Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti is kettesben töltitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kettesben töltitek a párotokkal a Szentestét? Mi igen párommal.

Figyelt kérdés
Ha valakink megsértődne is kettesben maradunk,a többi nap mászkálunk úgyis. Mindkét oldalról hívtak minket aznap estére de mostantól kettesben töltjük. A legdurvábbat akkor hallottam amikor a férfi-nő pár külön(saját) szülőkkel töltötte a Szentestét..na ilyet mi nem csinálunk. Megjegyzést fogunk kapni hogy együtt de ide vagy oda menjünk..Nem fogunk.

2019. dec. 12. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
18%

Na a miénk még jobb lett 😠

Már ma jön após nem bírja ki 24.-éig.De közben 24.-e ebédre mennünk KELL párom anyukájához meg élettársához. Após ugye itt,25.-én megy majd haza amikor az én szüleimre is futja majd az időből. Pláne ha nem talál ki még valaki valami bziságot....😑😑😑

2019. dec. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Mondd parodnak h "nem jon apukad szivi" ! Es ne engedd be. Mi a gond ?????? :)
2019. dec. 23. 08:36
 63/68 anonim ***** válasza:
11%
Nem mondhattam,nem mondhatom,mert az apja....Bár én a saját szüleimet ha jól emlékszem 1 alkalommal láttam vendégül nálunk. Ritkán járnak Pesten,akkor sem alszanak itt,hiába 130km-re laknak.Jönnek-mennek,nem akaszkodnak a nyakunkba. Az ő apja 18km-re lakik és ha eljön akkor 2-3 napig marad. Havonta minimum 2 alkalommal. Otthon unatkozik ,nyüglődik , a páromnak vinnyog a telefonba,hogy jaaaajj de unalmas faxom stb...eljön és este 8-tól reggel 7-ig alszik ,felébred kikell szolgáljam kajával majd elalszik a fotelben,délben az újabb kiszolgálási időben felébred,eszik,majd újra alszik.... Mindeközben,mivel utálom ha valaki alkoholizál (ő 1 éve nem teheti mert megbetegedett,de előtte masszív alkomegbetegedett ő mondja a páromnak "menjünk már le a boltba azt vegyünk Neked valami piát,hogy igyál" Hát a jó édes anyádat azt.. a saját házasságát ezzel a rohadt piálással zúzta szét,most nyilván a miénk jönne soron szerinte...
2020. jan. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,telefon jól ősszehozta. Szóval a betegsége előtt masszív alkoholista volt kb. 42 éven át.
2020. jan. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
3 hónappal Karácsony után, egy világjárvány közepén mégis mi értelme volt kiemelni ezt a kérdést?
2020. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Március 24 van, szenteste pont 3 hónapja volt. Hm... :D
2020. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

Mert mar VOLT Szenteste!! Es akinek van ideje ugyis otthon ul mint en..felelevenitheti! Hogy kivel toltotte??

Igen xD 3 honapja pont!

2020. márc. 24. 19:49
 68/68 anonim ***** válasza:
"Mék" kötsög pontozott le folyamatosan ? 😁😁 Biztos alkesz vagy akaszkodó kis b✴zi 😁😁
2020. ápr. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!