Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/176 A kérdező kommentje:

108. Én meg betegszabin vagyok. Meg amúgy is egyedül lakom! :D


És senki nem marta egymást, nem volt anyázás, se semmi, nézeteltérések persze vannak, de csak "eszmecsere".

2020. júl. 31. 14:02
 112/176 anonim ***** válasza:
100%
Én meg főztem már, reggel porszívóztam, még fel akarok mosni, aztán kb ennyi. A kertbe később megyek le, most még meleg van, lányom rágja a fülem, hogy menne be a medencébe, de mondtam várjon még, hôség van. Sorozatokat nem szeretem, így most itt vagyok.
2020. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/176 anonim ***** válasza:
100%

#110

Igen, utána egész délelőtt mosom magamról a szagot, olyan undi. :((((((

:D

2020. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/176 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, ezek után én azt mondom, hogy nem akarnék ilyen kapcsolatot, mert ezek szerint az ilyen ember eszi a fikáját. Odáig még meg is értem, hogy állatok vagyunk, undorító, hogy minden lyukunkból folyik valami... de az, hogy valaki DIREKT eszegeti meg szagolgatja a saját váladékait... nekem ilyen eddig nem jutott eszembe. Ha jönne valaki, hogy ő ezt nem akarja nézni, arra gondolnék, hogy azért fél, hogy más gusztustalan, mert ő az, ha nem látják. Én meg fikaevővel nem akarok szexelni, akkor sem, ha akkor eszed, mikor senki nem lát.
2020. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/176 A kérdező kommentje:

114. Távol álljon tőlem, hogy védjem a fikaevőket, én sem eszem (egyszer talán kóstoltam), de még az a legkevésbé undi dolog. Az nem zavar, hogy egész nap ott van az orrodban és azt "szagolod"?

Amúgy meg akik ezen felháborodnak, általában ők a legnagyobb gec.inyelők. Gondolom az nem probléma és nem undi.

2020. júl. 31. 14:20
 116/176 anonim ***** válasza:
83%

Benézted, nem is szopok. Mondom, undi.


De a fikaevés szerinted kevésbé undi? Oviban is menekültünk a fikaevők elől. Te jó ég. Megkóstolta. A kakidat nem nyaltad meg?

2020. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/176 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyet szeretnék, és én szeretnék néha együtt is aludni, de összeköltözni már nagyon nem.


Gyerekem és lakásom van, huszoneveim elején biztosan nem vágytam volna ilyen felállásra, jelenleg azonban ez lenne az ideális.


Több privát térre és egyedüllétre van szükségem, mint ami egy együttélés során általában megadatik, semmi köze a döntésemnek az élettani folyamatokhoz meg a gázképződéshez...

2020. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/176 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked milyen gyerekkorod volt?

Csak azért érdekel, hogy nem-e alakulhatott ki valami mentális deformitás nálad, mert őszintén szólva olyanokat írsz, hogy csak pislogok már fél órája..

Nem bántásból írom, de tényleg kíváncsi vagyok erre.


L

2020. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/176 A kérdező kommentje:

118. teljesen sablonos, átlagos.

Elvált szülök, két testvér. Falu.

Átlagon felüli intelligencia, általános iskolában, középiskolában színötös tanuló. Matematika verseny, sakkverseny, a helyi labdarúgó csapat tagja. Őrsvezető, a fiú bandacsapat vezére. Ugyanakkor a tanárok nem kedveltek, mert a kitűnő tanulmányaim ellenére rossz gyerek voltam (kaptam osztályfőnökit és igazgatóit is).

2020. júl. 31. 15:45
 120/176 anonim ***** válasza:
90%

Én nem lennék ilyen "kapcsolatban", mert ez kábé olyan, mintha csak randipartnerek lennénk. Ha valakit szeretsz, szereted a mindennapos dolgaival (kakipisifingás stb) együtt.

Ezek természetes dolgok, nyilván nem toljuk szándékosan a másik előtt, de basszus, emberek vagyunk. Sőt, ezektől még bensőségesebbé válik egy kapcsolat.

2020. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!