Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van felhaborodva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van felhaborodva egy pasi, ha azert lett kidobva, mert otthon nem kepes felesbe elvegezni a hazimunkat?

Figyelt kérdés

"Emiatt nem muszaj felrugni egy kapcsolatot"

Pedig de.

Sajnos a legtobb nonek is alap,hogy kinyalja a pasija segget es mindent megcsinal helyette, es elturi akar elete vegeeig.


2019. okt. 16. 18:18
 61/97 Diazepam ***** válasza:
S emiatt inkább ki se tanulják. A lényeg lemaradt. :D
2019. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
15%

#44

Az a baj, hogy én pontosan emlékszem, hogy mit mondtam, így tudom, hogy amit írtál az hazugság.


#45

Férfi oldalról is fellehet ilyet sorolni.


#48

Sértettség.


#52

Én ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy sokkal pedánsabb vagyok mint mondjuk te, s sokkal nagyobb rendet és tisztaságot tartok, mivel igényem van rá. Nekem annyit sikerült kihoznom magamból, hogy abba kéne hagyni az egymásra való mutogatást és mindenkinek saját magával/saját nemével foglalkozni, azokat a hibákat megoldani, nem pedig a másikban keresni a bűnbakot sértettségében.


#53

Természetesen kölcsönös.

De egyébként ha nem is kölcsönös, ha engem "csicskáztatnak" a te szavaiddal élve, az nem engem minősít. Azért mert én kedves és figyelmes vagyok, míg a másik "lusta disznó" az nem engem minősít. Ezért mondom, hogy nem a másikkal kéne foglalkozni. Egyébként ebből a takarítás ügyből akkora perpatvart csinál minden nő. Én k**va sokat takarítok, de nem akarok kötelező nyűgnek felfogni. Megcsinálom, mint ahogy eszek, iszok, wc-zek. Hozzá tartozik az élethez. Nem másért, hanem magamért csinálom. Egyébként meg senkinek nem kötelező se takarítani, se főzni, ki-ki miben és hogy érzi jól magát.


Mit számít mennyit keresel? A reakció, az szánalmas, az nélkülöz minden önkritikát, gőgös. Neked "csicskasági" komplexusod van, mert ez a folytonos folyvást büszkeség, nem tudsz érvényesülni, vagy mi a gond? Az a csicska, aki csicskának gondolja magát. Egyébként meg már elmondtam. Nem a másikért van az embernek jó fizetése sem, ahogy nem a másikért takarít. Ha te azért érzed magad csicskának, mert az életben takarítani kell, akkor keress még jobban és fogadj fel takarítót. Probléma megoldva.


Zseniális meglátás. Kit érdekel mit rejt a 14 év, a két gyerek, de mivel a férfi nem takarít, ezért boldogtalan az élet. Váljanak el, mint a magyarok 70%, meneküljenek a probléma előtt, biztassák erre gyerekeiket is, akik had növekedjenek fel máris csonka családba, hátha ők is ilyenek lesznek, mert látjuk ám, ez a korszellem jót tesz a kapcsolatoknak. Te is biztos azért vagy ennyire megsértve, mert jó élményeid vannak.


Elárulok valamit. Sajna nem érted vagyok, ahogy a világ sem körülötted forog :)


#57

Igen, igen!

2019. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
17%

#62


Akkor csak sima általánosítások lehettek, amiket hallok elehet amúgy is. Ilyen "légy pozitív" meg "reméld, hogy jobb lesz" meg "mosolyogj többet" - mintha ezektől bármi is változna. Főleg, hogy képtelenség egyszerre 4-5 téren javulni egyszerre.

2019. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
100%

#63

Nem nem. Kézzel fogható, dolgokat mondtam, amiket meg kell és meg is lehet csinálni. Konkrét cselekvéseket.

2019. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerű butasàg, ha valaki ezt nem képes megérteni. Megnézném az ilyen palit, hogy vakarja össze a lakàst/ házat rendszeresen, munka utàn, 2 ember utàn, amíg az asszony tesped a tv vagy a szàmítógép előtt. És akkor még persze àlljon készen a rendszeres szexre is az, aki nonstop robotol? Vicc.

Nàlunk alap, hogy mindketten kivesszük a részünket. Nem maradtam volna együtt olyan férfival aki konkrétan a dugható cselédjének néz. Borzasztó megalàzó és igénytelenség lenne.

2019. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
100%

#59 Butaság, a nagyszüleim igazi, régi vágású parasztok voltak, és náluk teljes egyenjogúság volt. Soha nem volt az asszonynak kuss a neve. Mamám szét is verte volna az öregem fejét, ha csicskának nézi.

Egyébként meg nem értem ezt a drámát, nálunk nincs ezen vita. Nem osszuk ki a munkát egymásnak. Egyszerűen nem hagyjuk cserben a másikat, nincs olyan, hogy valamelyikünk azt mondja, hogy ő most lefekszik, mert csak "férfi" vagy "női" munka van, a másik meg szakadjon meg, azt' le van ejtve. Nem tudom, akik így élnek házasságban, azoknál ez hogy működhet. A férjem napi tíz órát dolgozik, én nyolcat, nem fogok két órán át fetrengeni, mert úgy a feles az otthoni meló. Csinálom, amikor hazaér meg együtt befejezzük, ha nem végzek. Ha neki van dolga az udvaron, megyek én is ki, amit tudok segítek.

2019. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
0%

#64


Ez időben mikor történt? Visszakeresném. De remélem nem olyasmi volt, hogy tanuljak angolul és menjek külföldre, mert az nem járható út.


Most nem emlékszem rá, hogy írtál volna, de mindig kiesik mi történt régebben...

2019. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
83%

#66

Az a baj, hogy ehhez át kéne lépni a sértett óvodás szintet, ami mint láthatjuk, Magyarországon az emberek 80%-nak felnőtt korára sem megy. Sem később.

2019. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
20%
#68 Én mindig, amikor ilyeneket olvasok itt, azt remélem, hogy csak iskolások, egyetemisták vagy nem tudom... mamahotelesek írogatnak. Nem akarom elhinni, hogy olyanok csinálják a feszkót, akiknek gyereke, saját otthona van.
2019. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
18%

#68


Ha az vagy akinek gondollak, akkor az a válaszom, hogy amint felmondtam ezek elérhetőek lesznek, de addig biztosan nem. A munkahelynek csúfolt kínzás után csak aludni van kedvem. Úgyhogy majd márciusban és áprilisban amikor két szabad hónapom akkor lesz kapacitás ezekre. Addig biztosan nem, mert ma is csak szédelegtem délután. Munka mellett nem lehet haladni.

2019. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!