Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párom kicsivel többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom kicsivel többet keres, akkor jogosan várja el, hogy az összes házimunkát én végezzem el?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 05:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
67%
Közel 10 tonnát? Egy nyerges szerelvény nemritkán eléri a 40tonnát is! Ez több mint 25szöröse egy átlagos családi autónak. Kérdező, ha szerinted ez olyan könnyű akkor miért nem mész te is kamionozni havi fél millióért? Miért választod a cselédsorsot heti 16óra rabszolgamunka mellett?
2020. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
79%
Mostmár világossá vált, hogy a kèrdező egy troll. Ez a gondolatmenet pont olyan, mint a másik kèrdèsnèl az, hogy az autószerelèshez nem kell szaktudás, csak forgatja a villás kulcsot. :)))))
2020. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
2020. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
39%
42es, sajnos én elhiszem,hogy igazából vannak ilyen buta nők, már találkoztam párral sajnos.
2020. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
37%

Altalaban nok akkora hisztit kepesek csinalni A SEMMIRE, hogy az nem igaz..

Szinten kamionozom, egyedul elek, takaritok,fozok, mosok. Aruljatok mar el, hogy mi olyan kibsztt nagy szam ebben?

- Kajat napokra elore meg tudom csinalni

- Takaritas havi par oranal nem tobb, MERT FOLYAMATOSAN REND VAN, igy nincs mit takaritani.

- Mosas: Havonta egyetlen egyszer inditom be a mosogepet,mert van annyi ruham,hogy ne kelljen heti 8x mosnom.


Egyik hozzaszolo meg emlitette a ,,szamlak befizeteset" bszkikam.. csoportos beszedest ismered? Vagy te sargacsekkel leballagsz a postara mint nagyanyam?!


Miert nehezititek meg a sajat eleteteket..nevetseges.

2020. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

A párod eddig is ilyen volt és ilyen is marad.


Te gondoltad, hogy majd betöröd és kényed-kedved szerint bábként kezelheted.


Ez nem így működik.

Itt te voltál, az vagy most is és maradsz is a báb.


Hagyd ott. Keress egy papucsot, mert neked nem férfi, hanem papucs kellene.


Az a férfi, aki 6x annyit keres mint te, az a büdös életbe nem lesz a papucsod.


Gondolkozz!!!

2020. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%

Haj ól értem a párodnak kell reggelit készítenie, ha enni akar?


Te egy totál bukta vagy.


Az a kész csoda, hogy még nem hagyott ott.


Csak idő kérdése, hogy lapátra kerülj.

2020. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
89%

47#

Azért ezt sem kell túljátszani. Egy felnőtt ember nem hal bele, hogy reggelit kell főznie magának. Itt csak az a baj, hogy a kérdező lusta dolgozni is meg a házimunkához is. A kérdező végezze el a házimunkát, ha már rendes munkát nem akar csinálni, de ne várjuk már el tőle, hogy még a hapsi fenekét is ő törölje sz_rás után. Ne kezeljük már úgy a férfiakat, mintha óriáscsecsemők lennének.

2020. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!