Diazepam

Nagyon egyetértek veled. Amióta az eszemet tudom, mindig irigyeltem a fiúkat/férfiakat. Utálok nő lenni.

2019. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy Európa majdnem hogy csak leghimsovinsztább nemzete vagyunk, egy-két keletibb országban rosszabb csak a helyzet.

Bőven van még hova fejlődni.

2019. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
30%

#55


Ez is egy nagy kicseszés, máig nem értem miért van ez így. Szinte csak és kizárólag az olyan munkák vannak díjazva ahol szemétkedni kell, meg "ügyeskedni", mint politikus, bankár, bróker, fehérgalléros bűnöző.


A "pizzafutár" is csak a jatt miatt keres jól ami láthatatlan jövedelem és szinte minden szegényebb ember abból él. Kezdve a sunnyogó "Kéccázér jó lesz jegy nélkül" buszsofőrtől, a jattot kapó pizzafutár-postás-pincér jellegű munkákon át a hálapénzt szedő orvosig.


Aztán van még egy akik jól keresnek, akik cserébe napi 16 óra robotot kapnak, mint ácsok, IT fejesek.

2019. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
28%

#57


A falvakban sosem fog ez változni. Oda alig jut el bármi is a kultúrából. Idős paraszt-bácsik leszármazottai, általában alkoholista fehér söpredék és kisebbség él arra csak. A többség menekül, de cseberből vederbe, mert pesten se lesz jobb életük.

2019. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 Diazepam ***** válasza:
100%
Mert megtehetik. Kihasználják ha valakinek van hivatástudata és szereti amit csinál. Egy takarítónak nem fognak már minimálbért adni, mert szemberöhögi őket és lelép. Egy pl tanár nem fog egyik napról a másikra váltani, ha ez volt az álma és mondjuk szereti is a gyerekeket. Most azért van munkaerő hiány a fontosabb szakmákban mert akik elkezdik kitanulni a dolgot pontosan látják hogy mennyit fognak keresni vele.
2019. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!