Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
 131/176 anonim ***** válasza:
100%

"Mert előítéletes vagy, és saját magadnak is tagadod, hogy a nők (is) csinálnak undorító dolgokat."


Nekem csak azzal volt a bajom, hogy azt írtad, MINDEN nő csinálja. Írtam is, hogy nem tudom, más nő miket művel, de MINDEN nő nem csinál gusztustalanságokat, ahogy MINDEN férfi sem.

2020. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/176 A kérdező kommentje:

De nem érted, hogy ezek nem érdekelnek?? Nem akarom egy fedél alatt azt hallani, ahogy szarik, vagy bebüdösít, vagy nem mehetek be a fürdőszobába mert épp véres tampont dugdos a kuka aljába. Ezt csinálja a saját lakásában, mert még a gondolatától is behányok.

Vagy hogy reggel büdös szájjal ébred. Erre nem vagyok kíváncsi a másik nemből.

2020. júl. 31. 17:08
 133/176 A kérdező kommentje:
131. Miért, nem szarik minden nő? Nem menstruál minden nő (jó esetben)? Nem fingik minden nő?
2020. júl. 31. 17:09
 134/176 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, nyaltál már ki te nőt?
2020. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/176 anonim ***** válasza:
91%

"131. Miért, nem szarik minden nő? Nem menstruál minden nő (jó esetben)? Nem fingik minden nő?"


Te szerencsétlen, azt írtad, hogy fogdossák és szagolják a pinájukat meg fikát esznek. A szar büdös, Einstein, ezt már tisztáztuk.


Nekem azzal van bajom, hogy minden nőről azt hiszed, hogy tampont hajigál, pinát szagol, fikát eszik. Nem azzal, hogy minden ember büdöset szarik. De ezt is értsd félre, az nagyon megy neked.

2020. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/176 A kérdező kommentje:
Fujj, dehogy nyaltam, a nemi szervnek a nemi szervvel kell találkoznia, erre van kitalálva. Proli igénytelen szokás a nyalás, ahol a cél a másik megalázása. Közelről amúgy is ocsmány a pina, mint a predátor maszk nélkül. Ráadásul nem valami kellemes a szaga, semmi keresnivalója az orromnak a közelében.
2020. júl. 31. 17:13
 137/176 anonim ***** válasza:
100%

De gondolom téged elégített már ki nő orálisan. Ha nem, akkor te tényleg valami külön világ vagy, mondom ezt nőként.

Volt már egyáltalán szexuális kapcsolatod, vagy csak neten láttál puncit?

2020. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/176 anonim ***** válasza:
87%

Szagolgatják? Basszus, tudod mikor hajlik már úgy az én derekam! 😂

De mint írtam, persze nyúltam már magamhoz, sőt minden reggel és este megteszem, mert zuhanyzáskor észak és dél között is mosom magam.

2020. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/176 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, IQ bajnok, csak azért, mert azt mondod, "aki mást mond, az hazudik", nem lesz a véleményed tény.


De ezek szerint te szagolgatod az undormány farkad.

2020. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/176 anonim ***** válasza:
100%

Na, mostmár akkor csak leírom.

Hatalmas orgazmusom volt tegnap este ahogy párom orálisan kényeztetett.

Érdekes, egyikőnk sem találta megalázónak. :)

2020. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!