Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti is kettesben töltitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kettesben töltitek a párotokkal a Szentestét? Mi igen párommal.

Figyelt kérdés
Ha valakink megsértődne is kettesben maradunk,a többi nap mászkálunk úgyis. Mindkét oldalról hívtak minket aznap estére de mostantól kettesben töltjük. A legdurvábbat akkor hallottam amikor a férfi-nő pár külön(saját) szülőkkel töltötte a Szentestét..na ilyet mi nem csinálunk. Megjegyzést fogunk kapni hogy együtt de ide vagy oda menjünk..Nem fogunk.

2019. dec. 12. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom szerintem ossze lehetne hangolni ugy hogy a masik fel csaladjat is lathassak a parok tagjai. Nekem rosszul esne ha nem hivnanak meg.. En nem ertem gogy birjak ki. Az ebed vacsora stb idopontokkal ugy jatszunk hogy mindenki lassa a masik fel rokonait is.
2019. dec. 14. 07:46
 52/68 anonim ***** válasza:
200km-re van a két család. Mindkét helyen vannak közeli rokonok,akikkel nagyon szoros a kapcsolat. Karácsonykor a család mindkettőjüknek az első. Az év bármely napján együtt lehetnek,de ilyenkor kibírják egymás nélkül. Nem arról van szó,hogy nem látnánk szívesen tesóm barárját vagy tesómat a másik család. De most utazzanak több száz kilométert egy-két órára? Szilvesztert már úgy is közösen töltik.
2019. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:
Azert igy mas persze,a dolog.
2019. dec. 14. 10:54
 54/68 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valakinek fura lesz, de mi a volegenyemmel külön töltjük a szent estet. Nekünk 23-a és 25-e a kettesben töltös nap. Megbeszéltük, hogy amíg él, szeretett nagymamája, addig otthon lesz, természetesen hívott, hogy menjek én is, de mivel én is nagyon jó viszonyt apolok a szüleimmel így én haza megyek. Nekünk ebből nincs feszültség vagy feszko. Nyilván ha lesz gyerekünk akkor más lesz a szitu.
2019. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
63%
Nem olvastam végig de én ezt írom. Szenteste a család legyen együtt. Ha ti úgy vagytok egy pár hogy férj és feleség akkor legyetek együtt, egyébként a szülőkkel kell lenni
2019. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:
Közöltük a szülőkkel e tényt. :D nem lett vita. Párom felől (szülők) nem értik miért kettesben de elfogadták hogy később.
2019. dec. 16. 10:14
 57/68 A kérdező kommentje:
Az mindegy hogy papíron e! Élettársak vagyunk. Olyan nincsen hogy "kell" olyan vagy hogy szeretnénk akarjuk. Aztán majd még komolyodik köztünk. Frissen összeköltözött élettársak. :) És fontos a család is,ezért a többi nap megyünk együtt. Akik nem férj + feleség gyerekkel azok is vannak kettesben szenteste de nem mindenki.
2019. dec. 16. 10:17
 58/68 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem az a bajuk,h miért vagyunk együtt hanem hogy kettesben miért nem megyünk csak később. De ennyi erővel az én családom is mondhatná ezt.. :)
2019. dec. 16. 10:23
 59/68 anonim ***** válasza:
88%

Akkor most én is kiakasztalak.6 éve élek a párommal, és még soha egyetlen egy szentestét sem töltöttünk együtt. A 24-e a tágabb családé. Én biztos nem tölteném az öcséim nélkül, és emiatt a páromtól sem várom el, hogy leszarja az anyukáját,akinek a Fián kívül kvázi senkije nincs,es ulhetne otthon tök egyedül Szenteste.

Ettől még nagyon szeretem, és az év 99%át együtt töltjük, de van, hogy kompromisszumos megoldás kell.

2019. dec. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:
Nincs edestestverem de ha lenne,megbeszelnem vele hogy 25 vagy 26-27en talalkozzunk. Biztos nem sertodne meg. Valodi rokonaim se sertodtek :D
2019. dec. 19. 08:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!