Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
 121/176 A kérdező kommentje:

"ezektől még bensőségesebbé válik egy kapcsolat."


Neked. Nekem meg nem. Nem vagyunk egyformák.

2020. júl. 31. 16:04
 122/176 anonim ***** válasza:
88%
Kihagytad, hogy a rohadt magas intelligenciáddal mégis fikát ettél.
2020. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/176 anonim ***** válasza:
100%
Hát egészségére na! Mit irigykedtek? 😂😂😂
2020. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/176 anonim ***** válasza:
85%

Én azon vagyok kiakadva, hogy itt undorítózik, erre kiderül, hogy ő művel hányadék dolgokat.


Tampont a plafonra dobni, észnél van ez a gyerek?

2020. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/176 A kérdező kommentje:

122. Nem mondtam, hogy rohadt magas, hanem átlagon felüli volt gyerek koromban.

Pl. A tiednél tuti magasabb, még ha nem is kóstoltál fikát. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Pláne, hogy megkóstolni meg megenni nem ugyanaz.

2020. júl. 31. 16:56
 126/176 A kérdező kommentje:

124. Plafonra? Azt írtam, csempére.


Mit vagy kiakadva, mondtam, hogy magam is undorítónak tartom, nem tagadtam, ezért sem kellene két embernek együtt laknia.

2020. júl. 31. 16:57
 127/176 anonim ***** válasza:
88%

Hát neked aztán senkivel, soha, semmilyen körülmények között az biztos!!! Ezt legalább jól látod.

Miért van olyan érzésem, hogy neked lehetnek inkább olyan furcsa szokásaid, amit épelméjű nő nem tudná gyomorral fogadni? 🤔

2020. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/176 A kérdező kommentje:

"Miért van olyan érzésem,"


Mert előítéletes vagy, és saját magadnak is tagadod, hogy a nők (is) csinálnak undorító dolgokat.

2020. júl. 31. 17:03
 129/176 anonim ***** válasza:
82%

136-os IQ-m van, és nem ettem fikát. Bocsánat, kóstolni sem kóstoltam. A nyálamon, könnyemen kívül semmilyen nedvet.


Azon vagyok kiakadva, hogy vagy ennyire putris cigány nőkkel szexeltél, és ezt láttad, vagy csak simán rottyant vagy agyilag, hogy ezt hiszed minden nőről. Már az, hogy az is újdonság neked, hogy kuka van a wc mellett, teljesen alap.


A gurigát is odadobom. Ennyi erővel az is gáz, hogy a gurigával elsétálsz a kukáig, mert annyit szartál, hogy elhasználtál mindent.

2020. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/176 A kérdező kommentje:

Már eleve a menstruáció egy undorító dolog, ahogy folyik a vér meg mindenféle váladék meg folyás...blöeee.

Hiába természetes dolog, attól még undorító, ugyanúgy mint a szarás is.

2020. júl. 31. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!