Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párom kicsivel többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom kicsivel többet keres, akkor jogosan várja el, hogy az összes házimunkát én végezzem el?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 05:17
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
42%

Párom autó bontással is foglalkozik szabad idejében. És igen, télen is folyamatosan csinálja. Ha pedig nem csinálná ezt, akkor is főznék szívesen minden nap. Ha hiszitek, ha nem, én szeretek főzni és a férjemet is szeretem. Nem fogom kicentizgetni, hogy mst te főzzél bzmeg, mert akkor én egy órával többet dolgoztam...


Nagyon anyagias, felszínes okádék kapcsolatok vannak, ez itt a gyk-n is látszik.

2020. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
72%

Részmunkaidőben virágboltos <-> külföldön kamionozós

Ebből nekem nem áll össze a "kicsivel többet keres" rész. Nem kicsivel keres többet és nem kicsivel dolgozik többet. A hatszor többet keres az igenis nagyon sokkal keres többet.

De nem a fizetéskülönbség miatt jogos, hogy te végezd a házimunkát. Hanem mert részmunkaidőben dolgozol egyébként is. Mégis mi indokod van NEM csinálni mindent a ház körül? Amikor két hétig nincs otthon, akkor szalad a ház, vagy mi? Legalább amíg otthon van, addig próbálnátok meg nem veszekedni ilyesmin, de ezek szerint a ti kapcsolatotok sem szeretetre épül.

2020. jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
87%
Közös házimunkát közösen végezzük. Viszont a te esetedben a párod 2 hétig otthon sincs. Azalatt a 2 hét alatt csak kagadra főzöl,mosol, takarítasz. Ő nem tud koszt csinálni, hisz ott sincs. És ezek szerint amikor hazamegy, még tojást is süt magának. Hát ez nem olyan életmód, hogy 8 órát ledolgozom, hazamegyek, és van napi fél órám a házimunkára. Bevallom, én arra a pár napra, amíg otthon van,nem kérném rajta számon a házimunkát. Örülnék, hogy otthon van, inkább szerveznék vele akkorra közös programokat, vagy csak néznénk a tévét együtt. Még a takarítást is úgy szervezném, hogy amikor otthon van, csak minimálisan kelljen takarítani. Itt azért elég sokat vagy otthon egyedül. Gyakorlatilag magadra kell csinálnod a házimunkát, mert ő otthon sincs. Így azért picit más a szitu. Keresettől függetlenül...
2020. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
72%

"Nagyon anyagias, felszínes okádék kapcsolatok vannak, ez itt a gyk-n is látszik."


Az én felszínes okádék kapcsolatom már 27 éve tart, igaz, nálunk házasságnak hívják és hiába keres többet nálam, aki csak részmunkaidős, képes mosogatni. Fú de undorító mocsok vagyok, mi? 😀😀😀😀


Tudod ki az undorító okádék? Aki azt hiszi, hogy egy házasságban vagy kapcsolatban ha egy nő segítségre vágyik, és nem egyoldalú házimunkára, azt így lenézi, mint pl te. Amúgy fura, hogy számodra a házimunka a főzésből áll, hát nálad se venném le a cipőmet se.

2020. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
39%

Közös háztartásban vagytok, közös a ház-lakás?

Élettársak, házastársak vagytok, vagy csak hozzád jár parkolni?

2020. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
59%

Ha te havi 80 órát dolgozol, ő meg 2 heteket úton van,akkor szerintem jogosan várja el. Egyébként meg ki tudsz takarítani,mielőtt hazajön és akkor már nem kell,mikor ott van.

Nem is értem,hogy miért vagy ezen megsértődve,hiszen olyankor magad után takarítasz,mert ő ott sincs!

Mi ugyanannyi órát dolgozunk, de amíg neki havi 8 szabadnapja van és nekem 15,addig én takarítok, mert nekem 7 nappal több a szabadnapom. Szerintem ez egyértelmű. Nyílván ő is megcsinál ezt azt, de a nagy részét én csinálom,mert én érek rá jobban. Ha pedig ez zavar titeket, akkor lehet bejárónőt keresni, csak kijön egy kamionsofőr fizuból.

25/nő

2020. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
24%

De a párom se várja el tőlem, hogy autót bontsak, vagy fát vágjak. Nem tudom mi itt a probléma. Csináljak csicskást belőle? Vagy legyen a kutyám?


És igen, mi utálunk takarítani és mindig fut a ház. A ház legyen értem, ne én legyek a ház szolgája. Nekünk ez így jó, neked meg nem kell betenned oda a lábad kedves sokat házasságban élt szent mádám.

2020. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy meg, ha olyan boldog házasságban élsz, miért Letargia néven írogatsz itt?
2020. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
24%
A fajtád miatt.
2020. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
56%
És akkor sokat néznek mert sokat nem értjük a nőket... ez aztán a rendes kapcsolat!
2020. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!