Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van felhaborodva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van felhaborodva egy pasi, ha azert lett kidobva, mert otthon nem kepes felesbe elvegezni a hazimunkat?

Figyelt kérdés

"Emiatt nem muszaj felrugni egy kapcsolatot"

Pedig de.

Sajnos a legtobb nonek is alap,hogy kinyalja a pasija segget es mindent megcsinal helyette, es elturi akar elete vegeeig.


2019. okt. 16. 18:18
 41/97 anonim ***** válasza:
23%

#39


Valószínűleg igazad van. Csak azt nem tudom, ha így van, miért nem tudok én csak simán normális lenni és kész? Miért kell ennek így lennie, miért kell, hogy ilyenkor agyonnyomjon az, hogy mindent elszúrtam az életemben és már jó nemigen lesz... Rettegek a jövőtől.


Nekem is jobb érzés volt "mániás" állapotban lenni, emlékszem rá milyen volt és ez az ami most nincs. Valami hiányzik. És nem tudom mi az ami mondjuk még júliusban megvolt, amikor még jó érzés volt a legtöbb dolog, itt is jókat beszéltem, pozitív visszajelzések voltak... Mi tűnt el, miért tűnt el, miért nem tudom visszaszerezni, miért vagyok mindig álmos vagy fáradt, nem látok kiutat ebből amiben élek, vagy ha mégis az mind csak illúzió, nem vagyok sem erős, sem pedig kitartó ahhoz, hogy jobb legyen.


ÉS valószínű tényleg nem lenne így, bár arra kínosan ügyelnék, hogy soha ne használjon ki senki. Erre minden emberi kapcsolatomban külön figyelmet szentelek. Jó érzés segíteni, de nem lenne jó érzés baleknak lenni. Valahol a kettő között kellene maradni.


Annyira üres itt minden. Csak a status quo van. És tényleg nem tudok olyan lenni, mint a klasszikus trollok vagy a nagyon hülyék - bár néha lehet jobb lenne olyan egyszerűnek lenni.

2019. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%
Az hogyan lehetséges, hogy a nők elvileg egy olyan hapsival jönnek össze, aki a jég hátán is megél, viszont ezek a hapsik otthon még egy tányért sem képesek elmosogatni, levinni a szemetet, vagy egy egyszerű villanyszerelési munkát sem képesek megcsinálni? Ez hogyan lehetséges, lányok?
2019. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
18%

Jól van, én nem akartam erre a kérdésre válaszolni, mert minek. A nők felháborodottan a férfiakra mutogatnak, a férfiak meg a nőkre. De azért drága III.Edricus Anxious barátom, akit még mindig nem értek mi a francért van itt, ki állok.


#10

Tudod ez a baj, hogy te így gondolkozol. A másiknak kedvességből teszünk dolgokat nem "csicskaságból". Ennyi erővel ő sem a csicskád, hogy amit plusz munkával megszerez az te élvezd, akkor ha ő 200 000-el többet keres, de ne élvezd ki ezt, mert ez csak az ő munkája. Sértettség helyett néha illene gondolkodni, bár sosem értem, hogy mindig a legcsóróbb emberek kérik ki maguknak a hangnemet. Az életben kellett volna megmutatni milyen hangosak vagytok.


#15

Te mit csinálsz? Az, hogy a felesbe végezzétek a házimunkát, az mi ha nem szabály? Tudom, tudom, néha van bennem egy kis nőgyűlölet, de amikor ennyire ragyogó az önkritikát, akkor mit csináljak? Igazából gyűlölet egész biztos nincs, csak mély szomorúság. Viszont legalább jobb híján majd most ezzel is betámadhattok, mint valami jobbféle kormánypropagandista.


#17

Nagyon büszke lehetsz magadra, hogy semmit nem tudsz felmutatni. Biztos a szerénységedért van úgy oda mindenki. Bár van aki egy lyuknál nem szeretne több lenni. Minden esetre én elhiszem, biztos szép lyuk vagy.


#23

Hímsoviniszta, ez tetszik.

Kérdező: A férfi csinálja meg a felét a házimunkának

Férfi válasz: A nő keresse meg a felét a közös vagyonnak

Nő válasz: Te hímsoviniszta disznó!


Női komment: Összesen egy egyetemen van, de szerencsére ennyiért is elvisznek utazgatni, kajálgatni, nekem meg csak szépnek kell lennem.

