Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
 141/176 A kérdező kommentje:

138. Dehogy elégített. Tudod ki csókolná meg úgy utána. Jól megvagyok orál nélkül. Úgyis általában csak a pasi kedvéért csinálnák a nők, nekem meg úgy nem kell. Mondjuk a csóknál is egy idő után elkezdek öklendezni, amikor már megérzem a nyálát a számban, de az még belefér, tudom türtőztetni magam.


Nem úgy, hanem felnyúlnak és az ujjukat szagolgatják, vagy megnyalják. -.-

2020. júl. 31. 17:23
 142/176 A kérdező kommentje:

"De ezek szerint te szagolgatod az undormány farkad."


persze, hogy szagolgatom, minden pasi szagolgatja. Ahogy minden nő is a levetett bugyiját, mielőtt a szennyesbe dobja, és megnézi nincs e rajta elöl-hátul díszcsík.

2020. júl. 31. 17:25
 143/176 anonim ***** válasza:
100%

De basszus, most írod le, milyen undorítóak vagyunk, erre SZAGOLGATOD A FARKAD???


Te totál beteg vagy.

2020. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/176 A kérdező kommentje:
143. Te meg fogyatékos! Most írom le vagy ötödszörre, olvasd már vissza! Minden ember undorító. Ezért nem akarok együtt lakni. Nem akarom hogy rólam is lássák, és én sem akarom másokról tudni az undorító szokásaikat 8pl. hogy milyen büdöset szarnak, vagy hogy a falra kenik a fikát).
2020. júl. 31. 17:31
 145/176 A kérdező kommentje:
Ez olyan mikor azt mondják, hogy zuhanyzás közben nem pisilnek a zuhanyzóba. Senki se ismeri be, de mindenki csinálja. Hát az én zuhanyzóm ne vízhúgykövezzék össze, kösz de elég a sajátom is.
2020. júl. 31. 17:33
 146/176 anonim ***** válasza:
90%

Értem, amit írsz, pinát, farkat szagolni UNDORÍTÓ, de te mégis csinálod! Akkor mégsem tartod annyira undorítónak, ha csinálod.


Ez valami beteg fétis lesz.

2020. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/176 A kérdező kommentje:
Másét szagolni undorító. Ahogy más szarát is. A sajátodat jobban elviseled.
2020. júl. 31. 17:39
 148/176 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam belepisilni a zuhanyzóba. Minek hazudnék egy névtelen oldalon? Hánytam már a csapba, mert a vécéig nem értem el. (Nálam külön van.) Vagy az orrom sokszor szokott vérezni, utána muszáj kimosnom a csapnál, hogy ne száradjon bele a vér. Télen pedig bekenem belül az orrom, ez tűnhet fikázásnak, de nem keresek semmit.


Tegnap sírtam, és úgy folyt az orrom, hogy egy zsepibe nem fért bele a takony, kibugyborékolt a szélén, és összekentem vele a kezem.


De nem szagolgatom a bugyimat, mint valami beteg japán fogyatékos, és a pinámat sem piszkálom és szagolgatom. Ahogy írtad, ez undorító, és amit undorítónak tartok, azt nem csinálom.

2020. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/176 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy, ki szarja, büdös és undorító.
2020. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/176 A kérdező kommentje:
148. Jó de ezt mind csináld otthon, egyedül, erre nem vagyok kíváncsi, én azt akarom, hogy a randin a legjobb formád mutasd, nem érdekel a "hétköznapi" éned, mert az illúzióromboló.
2020. júl. 31. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!