Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti is kettesben töltitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kettesben töltitek a párotokkal a Szentestét? Mi igen párommal.

Figyelt kérdés
Ha valakink megsértődne is kettesben maradunk,a többi nap mászkálunk úgyis. Mindkét oldalról hívtak minket aznap estére de mostantól kettesben töltjük. A legdurvábbat akkor hallottam amikor a férfi-nő pár külön(saját) szülőkkel töltötte a Szentestét..na ilyet mi nem csinálunk. Megjegyzést fogunk kapni hogy együtt de ide vagy oda menjünk..Nem fogunk.

2019. dec. 12. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem furának, hogy együtt élnek és külön szentestéznek. Majd ha lesz gyerek, nyilván családilag otthon töltik.
2019. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
92%
Több mint 6 éve együtt, együtt is lakunk és soha nem karácsonyoztunk közösen. Én hazautazom az én családomhoz, ő az övéhez,majd amikor visszajövünk + szilveszter kettesben vagyunk
2019. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

Nem esik rosszul h nem vagy mellette a családjával egy órácskát sem akkor? Hogy együtt vagytok hogy mellette vagy,ilyesmi?

Ja hát mindenki máshogyan látja. Mi se vagyunk "Karácsony mániásak" sőt fa sincs. :D

2019. dec. 12. 15:42
 34/68 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most mivan?? :)
2019. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:
Bántottak engem mert erősködtem h a szerelem az első. Mindenkinek más az első. Valami finom sütit szeretnék elkészíteni.
2019. dec. 12. 15:56
 36/68 anonim ***** válasza:

"Hogy érted,kiosztotta beszólt h mit képzeltetek? "


Igen. Ünnep előtti héten oda akarta citálni a fiát (mint valami gyereket), hogy beszélni akar vele, mert ilyet NEM LEHET. Vőlegényem mondta, hogy ünnep előtt már nem tud menni, mert egy csomó dolog összejött, 25-én találkozunk, ha úgy jó nekik, és vigyünk-e valamit. De abszolut nem volt elfogadó az öreg, hívogatta a fiát telefonon és mocskolódott. Hogy mi mit képzelünk, "papás-mamást" játszunk, meg ilyenek. Mármint hogy együtt merészeljük tölteni 24-e estét a saját otthonunkban. ÁÁÁ, korlátolt egy ember. A lényeg, hogy szerencsére a vőlegényem nagyon higgadt és nyugodt volt. Ja, és ami fontos: 25-én őnáluk, na persze vágni lehetett a levegőt (ugyebár "miattunk"). Hogy mi nem voltunk ott Szenteste.

2019. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:
😨😨
2019. dec. 12. 16:35
 38/68 anonim ***** válasza:
85%

Szenteste apukámhoz megyünk, mivel anya már nem él, egyedül van az öreg. És képzeld félreteszem a szerelmet ezen az egy napon és a párom ebben partner. Mi minden nap együtt vagyunk, ő minden nap egyedül.

Tudod vannak helyzetek amikor nem az a lényeg, hogy szembe menj mindenkivel mint egy tini. Most azt hiszed milyen karakán és vagány vagy...nem vagy 🙂

Szép a szerelem de a többi társas kapcsolat nélkül nem sok.

Amúgy meg a karácsony nem a szerelmesek, hanem a szeretet ünnepe.

2019. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!


Egyrészt senkit sem érdekel, hogy te kivel töltöd az ünnepeket.

Az sem érdekel senkit, hogy szerinted milyen gáz itt mindenki, aki másként csinálja.


Ennek a kérdésnek semmi értelme, te nem releváns információt akarsz gyűjteni számodra kevésbé ismert témában, hanem dicsekedni. Kíméld meg tőle a gyk népét!

2019. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:
A te (es most a legaprobb betuvel ertsd..) velemenyedre sem kivancsi senki..en sem.. sot rad sem. Megis ide irtal. Kimelj meg a locsogasodtol. Koszi. Miert dicsekednek.. csak kerdeztem. Ez sehol sem volt dicsekves csak egy korrekt helyzet felvazolasa de aki inkorrekt helyzetben van annak valoban tunhet.. "dicsekvesnek" ami nem az...
2019. dec. 12. 22:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!