Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párom kicsivel többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom kicsivel többet keres, akkor jogosan várja el, hogy az összes házimunkát én végezzem el?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 05:17
1 2 3 4 5
 11/48 acelsziv ***** válasza:
90%
És miért vagy olyannal, aki nem asszonyként, hanem cselédként kezel?
2020. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
81%

9# miért tartaná el? Ha hatszor többet keres, akkor az azt jelenti, hogy a nőnek is van munkája, nem túl nagy ördöngösség ezt végiggondolni. Az lenne a normális, ha a nőnek nem kiszolgálnia kéne, hanem együtt gyorsan mindent megcsinálnak, hogy együtt lehessenek nyugiban. Ja, hogy neki ez nem számít?


Van kamionos ismerősöm és rengeteget költ magára egy-egy út során, tehát nem adja haza az említett sofőr sem a teljes fizetést, hogy az asszony eltapsolja. Csak hát neki jól jön az ingyen cseléd.

2020. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
40%
Azt írtad, hogy hatszor többet keres nálad, te pedig részmunkaidőben dolgozol. Már a kérdés is csalókásan van megfogalmazva, mert ekkora különbséget nem lehet "kicsivel" többnek nevezni. Mennyi is nettód? Talán 80ezer? Annyiból nagyon szűkösen lehetne egyedül megélni, szóval mondhatjuk, hogy kitartott vagy.
2020. jan. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy gondolom, hogy arányosan kell elosztani az ÖSSZES munkát. Tehát ha ő napi 8 órát dolgozik, te meg 4-et, akkor evidens, hogy te annyival többet szállsz be a házimunkába. Szerintem nem fair, hogy az egyik fél kétszer annyit dolgozzon, mint a másik.
2020. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
59%
Ez esetben a férfi nem 8 órát dolgozik naponta, mert 2hetet van kint a kamionba zárva, aztán 5napig otthon. Igaz, hogy nem dolgozik naponta 24órát, de akkoris távol van, nem élvezi az otthon kényelmét. A kérdező kevesebb mint, havi 7napot "rabszolga" mialatt a férfi otthon van.
2020. jan. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
66%

Mi a munkaidő arányában osztjuk el, ahogy az utolsó mondja. Én hamarabb érek haza, mint ő, ezért el tudom végezni a házimunka nagyját hétköznapokon, aztán hétvégén közösen meg végigszaladunk a lakáson ketten, megosztva a feladatokat, hogy ne ezzel teljen az idő. Nálunk is a férjem keres (jelentősen) többet, de soha eszébe nem jutna ezt felróni nekem vagy a képembe vágni, ha segítséget kérek. Megértem, hogy ha két hétig egyhuzamban dolgozik, akkor utána a pihenőnapjain nem szeretne sem házimunkával, sem semmivel foglalkozni, de erre nyilván senkinek sincs kedve, mégis megcsináljuk, pedig amúgy sokkal kevesebb szabadnap áll rendelkezésére egy átlagos embernek hétvégén.


Szóval, nem jogos, és a hozzáállása meg a reakciója egyenesen felháborító. Őszintén szólva, eleve nem jönnék össze olyannal, akinek ilyen elcseszett a munkaideje, de meg ha így reagálna egy egyszerű kérésre, akkor nem sok maradásom lenne mellette.

2020. jan. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
11%

Tipikus troll kérdés.

Az összes nemzetközi fuvaros ismerősöm bőven 600+ körül keres. Van aki belekarcol a millába is, de neki aztán tényleg se kutyája se macskája.


Szóval a troll szerint a részmunkaidős max 100 forintos virágkötésnél csak kicsivel keres többet egy hivatásos nemzetközi sofőr.

Legközelebb hihetőbb sztorival akard hergelni a népet, mert ez így nagyon gyenge reggeli trollkodás.

2020. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
59%

15# az asszony minden bizonnyal késsel kergette az asztal körül, hogy ezt a munkát vállalja és azért csinálja :)))))

A külföldező sofőrök szeretik ezt az életformát, egyik sem kényszerből csinálja. Itthon is meg lehet keresni egy hivatásosnak ennyit, mégsem kéri át magát belföldre. Vajon miért?

2020. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
48%

Már eleve nem egészséges kapcsolat az, ahol az egyik fél rendszeresen nincs otthon két heteket. Abban is biztos vagyok, hogy az ilyen férfi az útjai során eljár prostizni. Meg én is tuti talizgatnék pasikkal. Szóval nálam nem is a házimunkán lenne a hangsúly ez esetben.


Amúgy én szívesen főzök a férjemre így is, hogy csak napi 8 órát dolgozik. Mert ő meg nagyon ügyesen ellátja a kinti munkákat. Tehát jól működik a munka megosztás.

2020. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
42%
Telen rengeteg kinti munkat kell csinlani, gondolom.
2020. jan. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!