Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/176 A kérdező kommentje:

97. Te meg már hallottad azt, hogy "A tapasztalat a legjobb tanár"?

Közhelyekkel én is tudok szolgálni.

2020. júl. 31. 13:09
 102/176 A kérdező kommentje:
99. Ezek nem vélemények, hanem sértegetések! Nézd meg az első pár válaszolót, ők még normálisak voltak, valakinek tetszene, valakinek nem, kifejtették, ennyi. Ti meg már fel vagytok itt háborodva, és engem fikáztok, hogy beteg, meg menjek pszichológushoz, soha nem volt nője stb...
2020. júl. 31. 13:12
 103/176 anonim ***** válasza:
88%
Hát neked barátnőd az biztos, hogy nem volt, hacsak nem tamponhajigáló hölgyek, mert mást nehéz elképzelni. 😂
2020. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/176 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy simogatják magukat, meg utána megszagolják az ujjukat, (némelyik meg is kóstolja) az egyik nő mondta itt azt, hogy ez undi, pedig ezt szokták a nők."


Figyelj, én nem mondom, hogy egy nő sem csinálja, mert nem tudom - ahogy te sem tudod, hogy minden nő csinálja -, de hogy én nem művelek ilyen hányadék dolgokat, az biztos.


A saját szaromat sem szeretem szagolgatni, de a szar büdös, ez van.

2020. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/176 anonim ***** válasza:
100%

Eddig kiveséztük a párkapcsolatokat.

De lépjünk egyet. Szóval anyukádat sem viselted el? Gondolom ő is használt betétet, tampont, sőt gondolom nagy WC-zett előtted?


És lépjünk még egyet. Gyerek. Pelenka csere, böfiztetés, hányás...stb. Sőt, azt sem bírnád elviselni, hogy előtted szoptasson a párod? Remélem nincs gyereked.


103-as reakciódra. Eleinte próbálták neked felvázolni normálisan, hogy van akit zavar, van akit nem, de te folyamatosan jöttél az általánosításaiddal, és nem fogadtad el, amit más írt, ezért vagyunk felháborodva. És nem veszed észre, hogy ha 100 válaszból 90 nem a te véleményeden van, akkor nem a te hozzáállásod a normális.

2020. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/176 A kérdező kommentje:

105. Hogy jön ide anyám. Őt muszáj volt elviselni, amíg otthon laktam. De az amúgy sem egy párkapcsolat. Olyan ez, mint hogy egy haveromtól jobban elviselem a fingást (mert belőle nem tudok kiábrándulni, tudom hogy alapból gusztustalan), mint egy nőtől, akibe elvileg szerelmes vagyok. Szóval rossz a példa.


Pelenka csere, böfiztetés...nem arról van szó, hogy nem tudnám elviselni, hanem hogy nem tartom gusztusos dolognak! Mert ha valaki azt mondja, hogy az egy szép dolog (tárgyilagosan nézve, hogy törölgheted a zsart), az hazudik. Nem, nincs gyerekem.


"És nem veszed észre, hogy ha 100 válaszból 90 nem a te véleményeden van, akkor nem a te hozzáállásod a normális."

Nem az, hogy nem normális, hanem más! Tisztában vagyok vele, hogy nem általános dolog, nyilván ezért is tettem fel a kérdést, hogy kinek jönne be.

Amúgy meg az a 90 válasz nem 90 embert takar, hanem kb. 3-4-et.

2020. júl. 31. 13:47
 107/176 anonim ***** válasza:
100%

#105

Hát, számomra egyértelmű hogy aki így gondolkozik, az nem akar gyereket... Vagy akar, de akkor az anyja csináljon minden undorító munkát, apuci meg néha meglátogatja őket mikor épp mindketten elég tiszták..... gondolom. :D

2020. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/176 anonim ***** válasza:
13%

atyaúramisten.. hogy ti mennyire ráértek. Nem kell dolgoznotok, vagy takarítani, főzni, nincs egy normális sorozat amit nézhetnétek a tv-ben?


Inkább itt marjátok egymást az online térben :D Gratulálni tudok nektek.

2020. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/176 anonim ***** válasza:
91%

#108

Szabin vagyok, a párom meg minden barátom dolgozik, az elmúlt napokat takarítással és főzéssel töltöttem, sorozatot esténként nézünk együtt. Mostanra marad a gyk. :)

2020. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/176 anonim ***** válasza:
100%

#109

És te egy ágyban alszol a pároddal???????

:D

2020. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!