Férfi komment: Ez azért így nincs rendben.

Másik női komment. TE BÜDÖS HÍMSOVINISZTA.


#26

Bár neked lenne valaha önerőből 120-as havi fizud :/


#29

Büszke k**vát mindig egyszerre szórakoztató és lesújtó látni. Sajna nem ritka.


#35

Én megértelek, de azért valljuk be, hogy ezért 14 év házasságot eldobni 2 gyerekkel, több mint röhej kategória. Kompromisszum. Neked is biztos vannak idegesítő szokásaid, le kell nyelni. Ezekre épül egy kapcsolat. Bizonyos kor felett, meg egyébként sem, nem annyira változnak már az emberek. Ezt el kell fogadni. Ezt oda-vissza mondom, nem csak neked mint nő.


#39

Én is mondtam már neki, hogy elkezdhetné a "való élet" nevezetű játékot, de látod milyen, ő mindenképp itt akarja terjeszteni a magábafordulását ...


#42

Az emberek képmutatók. Meg azért ne a suttyó tescó pénztáros magányos, félk**va gyakorisnépből kell levonni a konzekvenciákat. Ide igen kevés normális és értékes ember jár.

2019. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
23%

#43


De mégis hogyan? Semmi gyakorlattal, hogyan kellene elkezdeni, merre kellene menni, hogyan lehet elkerülni a bajt és a többi kellemetlenséget? Ezt még sosem mondta senki, szerintem te sem, bár nem tudom ki vagy. A legtöbben csak általánosító közhelyeket szoktak mondani, amivel nem tudok mit kezdeni, mert semmi konkrétum nincs benne.


Meg nem tudod milyen érzés amikor tudod, hogy nem vagy jó igazán semmiben. És így nem tudod mire alapozz.

2019. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 Diazepam ***** válasza:
94%

"Akkor mivel egyensúlyozza ki a dolgot? Valamivel ki kell, mert ez nem így igazán fair."


Szerintem az sem fair hogy a nőnek kell menstruálni, terhesnek lenni, szülni, szoptatni. Ezt mivel fogjátok ellensúlyozni?

2019. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
65%

#45


Ebből "csak" a menstruálás kötelező, a többi kihagyható.


De az is elég, igazából nem tudom a természet miért ilyen kegyetlen. Ha ki lehetne irtani a dolgot én kiirtanám, vidámabb hely lenne a világ, ha nem kellene szegény asszonyoknak szenvedni csak azért, mert a természet képtelen volt normális biológiai folyamatot létrehozni, hanem csak és kizárólag fájdalmasat tudott kialakítani. Emiatt mondom, hogy az élet szar. Hogy is lehetne jó, ha a nagyobb része fájdalom és kín?

2019. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellene más csak pénz, hogy abból lehessen finanszírozni az életben való előrehaladást, de anélkül nem lehet haladni. Én egész életemben a pénz hiánya miatt kínlódtam, emiatt kellett abbahagyni a felsőbb tanulmányaimat, mert nem volt rá pénz, emiatt nem nagyon voltak ismerőseim sem, mindig kigúnyoltak, mikor az árakat kérdeztem pl. egy kajáldában, mert nekem kiszámolt pénzem volt és nem végtelen, mint a többieknek.


De pénzt szerezni... Nem tudom hogyan lehet. Rendes munkával bizonyosan nem, ebben már biztos vagyok.

2019. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 Diazepam ***** válasza:
90%

Kihagyható.


Akkor menjünk tovább. 10-ből kb 8 pasi nem hajlandó gumit húzni. Megoldás? A nő szedi a hormonokat. Vagy dughatja fel magának a hormonmentes gyűrűket havonta. Hatalmas élmény. Ha mégis becsúszik a nő megy abortuszra, ő szenved a lelki és fizikai következményektől.


Persze itt most mindenki esküdözni fog, hogy neki nem gond a gumi. Kapcsolat elején is ez a vakítás megy.

2019. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 Diazepam ***** válasza:
91%
Nekem már az sokat dobna az életkedvemen ha pasi lehetnék.
2019. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
36%

#48


Akkor ebben is csak rossz megoldások léteznek... Van a világon olyan dolog ami simán csak jó és kész, semmi mellékhatás vagy "büntető következmény" nélkül? Áh, dehogy van. Ez olyan szomorú.

2019. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!