Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti is kettesben töltitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kettesben töltitek a párotokkal a Szentestét? Mi igen párommal.

Figyelt kérdés
Ha valakink megsértődne is kettesben maradunk,a többi nap mászkálunk úgyis. Mindkét oldalról hívtak minket aznap estére de mostantól kettesben töltjük. A legdurvábbat akkor hallottam amikor a férfi-nő pár külön(saját) szülőkkel töltötte a Szentestét..na ilyet mi nem csinálunk. Megjegyzést fogunk kapni hogy együtt de ide vagy oda menjünk..Nem fogunk.

2019. dec. 12. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi is így töltjük. Senki nem haragszik meg érte. Eleinte anyós húzta a száját de már elfogadta.
2019. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:
Nem durcázok. Más kommentelő is írta h anyósa húzta a száját. Párom szülei is fogják. De finoman meg lesz mondva nekik,hogy nem.
2019. dec. 12. 12:15
 13/68 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a probléma tárgya?
2019. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kettesben töltjük párommal. 36/n
2019. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőm 3 éve él a "PÁRJÁVAL" :) és a szentestét mindenki a saját szüleinél tölti. Sőt az egész karácsonyt, majd 27-én találkoznak. Mondtam, ahogy nektek jó. Hogy másik kolléganő mondta neki, neki ez fura és mégis "milyen kapcsolat ez"? Kérdezte ezt az, akinek az egész kapcsolata 4 éve csak látszat, az albérleti díj megfelezéséről és némi irtózásról szól, illetve azóta nem volt ideje elválni sem a férjétől.

Viszont ők biztosan együtt töltik a szentestét, hisz az ő kapcsolatukban legalább a látszat tök rendben. Mondjuk más se.


Egy szó mint száz: ahány ház, annyi szokás. Ezt mindenki maga tudja, hol és hogy szeretné az ünnepet tölteni.

2019. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Na azért az elég meredek amit írtál!! Megszakadna a szívem ha külön kellene. Hívnak engem is a párom rokonai természetes hogy az én családom is Őt. Szerintem ha 25-26 körül néhány órára távoli rokont csak az egyik fél látogat belefér..de szűk családot inkább ketten.

2019. dec. 12. 13:07
 17/68 anonim ***** válasza:
87%

Rendben van, persze, úgy és ott töltitek a karácsonyt, ahogy és ahol szeretnétek.

De az a hangnem, ahogy leírtad, mit volt a "legdurvább", amit hallottál, arra utal, hogy kicsit túlliheged ezt az egészet.

Mi négy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, egyetemezünk, dolgozunk, nem együtt lakunk(bár laktunk már, amikor a helyzet engedte), ennek ellenére teljesen rendben tartjuk, hogy külön karácsonyozunk. Lesz még időnk kettesben is, bőven. Én imádom az itthoni szentestei halászlét, a szüleimet,másnap a testvéreimet és a gyerekeiket. Itt akarok velük lenni, amíg van erre lehetőségünk. Barátnőm pot ugyanígy van ezzel az ő családján belül, ezért ő meg otthon lesz. Majd 26-27ikén találkozunk.

Csak azt mondom, hogy ezt nem kéne, hogy durvának fogd fel, mert semmi sincs benne.

Ha majd lesz gyerekünk, akkor minden bizonnyal családként, otthont teremtve, külön fogjuk megélni a szentestét. De addig..? Minek? Egymásért? Az év össz napján megmutatjuk egymásnak, mennyire szeretjük a másikat. Épp elég az.

2019. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
"De addig..? Minek? Egymásért? " 😂 Igen..IGEN. egymásért.. kiért másért ha nem egymásért... "Épp elég az." Hát igen,talán egymás miatt jó együtt lenni.
2019. dec. 12. 13:54
 19/68 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a Szentestét én is, ő is a saját szüleivel tölti. 25-én én megyek általában ebédre hozzájuk, 25-én este nálunk alszik és 26-án nálunk ebédel.
2019. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
Sajnálom a "párodat" hogy olyan "ferfi" van "mellette" aki szerint nem a legerősebb a szerelem. Te vagy az egysíkú,érzéketlen, nem lovag,nem férfi..senki. Tedd meg a szívességet: NE ÍRJ ide többet. Leírtad ti hogy csináljátok nemmmmmm vagyok rád kíváncsi. CSAK A VÁLASZOKRA.
2019. dec. 12. 15:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!