Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párom kicsivel többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom kicsivel többet keres, akkor jogosan várja el, hogy az összes házimunkát én végezzem el?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 05:17
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
75%
Az mondjuk kimaradt h te is szivesen toltenel egyutt idot a paroddal, ha egy kicsit besegitene, tobb idotok lenne egymasra. A hazat meg kettotoknek latod el
2020. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Oké, hogy nem koszol mikor nincs itthol, de amikor itthon van akkor sokat kell utánna takarítani abban az 5 napban mert azalatt nem csinál semmit. Nem mos, nem főz, nem takarít, nem vásárol, a számlákat sem fizeti be. Abszolút én csinálok mindent.
2020. jan. 16. 10:32
 33/48 anonim ***** válasza:
88%

Mi nem régóta élünk együtt, nincs is kimondva, de ottragadtam nála. Megkért, hogy költözzünk össze, de még félek. Én egyetemista vagyok, az ösztöndíjamon kívül nem keresek. Ő

vezető mérnök, nagyon jó fizetéssel. Az időbeosztásunk is más. De magától értetődő neki, hogy elmosogat, rendet tart. Próbálok minél több dolgot én elvégezni, de kiveszi a részét.

Ennek nem a fizetés nagyságától kell függenie.

2020. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
89%
Én nem értem mit kell ebből a háztartásból ekkora ügyet csapni.Nekünk van egy mosogatógépünk,kicsi,kétszobás lakásban élünk.10 perc alatt felporszívózok,szintén 10 perc alatt felmosok,azt sem minden nap.Egyèbként meg elpakolunk magunk után.Vacsira is millió egy dolgot lehet készíteni minden erőfeszítés nélkül,gyorsan.Tehát ha ablakot is mosok meg port törlök,és a fürdőszobát is kitakarítom mindennel megvagyok 3 óra alatt.és nem kell minden nap mindent csinálni.Úgyhogy nem értem ezt a házimunka dolgot.Ha nagy házban laksz akkor sem kell minden nap minden szobát alaposan kitakarítani.Elég minden nap egy kicsit és rend van.
2020. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
79%

#34, mi (sajnos) nagy házban élünk. Sok bútorral, sok holmival. Ráadásul egy olyan településen, ahol egy vállalkozásnak hála gyorsabban porosodik minden. Nincs mosogatógépünk, nem tudjuk hová rakni - az nem opció, hogy miatta annyival kevesebb pakolós helyünk legyen.

Sűrűn kell porszívózni és felmosni. Portalanítani is. Mire minden szrt végigtörölgetsz... És akkor wc-t meg fürdőszobát még nem takarítottál, a tűzhelyről a zsírt, miegymást nem vakartad le stb-stb. Ja, kint sem csináltál a világon semmit, pedig tavasztól őszig bőven van mit.

Nem érdemes abból kiindulni, hogy mindenkinek annyi a házimunka, mint nektek.

2020. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
88%

A 34esnek igaza van. A tűzhelyről sem kell zsírt vakarni, ha minden főzés után 1x áttörlöd. Porszi felmosás gyorsan megvan. Alap rendet kell tartani és akkor nincs nagytakarítás. A mosás pakolással teregetéssel együtt 10 perc. Nekem így az 50 nmes lakás max 3 óra alatt megvan ágyneműcserével együtt. Aki nagyon bénázik meg lassúzik, annak azt javaslom menjen el pár napot hotelba takarítani, ott aztán meg lehet tanulni gyorsan takarítani. Vagy airbnbzen, ott is megtanulod 2 óra alatt kitakarítani az 50 nmert elég retkes vendégek után is. A titka az,hogy gyakrabban kell kevesebb időt rászánni és akkor nem lesz akkora kosz,hogy nagytakarítást igényeljen a lakás. Én pl a wct 3 naponta áttörlöm fertőtlenítővel, 5 perc sincs az egész.

Nem kell ezeken annyira fennakadni...

A kérdező meg csak hisztizik. Más 3 gyerek és főállás mellett takarít, neki meg bőven van ideje részmunkaidő mellett csak magára takarítani, havi 5 napban meg másodmagára.

2020. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Itt nem csak a takarításról van szó hanem az egész háztartásról. Igaz hogy kicsi a lakás, de mindent én intézek egyedül. És nem csak 4órát dolgozom naponta hanem 8at, hetente kétszer. És ez bizony kimerítőbb mint a férjem munkája, mert ő egész nap csak ül és a kormányt forgatja.
2020. jan. 16. 12:59
 38/48 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom ha szerinted heti 2 nap virágkötögetés fárasztóbb,mint napi 10 órákat 'ücsörögni'a volán mögött,akkor örülj neki, hogy van egyáltalán pasi,aki elvisel és ELTART téged.

Az ilyen nők miatt,mint te vannak a sztereotípiák,hogy a nőknek csak a pénz kell, de cserébe meg semmit nem adnak. Undorító a hozzáállásod.

2020. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
98%
Ez igen! Heti két nap, nyolc óra és itt puffogsz, hogy nincs időd takarítani?! Hát meg ne haragudj, de szánalmas ez a vergődés amit itt leművelsz. Össze tehetnéd a két kezedet, hogy öt nap láblógatás közben csak annyi dolgod van, hogy főzz, mosogass, meg takaríts. Én minden nap lenyomok kilenc órát, aztán otthon még nekiállok főzni, mégsem sír a szám, hogy milyen nehéz. Egyszer próbálnád ki, hogy milyen normális munka után háztartást vezetni, szerintem onnantól fogva te minden nap kezet csókolnál a hapsinak.
2020. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
85%
Ül és a kormányt forgatja? Eddig neked adtam igazat, de most teljesen elvágtad magad. Te asszony, felfogod, hogy a párod többtonna áruért és egy bazinagy, rohadt drága jármûért felelôs? És hogy neki kell irányítania közel 10 tonnát? Érted Te mekkora tragédia történhet, ha hibázik? Maradjunk abban, hogy megérdemlitek egymást. Csak gyereket ne csináljatok. És nagyon-nagyon remélem, hogy ez csak egy kamukérdés. Ennyire nem lehet valaki ostoba.
2020. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!